Horoskop dzienny na czwartek 16 stycznia 2020 roku - Raki czeka ważny dzień, Panny otwarte na nowe doświadczenia...

Horoskop dzienny na czwartek 16 stycznia 2020 roku - w pracy trzymajcie się wyznaczonych zadań i nie odpuszczajcie. Po południu koniecznie zróbcie coś dla siebie. Powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom sprzyja dzisiaj szczęście. Dzięki temu mogą liczyć na to, że niektóre sprawy niejako same się załatwią. A przynajmniej będą wymagały mniej wysiłku niż zazwyczaj. Pomocną dłoń wyciągnie ktoś spod znaku Byka. Po południu natomiast skupcie się na sprawach domowych, albo zróbcie coś dla siebie. Na przykład umówcie się do kosmetyczki lub spa.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj całkiem dobry nastrój. Nie poddawajcie się jednak tak bardzo lenistwu, aby znowu nie nagromadziło się wam zbyt wiele spraw na głowie. Możliwe też, że dzisiaj dowiecie się, że musicie pojechać w podróż służbową, co nie za bardzo przypadnie wam do gustu. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Bliźnięta oraz Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają ochotę na większe spotkanie towarzyskie. Jeżeli im się uda coś zorganizować, zyskają wielki poklask znajomych. Okażą się dobrymi organizatorami i zapewnią niebanalne rozrywki. Zrobicie też dla innych coś, co pomoże im w trudnej sytuacji. Macie teraz za sobą Wodnika i Wagę.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają przed sobą ważny dzień. To dzisiaj rozstrzygną się pewne sprawy, o które staraliście się od dawna. Zatem to dobrze, że kiedyś nie porzuciliście swoich marzeń. Okaże się, że mieliście rację w wielu sprawach. A przychylność macie zapewnioną ze strony Lwa oraz Panny.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czeka dzisiaj interesujące i owocne spotkanie. Poprawi wam samopoczucie i sprawi, że poczujecie się dla kogoś ważni. Ale w sprawach finansowych bądźcie ostrożni. Nie przesadzajcie z nadmiernymi wydatkami pod wpływem reklam. Za pomocne znaki zodiaku macie dzisiaj Byka oraz Skorpiona.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj nastawione na poznawanie nowych dziedzin i szukanie możliwości nauczenia się czegoś nowego. Stąd rozglądanie się za ciekawymi kursami albo szukanie dobrych pozycji w bibliotece. Czeka dzisiaj także wiadomość od dawno nie słyszanej osoby, która was bardzo ucieszy. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Barany dzisiaj dość wyluzowane i nie będą przejmować się drobnymi niedogodnościami. Przejdą nad nimi do porządku dziennego. Za to zainteresują ich drobne ploteczki i wiadomości od znajomych. Zajmą się także sprawami domu i rodziny. Nie odmawiajcie pomocy, jeżeli usłyszycie, że ktoś jej potrzebuje. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Bliźnięta oraz Rak.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zaczną dzień z wielką werwą i okażą się ambitne i pracowite. To oznacza, że szybko uwiną się z obowiązkami i będą mogły potem skupić się na swoich potrzebach. Najwyższy czas co dla siebie zrobić. A sprzyjający znak na dzisiaj to Baran.

Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są nieco rozleniwione i niespecjalnie będą zachwycone, że ktoś próbuje dołożyć im obowiązków. Część zadań zrzucą więc na współpracowników, nie bardzo się przejmując ich protestami. Wolny czas przeznaczą na swoje ulubione hobby. Mogą też liczyć na wsparcie zodiakalnego Byka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Rano Koziorożcom ciężko będzie rozpocząć dzień. Mogą mieć niewielkie problemy z koncentracją i dlatego ważniejsze sprawy przesuną na później. Po południu poczujecie, że przybywa wam sił i spojrzycie na świat z optymizmem. W pracy macie też okazję wykazać się umiejętnościami, a przy okazji dostaniecie dość ciekawą propozycję. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj okazję dowiedzenia się czego, co będzie dla nich sporą niespodzianką. Będzie jednak lepiej, jeżeli nie rozgłosicie tego wszem i wobec. Najpierw sprawdźcie dwukrotnie wszystkie fakty, nim wydacie wyrok. A po południu skupcie się na sobie i odpoczynku, aby mieć siły nazajutrz. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby powinny dzisiaj unikać nadmiernego ryzyka i raczej skupić się na sobie i swoich emocjach. To znaczy, że powinny nieco je łagodzić. Po co doprowadzać do zadrażnień w pracy. Przecież i tak musicie z kimś współpracować. Trzymajcie się blisko przyjaznego Skorpiona.

Horoskopy