Horoskop dzienny na piątek 17 stycznia 2020 roku - Lwy oddane swojej pracy, zrobią wiele, aby osiągnąć sukces...

Horoskop dzienny na piątek 17 stycznia 2020 roku - jeszcze tylko kilka godzin i możecie zacząć cieszyć się wolnością. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Nie marnujcie dzisiaj sił na niepotrzebne rzeczy, tylko skupcie się na czekających was zadaniach. Macie sporo do zrobienia, zatem do dzieła. Odpuście jednak innym i nie wciągajcie ich w swoje sprawy. Te naprawdę dotyczą tylko was. Przychylny jest wam dzisiaj Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj wyjątkowo otwarte na nowe idee. Chętnie podejmiecie się nawet najbardziej nowatorskich zadań. Pewien zasłyszany żart zmieni waszą opinię o kimś. Nie dajcie się wyprowadzić z równowagi. Sprzyjającym znakiem będzie dzisiaj Panna.

Zobacz wideo

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czują się dzisiaj niepewnie i źle znoszą słowa krytyki. Zatem niech lepiej nie pytają, co inni sądzą o ich pracy. To nie najlepszy moment. Dopiero po południu zmienią swoje nastawienie i odzyskają rezon. Możliwe także niewielkie wyprawy, choćby na zakupy. Trzymajcie się blisko pomocnego Byka.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki powinny od rana zacząć działać, bo to wtedy najbardziej sprzyjają im gwiazdy. Nie rezygnujcie ze swoim planów i nie sugerujcie się opiniami innych. Im mogło się nie udać, ale wam z pewnością wyjdzie. Zatem do dzieła. Bądźcie blisko przyjaznego wam Barana.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy skoncentrują się dzisiaj na karierze zawodowej. Chętnie włączą się w nowe projekty i nie odpuszczą, dopóki nie osiągną sukcesu. Dopiero po południu usiądą spokojnie i porozmawiają. Może przy dobrej kolacji w ciekawym miejscu. Przyjaciele się ucieszą ze spotkania. Pomocny znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny czują, że muszą coś zmienić w codziennej rutynie, bo czują się znużone. Może w takim razie skorzystacie z ciekawej propozycji znajomych? Przemyślcie sprawę i dajcie odpowiedź, ale nie zwlekajcie zanadto, bo okazja wam ucieknie. Wieczorem uważajcie na to, co mówicie, aby nie zepsuć rodzinnego nastroju. Sprzyjający znak to Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają przed sobą całkiem udany dzień. Nie obawiajcie się ryzyka i śmiało podejmijcie wyzwania. Sprzyjają wam dzisiaj gwiazdy. Możecie też liczyć na pomoc ze strony współpracowników. Na spotkaniu z bliską osobą unikajcie nadmiernych dyskusji. Nie będzie dzisiaj wyrozumiała. Pomocny znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są teraz nieco roztargnione i mogą zapomnieć o ważnym spotkaniu. Skupcie się zatem i uporajcie z najważniejszymi zadaniami zanim skończy się dzień pracy. Po co zostawiać sobie jakieś niedokończone sprawy na następny tydzień. Pomoże wam także ktoś spod znaku Panny.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mogą liczyć na udany dzień. Nie dość, że uzyskają pomoc, to jeszcze przy okazji poznają bliżej pewną sympatyczna osobę. Dzięki temu żadne obowiązki nie będę im straszne. Pamiętajcie, aby kiedyś się odwdzięczyć. Sprzyjający znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są podatne na sugestie ze strony przyjaciół i zrobią wiele, aby ich zadowolić. Nie dajcie się tylko wmanewrować w niezręczną sytuację przez kogoś niezbyt życzliwego. Posłuchajcie tego, co podpowiada wam intuicja, a nie zrobicie nic niewłaściwego. Życzliwy znak zodiaku to dzisiaj Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dociekliwe i dlatego długo będą krążyć koło pewnej sprawy i wypytywać o szczegóły. Zwracajcie dzisiaj większą uwagę na to, co mówią inni. Może usłyszycie całkiem przydatną radę. Popołudnie przeznaczcie na coś przyjemnego, unikajcie jednak popularnych i tłocznych miejsc. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Nie zabraknie wam dzisiaj wiary w siebie. Dzięki niespożytej energii skończycie ogromne zadanie i wreszcie będziecie mogli odetchnąć. Ostrożnie podchodźcie tylko do spraw finansowych. Nie dajcie się komuś naciągnąć na niepotrzebne wydatki. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk oraz Lew.

Horoskopy