Horoskop dzienny na sobotę 18 stycznia 2020 roku - Raki będą w wirze towarzyskich spotkań, Panny pogodne i wyluzowane...

Horoskop dzienny na sobotę 18 stycznia 2020 roku - czas na spokojnieszy dzień i wieczór po pracowitym tygodniu. A jakie macie hobby?

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom nie trzeba dzisiaj przypominać, że czasem trzeba się poświęcić domowym obowiązkom. Uwielbiają mieć wokół siebie nieskazitelnie czysto i dbają o to aż do przesady. Ale drugą połowę dnia przeznaczcie na odpoczynek i lekturę lub inne formy spędzania wolnego czasu, które najbardziej lubicie. Macie po swojej stronie dzisiaj Wagę oraz Koziorożca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj szczęśliwe i beztroskie. I to nawet mimo trochę depresyjnej pogody. Znajdziecie czas na porozmawianie z przyjaciółmi i podzielenie się nowinami. Ktoś lub coś zaprzątać będzie waszą uwagę. Skupcie się na tym i zróbcie co do was należy. Pomocne znaki zodiaku to Lew i Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są bardzo ostrożnie nastawione do otoczenia. Jakoś nie mogą dzisiaj zaufać nikomu. Podejdą z dystansem do nowych propozycji i nie od razu dadzą się przekonać do cudzych pomysłów. Po południu macie najlepszy czas. Humor się wam poprawi i odzyskacie wiarę w ludzi. Pomocne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Strzelec.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są naprawdę zadowolone z towarzyskich spotkań, jakie mają dzisiaj przed sobą. Liczą na ciekawe rozmowy i korzystne negocjacje. Potrzebują wsparcia ludzi, których dzisiaj spotkają. To czas na owocne rozmowy. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Baran oraz Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy coś dzisiaj bardzo nerwowe i łatwo je wyprowadzić z równowagi. Powinny zatem unikać sąsiedzkich sprzeczek lub rodzinnych dyskusji. Może lepiej omijać z daleka kontrowersyjne sprawy lub... osoby. Trzymajcie się blisko przyjaznych wam Wag oraz Ryb.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają dzisiaj pogodny nastrój. Nawet jeżeli pojawią się jakieś kłopoty, szybko sobie poradzą dzięki pomocy przyjaciół. Wasze pomysły okażą się udane i zyskacie wsparcie z wielu stron. Pamiętajcie, że obiecaliście do kogoś zadzwonić. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran oraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi nawet w sobotę będą myśleć o finansach. Nadchodzące wydatki mogą być naprawdę duże. Zatem nie czekajcie, aż wyczerpiecie limit na karcie kredytowej, tylko zastanówcie się, czy rzeczywiście wszystkie zaplanowane zakupy są konieczne. Macie po swojej stronie teraz Barana oraz Wodnika.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony rozprawią się dzisiaj ze sprawami sąsiedzkimi. Ustalą zasady współżycia i dzielenia się wspólnymi obowiązkami. Wieczór zapowiada się naprawdę miło. Nie zapomnijcie, co obiecaliście rodzinie, bo wam przypomną. A wtedy już nie będzie tak zabawnie. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce pragną w tym miesiącu zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zatem spędzą dzień na planowaniu niezbędnych wydatków i szukaniu źródeł dodatkowego dochodu. Nie przesadźcie z cięciem kosztów. Coś się wam jednak od życia należy! Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Rak oraz Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce spędzą dzisiejszy dzień bardzo ciekawie. Propozycje na wolny czas przypadną do gustu także najbliższej rodzinie. Nie martwcie się o pieniądze, takie pomysły nie wymagają specjalnie dużych nakładów finansowych. Wystarczy otwarta głowa i poczucie humoru. Trzymajcie się blisko towarzystwa Wagi oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki powinny mieć się dzisiaj na baczności, bo są nieco zdekoncentrowane i stają się przez to łatwym celem. Uważajcie zatem w środkach komunikacji miejskiej, bo licho nie śpi. Ale poza tym nie macie dzisiaj większych problemów. Pomogą wam zresztą osoby spod znaku Bliźniąt oraz Strzelca.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj dobrze poinformowane. Staną się zatem źródłem miłych wiadomości dla znajomych. To dobry dzień na rozpoczynanie czegoś nowego. Nie wahajcie się użyć swoich najmocniejszych stron i uroku osobistego, aby zdobyć to, czego pragniecie. Pomocne znaki zodiaku to Skorpion oraz Strzelec.

Horoskopy