Horoskop dzienny na niedzielę 19 stycznia 2020 roku - Lwy i Barany z przyjemnością powspominają najlepsze chwile minionego roku...

Horoskop dzienny na niedzielę 19 stycznia 2020 roku - wolny czas przeznaczcie na spotkania z przyjaciółmi. To najmilszy sposób na spędzenie dnia. Miłej zabawy!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany skoncentrują się dzisiaj na swoich prywatnych sprawach. Będą miały ogromną ochotę na powspominanie najlepszych chwil z ostatnich lat. Wezmą się za oglądanie starych albumów ze zdjęciami i spędzą nad nimi sporo czasu. Nostalgiczny nastrój nie opuści was przez cały dzień. Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj ciekawe pomysły na spędzenie czasu. Staniecie się duszą towarzystwa, a wasze dowcipy będą powtarzane jeszcze przez wiele miesięcy. Uważajcie trochę na siebie, jeżeli dzisiaj zajmujecie się jakimiś sportowymi zajęciami, łatwo o kontuzję. Pomocny znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta nie będą dzisiaj próżnować. Mają zaplanowane różne aktywności sportowe, albo daleki spacer w miłą osobą. Może spotkają się także z dalszą rodziną? Ktoś zaprosi was niespodziewanie na obiad albo kolację. Sprzyja wam teraz osoba spod znaku Skorpiona.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czekają dzisiaj rozliczne spotkania i sporo atrakcji. Przygotują się do spotkania bardzo starannie i spędzą przed lustrem sporo czasu. Popołudnie sprzyja zabawie, randkom i towarzyskim wydarzeniom. Najlepiej będziecie się bawić w towarzystwie Wodnika.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj tajemnicze i nie zdradzają swoich myśli. Tak naprawdę skupione są na wspomnieniach i podsumowaniu minionego roku. Ktoś bliski będzie się jednak o was martwił, zatem nie zamykajcie się w czterech ścianach i odezwijcie do rodziny. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny odczuwają ogromną potrzebę zmian. Zatem zaczną planować wyjazdy i nowe przedsięwzięcia. Pomyślcie też o tym, czego pragną wasi najbliżsi, to może podsunąć wam ciekawe rozwiązania. Macie dzisiaj po swojej stronie zodiakalnego Strzelca.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj domatorkami. Niechętnie wyjdą z domu i szybko będą chciały do niego wrócić. Za to zajmą się domowymi sprawami, z pewnością ugotują coś pysznego, albo uporządkują otoczenie. Sprzyjający znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są od rana pełne energii, gadatliwe i chętne do zabawy. Zaczną szukać okazji do spotkań i przyjemności. Wasi przyjaciele będą zadowoleni, że wyciągnęliście ich z domu. Wieczorem trochę odpocznijcie. Sprzyjają wam dzisiaj Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj pomocne i chętnie udzielą wsparcia każdemu, kto je o to poprosi. Zyskają dzięki temu wdzięczność niejednej osoby. Macie też szansę pogodzenia się z osobami z którymi mieliście na pieńku. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dobry humor i chcą wykorzystać jak najlepiej dzisiejszy dzień. Pełne energii zaproponują rodzinie lub przyjaciołom ciekawe sposoby na spędzenie wolnego dnia. Pomocny okaże się także przyjacielski Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki chętnie włączą się dzisiaj w większe wydarzenie. Zaproszą znajomych lub kogoś z rodziny, aby im towarzyszył. Mają przed sobą bardzo przyjemne relaksujące chwile. A sprzyjającym znakiem zodiaku jest na dzisiaj Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj refleksyjne i zamyślone. Ciężko je będzie zmobilizować do wyjścia z domu i do aktywności. Najchętniej spędziłyby dzień na kanapie. Będziecie rozmarzeni i pełni nadziei na przyszłość. Możecie liczyć dzisiaj na pomoc ze strony zodiakalnego Koziorożca.

Horoskopy