Horoskop dzienny na poniedziałek 20 stycznia 2020 roku - Koziorożce i Strzelce rozglądają się na nowymi zawodowymi wyzwaniami...

Horoskop dzienny na poniedziałek 20 stycznia 2020 roku - niech was nie przygnębia zimowa aura. Już niedługo zapomnimy o zimie. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj zapracowane. Trzeba będzie odłożyć na później przyjemności i zająć się pewną rodzinną sprawą. Wasze poparcie pomoże komuś w podjęciu decyzji. Macie ponadto do załatwienia kilka osobistych spraw. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Rak oraz Skorpion.

Horoskop - (Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki w poniedziałek niezbyt chętnie zabiorą się za pracę. Mają nastrój raczej romantyczny i nastawione są na nowe przeżycia. Rutyna w pracy nieco je przytłacza. Zrobicie zatem wiele, aby urozmaicić sobie ten dzień. Sprzyjające znaki zodiaku to Lew oraz Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom dzisiaj ktoś wytknie błędy w pracy. Będzie to dla was zaskoczeniem i początkowo niemiło zareagujecie. Jednak po przeanalizowaniu sprawy dojdziecie do wniosku, że może ten ktoś ma racje i należałoby zmienić nieco swoje zachowanie. Pomocnej rady może wam udzielić Wodnik alko Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki w pracy będą zajęte dzieleniem zadań albo rozsądzaniem sporów. Ktoś poprosi was o wsparcie, chociaż w sumie nie będzie wam to na rękę i spowoduje dość niezręczną sytuację. Za to po południu - pełny relaks w towarzystwie przyjaciół. Trzymajcie się blisko pomocnych Byków oraz Wagi.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy podejdą dzisiaj do obowiązków służbowych w pełni gotowe i wykażą się zaangażowaniem, jakiego u nich już dawno nie widziano. Postarajcie się potem nieco odetchnąć przy ulubionym zajęciu. Jakoś musicie się pozbyć nadmiaru stresu. Trzymajcie się towarzystwa Barana i Koziorożca.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj w niewielkiej potrzebie, ale przyjazne im osoby szybko pospieszą z pomocą. To także czas, aby zaplanować rozsądnie wydatki, bo na koniec miesiąca może zabrakniąć wam gotówki. Ale możecie też liczyć na pomoc Raka oraz Lwa.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi z energią zabiorą się za pracę, aby szybko ją skończyć i poświęcić się przyjemniejszym sprawom, takim jak życie towarzyskie i poznawanie nowych ludzi. Humor będzie wam dopisywał przez cały dzień. Nie będziecie narzekać na nudę. Możliwe też, że poznacie kogoś bardzo interesującego. Sprzyjające znaki teraz to Byk oraz Ryby.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj naprawdę przebojowe i trudno jest je zatrzymać. Wszystko, co dzisiaj osiągną zawdzięczają sobie. Nie pozwolą na wtrącanie się innych i pozostaną przy swojej intuicji. Ale to dobrze, bo zazwyczaj nieźle sobie radzą. Sprzyjają wam Byk oraz Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj skoncentrowane na pieniądzach i szukaniu dodatkowych zysków. Powinny podjąć kilka istotnych decyzji, jeżeli chcą osiągnąć sukces. Musicie ponadto uporządkować wiele spraw wokół, aby wszystko nabrało odpowiedniej oprawy. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce, które są nastawione na karierę, zaczną podejmować różne działania, aby nieco ją rozpędzić. Zrobią listę swoich umiejętności zawodowych i zalet oraz postanowią poprawić swoje CV. Jeżeli ktoś zaproponuje im pracę chętnie przyjrzą się ofercie. Macie dzisiaj wiele do zaoferowania. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj bardzo obowiązkowe i nie odpuszczą z pracą, dopóki nie będą całkiem zadowolone z wyniku. Wieczorem zajmiecie się dla odmiany sprawami bliskich wam osób. Trzeba będzie zaplanować wspólne wyjście z pewnej sytuacji. Sprzyjające znaki zodiaku to Panna oraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają dzisiaj ważne decyzje do podjęcia. Od rana będą nad tym myśleć i zastanawiać się, co należy zrobić. Wasze nerwy są w związku z tym nieco napięte i biada osobom, które wejdą wam w drogę. Ale możecie też liczyć na wydatną pomoc zodiakalnego Barana lub Strzelca.

Horoskopy