Horoskop dzienny na wtorek 21 stycznia 2020 roku - Bliźniętom dopisuje humor, Panny skupią się na zadaniach...

Horoskop dzienny na wtorek 21 stycznia 2020 roku - wtorek minie wam szybko na wypełnianiu zawodowych obowiązków. Nie zapomniejcie jednak zadbać o zdrowie i urodę. Powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają ochotę ruszyć w egzotyczną podróż i nie mają zamiaru skupiać się na nudnych zadaniach w pracy. To chwilowy nastrój, ale zdominuje wasz dzień. Nie wdawajcie się w żadne gwałtowniejsze dyskusje, a po południu skupcie na sprawach rodzinnych. Pomocne znaki zodiaku to Skorpion oraz Ryby.

Horoskop - (Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zdecydują się dzisiaj na poważną rozmowę z bliską osobą. Ale nie bądźcie zbyt krytyczni i wymagający, aby dyskusja nie przerodziła się w awanturę. Podkreślcie to co was łączy a nie dzieli. Trzymajcie się blisko pogodnego Barana oraz Panny.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj dobry dzień i humor będzie im dopisywał przez cały czas. W waszym życiu będzie się wiele działo. Zawodowe sprawy pójdą do przodu, możecie też być zainteresowani nowym projektem. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Lew oraz Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą chciały dzisiaj nadrobić zaległości w pracy i ostro zabiorą się za robotę. To przyspieszenie trochę was wyczerpie, dlatego popołudnie i wieczór warto spędzić już spokojniej w towarzystwie rodziny. Nie od rzeczy byłby też dłuższy spacer. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwa czeka dobry bezstresowy dzień. Zarówno w pracy, jak i w sprawach osobistych wszystko się dobrze ułoży. Będziecie pełni ciekawych pomysłów i chęci do ich realizacji. Może nawet niektóre z nich przyniosą wam dodatkową gotówkę? Warto spróbować. A pomocny znak zodiaku to dzisiaj Baran oraz Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj poważne i skupione na zadaniach. Ale po południu zaczną się użalać nad sobą i zanudzać otoczenie opowieściami o swoich problemach. Każdy ma swoje, zatem nie jesteście jedyni, którzy muszą spłacać zaciągnięte kredyty. Trzymajcie się blisko pomocnego Raka oraz Lwa.

Zobacz wideo

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi spotkają się dzisiaj z pomocą i uwagą ze strony otoczenia. Okazuje się, że możecie liczyć na wiele sympatii i nie zawiedziecie się na ludziach. Na zebraniu w pracy osiągnięcie zamierzone cele. W dodatku okaże się, że macie dzisiaj szczęście w miłości. Czekają was nowe doświadczenia i miłe chwile w towarzystwie świeżo poznanej osoby. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są bardzo zajęte pracą i trudno im będzie znaleźć nawet chwilę na relaks. Rzucą się też w wir szkoleń i zaplanują zajęcia na całe półrocze. Nie zapomnijcie w tym wszystkim, że obiecaliście rodzinie poświęcać im więcej czasu. Dobrą energią obdarzą was Byki oraz Raki.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce chcą dzisiaj zacząć coś nowego, chociaż jeszcze nie mają zbyt wiele odwagi i nieco się wahają. Po południu ktoś przedstawi wam ciekawą propozycją i zapyta o zdanie. Może trzeba będzie się przemóc i zając się nieco bardziej ryzykownymi sprawami? Potrzebujecie rady? Możecie zwrócić się do mądrej Wagi i Koziorożca.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą miały rano pewne kłopoty z koncentracją, ale po południu okaże się, że jednak zdążyły ze wszystkim i mogą teraz odetchnąć. Nie dajcie się potem wciągnąć w prace porządkowe, tylko zrelaksujcie się i odpocznijcie. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Skorpion oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj skoncentrowane na udowadnianiu, że mają rację w pewnej sprawie. Uda im się przekonać do siebie kilka osób i z sukcesem zakończyć wszelkie spory. Popołudnie poświęćcie na relaks i zabawę. Trzymajcie się blisko przyjaznych Bliźniąt i Koziorożca.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Działajcie dzisiaj nader ostrożnie. Nadmierne forsowanie swoich pomysłów może bowiem zakończyć się nieporozumieniami, a nawet sporą awanturą. Ktoś wokół was ma wybujałe ambicje, które chce za wszelką cenę przeforsować. Trzymajcie się blisko pomocnego Byka oraz Bliźniąt.

Horoskopy