Horoskop dzienny na poniedziałek 27 stycznia 2020 roku - Panny są nastawione na sprawy duchowe, Ryby szukają nowych wyzwań...

Horoskop dzienny na poniedziałek 27 stycznia 2020 roku - tydzień zacznie się nie najgorzej. Nie narzekajcie zatem zanadto i ruszajcie do swoich zajęć. Powodzenia we wszystkim!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj zapracowane i naprawdę przejęte swoją rolą. Dzięki pracowitości i sprawnemu działaniu uporają się z zaległościami i znajdą jeszcze czas na popołudniowe towarzyskie spotkanie w knajpce. Unikajcie jednak narzucania innym swojego zdania. Trzymajcie się blisko przyjacielskich Raków oraz Ryb.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj nieco nerwowe i nie za dobrze będą tolerować fakt, że wszyscy czegoś od nich chcą. Może nawet pojawić się ktoś, kto będzie chciał wam zaszkodzić. Lepiej więc trzymajcie się wypróbowanych przyjaciół. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Waga oraz Skorpion.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj chętne do działania, ale raczej na niwie sportu. Rzeczywiście - praca ich niespecjalnie interesuje, a raczej szusowanie po stoku. Jeżeli jednak nie udało wam się wyruszyć na ferie, to poćwiczcie chociaż w domu. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Byk oraz Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki oczarują dzisiaj wszystkim swoją osobą i będą na pełnym obrotach od rana: czy to w pracy, czy to na stoku narciarskim. Może nawet znajdziecie coś lub kogoś, kto odmieni wasze życie. Pomyślcie o osobach, które szczególnie lubicie i odezwijcie się do nich. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj nadzieję, że wiele spraw da się teraz pozmieniać na lepsze. Nadmiar stresów wyładują na siłowni albo na basenie. W pracy też nie dadzą się prześcignąć. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Panna i Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj zainteresowane raczej sprawami teatru i kina, niż porządkami w domu. Nie przejmą się także zanadto obowiązkami zawodowymi. Będą robić tylko to, co jest absolutnie niezbędne. Mają po swojej stronie przyjacielskiego Raka oraz Strzelca.

Zobacz wideo

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są teraz zdecydowane na ruszenie na zakupy i poprawienie stanu swojej garderoby. Można by nawet pomyśleć, że nie macie się w co ubrać. Nie przegapcie okazji do ciekawych spotkań i rozejrzyjcie wokół. Ktoś oczekuje od was maleńkiego choćby znaku. Trzymajcie się blisko pomocnego Lwa oraz Panny.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są energiczne i skupione na celu, który sobie postawiły. Wieczorem zróbcie jednak coś dla siebie, bo macie za sobą naprawdę pracowity dzień. Może po prostu spokojny wieczór nad książką pomoże wam ponownie naładować akumulatory. A sprzyjające znaki zodiaku to Koziorożec oraz Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj wyjątkowo zapominalskie i w ogóle... jakieś rozkojarzone. Trudno je będzie zagonić do roboty, a co dopiero do większych projektów. Nie będzie to przyjęte ze zrozumieniem i może dojść do niewielkich sprzeczek. Na koniec dnia wszystko jednak łagodnie się rozpłynie. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Byk oraz Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce spotkają się z ważnymi dla siebie osobami i będą chciały zainteresować je swoimi planami. Macie dzisiaj dar przekonywania, zatem spróbujcie dojść do porozumienia. Gwiazdy przestrzegają jednak przed przechwałkami. Zachowujcie się skromnie i nie przesadzajcie z opowieściami o waszych osiągnięciach. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Waga oraz Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom dzień upłynie na zajmowaniu się dzieciakami lub starszymi osobami w rodzinie. Trzeba będzie poświęcić czas na wysłuchanie opowieści, ale sprawi wam to przyjemność. Możecie liczyć także na wsparcie Raka oraz Panny.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby czeka dzisiaj sympatyczny dzień. Nie będą mogły co prawda wywinąć się od pewnych obowiązków, ale też nie będą z tego powodu szczególnie obciążone. Przy okazji nauczycie się też czegoś nowego o sobie. A sprzyjający znak zodiaku to Skorpion oraz Byk.

Horoskopy