Horoskop dzienny na środę 29 stycznia 2020 roku - Byki i Panny szukają dodatkowych źródeł zarobków, Lwy bardzo rozleniwione...

Horoskop dzienny na środę 29 stycznia 2020 roku - połowa tygodnia, a więc coraz bliżej do weekendu. Wytrzymajcie jeszcze chwilę!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany postawią dzisiaj na swoim. Zdobędą wszystko, co sobie na dzisiaj zaplanowały dzięki własnej pracy i pomysłowości. Ale także ktoś spośród waszych znajomych chętnie wam pomoże. Macie szansę na ciekawe spotkania i kontakty. Pomocne znaki zodiaku to Lew oraz Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą teraz zajęte szukaniem zyskownych przedsięwzięć, tak aby przybyło im nieco gotówki. Rozglądają się zatem za partnerem godnym zaufania. Nie wiadomo, czy uda im się jednak znaleźć odpowiednią osobę. Nie poddawajcie się jednak i bądźcie dobrej myśli. Waszym pomocnym znakiem na dzisiaj jest Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są zapracowane i ogromnie narzekają dzisiaj na brak czasu. Nie prowadźcie jednak zbyt szybko samochodu, bo to nie przyspieszy żadnej z waszych spraw. Ale szczęśliwie usłyszycie dobre wieści i znajdziecie się dość blisko rozwiązania pewnego trudnego problemu. Trzymajcie się blisko Barana i Skorpiona.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zawalczą o swoje interesy i nie pozwolą obciążyć się dodatkowymi obowiązkami. Dla niektórych osób będzie to nie lada zaskoczeniem. Raki jawią im się jako sympatyczne i uczynne osoby. Ale nie dzisiaj. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Skorpion oraz Wodnik.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nie są dzisiaj specjalnie przejęte zadaniami w pracy i trudno je będzie zmobilizować do wysiłku. Za to pociągać was będą podróże i przygody. Zrobicie wiele, aby wyruszyć gdzieś dalej od nudnej codzienności. Po rady możecie się udać do Barana i Strzelca.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają dzisiaj w planach obmyślenie najbliższej przyszłości i podjęcie kilku decyzji. Są to sprawy związane, między innymi, z finansami. Panny pragną poprawić nieco swoje perspektywy. A do tego potrzebne są jakieś dodatkowe źródła zarobków. Mogą też spróbować zaapelować do szefostwa. Może uda się coś załatwić. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom dzień upłynie na rodzinnych dyskusjach i podejmowaniu decyzji. Jeśli się będziecie jednak upierać przy swoim pomyśle, dojdzie do sprzeczki. Ktoś też chce mieć coś do powiedzenia  w sprawie, która go dotyczy. Musicie na to zwrócić baczniejszą uwagę. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta oraz Wodnik.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom dzisiaj będzie się łatwo i przyjemnie pracowało. Otoczą się spokojem i z łatwością uporają z zadaniami. Znajdą też chwile na osobiste przemyślenia. Wieczór spędzicie w towarzystwie osób, które lubią filmowe wieczory, podobnie jak wy. Szukajcie towarzystwa Raka oraz Strzelca.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj zajęte trudnymi, wymagającymi zadaniami w pracy. To ważny dzień w waszej karierze. Trzeba będzie pokazać, że potraficie się znaleźć w każdej sytuacji. Wasze ambicje zostaną zaspokojone, możecie być pewni. Trzymajcie się takich znaków jak Baran oraz Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj troszkę leniwe i niechętnie wyjdą z ciepłego łóżka na chłodną ulicę. Ale trzeba się zmobilizować i pojawić w pracy w pełni sił. Macie dużo do zrobienia i nie ma co odkładać tego na później. Może okazać się, że ktoś straci wtedy cierpliwość. A pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Byk oraz Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj kilka spraw do załatwienia, ale takich, które nie mogą niestety długo czekać. Nie bierzcie na siebie zbyt wiele, bo potrzebujecie energii na popołudniowe spotkania i plany. Czekają was interesujące spotkania i wciągające rozmowy. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom dzisiaj zabraknie cierpliwości i entuzjazmu dla świata. Są jakieś markotne i niechętne do jakichkolwiek zadań, czy podejmowania wyzwań. To pewnie oznacza, że czas pomyśleć o odpoczynku, a nie o obowiązkach. Po urlopie wrócicie jak nowo narodzeni. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Wodnik.

Horoskopy