Horoskop dzienny na czwartek 30 stycznia 2020 roku - Panny leniwie spędzą dzień, Lwy pokażą się z jak najlepszej strony...

Horoskop dzienny na czwartek 30 stycznia 2020 roku - marzy wam się weekend i towarzyskie atrakcje. Niektórzy już zaczną zabawę. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom będzie się dzisiaj dobrze wiodło. Jednak gdy będziecie napawać się sukcesem, nie zapomnijcie o tych, którzy wam pomogli dojść do tego miejsca. Postarajcie się podziękować i przy okazji odwdzięczyć. Czekają na was także miłe wieści od bliskiej osoby. Sprzyjające znaki zodiaku dzisiaj to Bliźniak oraz Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom czas będzie się dzisiaj nieco dłużył. To, co mają do zrobienia jest dosyć trudne i nużące. Nie za bardzo chce wam się dłubać w tego typu sprawach. Ale trudno, kiedyś trzeba będzie to i tak zrobić. Na koniec uśmiechnijcie się jednak do ludzi. Trzymajcie się teraz towarzystwa pomocnych Bliźniąt oraz Panny.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj bardzo zdecydowane, pewne siebie i będą chciały we wszystkim postawić na swoim. Nie przesadzajcie jednak z tą srogą miną, a nadmiar energii wykorzystajcie na siłowni lub basenie. Macie dzisiaj po swojej stronie przyjacielskiego Byka oraz Rybę.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki pragną być dzisiaj lubiane i czuć, że są komuś potrzebne. Poszukają towarzystwa, aby nie spędzać wieczoru samotnie. Mają też szansę pomóc komuś, kto tego akurat potrzebuje, chociaż głośno o tym nie mówi. Macie zagwarantowanie dzisiaj wsparcie ze strony zodiakalnego Byka i Koziorożca.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj błyszczeć i czarować, nie oprą się nawet chęci poflirtowania. Urok osobisty pozwoli wam wiele teraz zdobyć. Sami zresztą zainicjujecie rozmowę i spędzicie miło czas. Towarzystwo Bliźniąt oraz Panny to wasze dzisiejsze przeznaczenie.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są teraz dość rozleniwione i niechętne do wychodzenia z domu. Dlatego też będą raczej spóźnialskie. Na szczęście, gwiazdy są dzisiaj raczej łagodne i w sumie dzień okaże się dla Panien udany. Najlepiej, gdy będziecie słuchać intuicji. Jak zwykle, ona was nie zawiedzie. Trzymajcie się blisko miłego Raka i Wodnika.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj ochotę na dogadzanie sobie. Wydadzą trochę pieniędzy na różne drobiazgi i dobre jedzenie. Może jednak powinniście się zastanowić, czy stać was na takie wydatki? Bądźcie bardziej rozsądni - podpowiadają gwiazdy. Macie teraz po swojej stronie Byka oraz Pannę.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony czują, że dzisiaj potrzebują ciepła i serdeczności ze strony ludzi, a nie bardzo wiedzą, jak to osiągnąć. Ktoś z rodziny zwróci się do was z prośbą o pomoc i radę. Dzień sprzyja także interesom, zatem możecie śmiało zająć się wymyślaniem jakiegoś biznesu. Kto wie, może to będzie to, w czym okażecie się świetni. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mogą dzisiaj planować spotkania towarzyskie, mają bowiem nie tylko energię w nadmiarze, ale i całą masę historyjek do opowiedzenia. Dzień sprzyja zatem spotkaniom, wizytom i rozmowom. Nie dajcie się tylko wciągnąć w plotki, bo możecie niechcący kogoś obrazić. Pomocne znaki zodiaku dzisiaj to Baran oraz Bliźnięta.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie mają co narzekać na brak zajęć, a nawet wprost przeciwnie. Przy okazji przeczytają mnóstwo różnych dokumentów i urzędowych papierów i zrobią z nimi porządek. Macie dzisiaj szanse na całkiem udany wieczór. Zbliża się weekend, zatem trzeba też zrobić jakieś plany. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Rak oraz Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj we frywolnym raczej nastroju i nie zagrzeją długo czasu w pracy. Może i nie za bardzo spodoba się to szefowi, ale za to bardzo współpracownikom, których wyciągną na kawę. Uważajcie dzisiaj na zazdrośników. A sprzyjające znaki zodiaku to Byk oraz Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są zaniepokojone swoim zdrowiem i postanowią zrobić sobie serię badań profilaktycznych. Nie wpadajcie jednak w przesadę i nie szukajcie wszędzie oznak choroby. Tak naprawdę macie żelazne zdrowie. Walczcie tylko o poprawę kondycji. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Panna.

Horoskopy