Horoskop dzienny na piątek 31 stycznia 2020 roku - Lwy pełne ambicji, Ryby za to wyraźnie sobie odpuszczą...

Horoskop dzienny na piątek 31 stycznia 2020 roku - nie najciekawsza aura spowoduje, że i wy nie będziecie tryskać zbytnim entuzjazmem. Ale nie wszyscy...

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają dzisiaj szansę zaprezentować się ze swojej najlepszej strony. Być może czeka was spotkanie lub zebranie w pracy, na którym będziecie mogli pokazać swoje pomysły. Ale nie martwcie się, zrobicie całkiem dobre wrażenie. Potem macie zaplanowane miłe spotkanie z kimś spod znaku Wagi.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki spędzą dzisiaj zbyt dużo czasu w pracy. Różne sprawy, które zleci im szef, zajmą jednak sporo czasu. Wasze pomysły może i są ryzykowne, ale za to skuteczne. Zamiast męczyć się jednak ze szczegółami, przekażcie nieco informacji i obowiązków współpracownikom. Trzymajcie się blisko przyjaznego Raka.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj naprawdę pomysłowe i otwarte na nowości. Wasza spostrzegawczość pomoże wam przebrnąć przez pewien trudny projekt. Nie leniuchujcie, tylko zabierzcie się do roboty i pochwalcie przed szefem wynikami. Wasz przyjazny znak to teraz Lew.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj naprawdę w nie najlepszej formie. Dzień upłynie im głównie na podsumowaniach i liczeniu wydatków. Chcecie osiągnąć wiele, ale na razie jeszcze nie za bardzo wiecie jak. Zatem skupcie się na działaniu, a nie na narzekaniu. Wieczorem macie chęć na silniejsze emocje. W telewizji poszukacie thrillera lub horroru. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj ambitne i nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Zrobią wiele, aby zostawić z tyłu konkurencję. Nie przyjcie jednak do przodu bez namysłu i nie przepychajcie się zanadto. Może lepiej jest trzymać się reguł, aby potem nie żałować. Pomocny znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny postanowią dzisiaj nadrobić zawodowe zaległości. To nie takie proste, bo narosło tego sporo. Dzień sprzyja poznawaniu ludzi i zdobywaniu wiedzy, która może się wam przydać już niedługo. Zadbajcie dzisiaj też o swoje zdrowie. Trzymajcie się blisko pomocnej i mądrej Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj otwarte na świat i ciekawe, co się tam na zewnątrz dzieje. Mają do zrobienia sporo, ale nie za bardzo się skupią na pracy. Wyruszycie raczej na miasto pod pretekstem załatwiania kilku spraw. A potem już... weekend. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony podejdą dzisiaj do swoich zadań bardzo ambitnie. Może nawet uda im się tak wszystko załatwić, aby wreszcie sprawy obróciły się na ich korzyść. Macie też możliwość porozmawiania z wpływowymi osobami, które z pewnością wam pomogą, Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj przed sobą dość trudny dzień, pełen niespodzianek ale i szczęśliwych zbiegów okoliczności. Przede wszystkim wyjaśni się jedna sprawa, która jest dla was niezwykle ważna. Nie miejcie zatem skrupułów i głośno wygłaszajcie swoje opinie. Macie teraz po swojej stronie zodiakalnego Lwa.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie mają co narzekać na piątek, bo to dzień ich sporego sukcesu finansowego. Marzycie o karierze, zatem teraz możecie zacząć działać. Dzień sprzyja także sprawom urzędowych, dlatego jeżeli macie takie do załatwienia, nie wahajcie się, tylko działajcie. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Panna oraz Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają naprawdę udany dzień. Mogą pomyśleć o jak najlepszym spędzeniu weekendu, chociaż na razie raczej skupią się na obowiązkach. Dzień sprzyja też udanym spotkaniom w większym gronie. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie będą dzisiaj przesadnie pracowite. Zwolnią nieco tempo i pomyślą o sobie i zbliżającym się weekendzie. Nie zapomnijcie, że obiecaliście komuś spotkanie. Bawcie się wieczorem dobrze, chociaż nie przesadzajcie z niektórymi napojami. Pomocny znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskopy