Horoskop dzienny na sobotę 1 lutego 2020 roku - Bliźnięta wyciszone, a Raki chcą działać...

Horoskop dzienny na sobotę 1 lutego 2020 roku - no i mamy kolejny miesiąc 2020 roku i kolejny krok ku wiośnie. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj uparte jak... barany. Za wszelką cenę będą chciały postawić na swoim. Nie jest to najlepsza strategia, jeżeli akurat jesteście w związku. Wtedy może dojść do nieporozumień i wyraźnie zaszkodzić. Nie przesadzajcie zatem z forsowaniem swojego zdania. Pomocny znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie przejmą się dzisiaj żadnymi przeciwnościami i jak burza pójdą do przodu. Zdobędą dzięki temu to, co będą chciały. Możliwe też, że zrobią na kimś niezłe wrażenie. To dobry dzień na randki i wszelkie romantyczne pomysły. Trzymajcie się blisko przyjaznego Strzelca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj potrzebę wyciszenia i oderwania się od kłopotów. Spędzą czas spokojnie i oddadzą się ulubionych zajęciom, ale w samotności. Mogą wreszcie poczytać książkę lub pooglądać seriale. Wieczorem może uda wam się odzyskać nieco wigoru. A pomocny znak na dzisiaj to Ryby.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są teraz przedsiębiorcze, odważne, nowatorskie. Jakby już zapomniały zupełnie o wczorajszym złym nastroju. To sprzyja snuciu fantastycznych planów i da wam napęd do działania. W sprawach uczuć też nastąpi przełom. Trzymajcie się teraz pomocnej Wagi.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom dzisiaj potrzebna jest łagodność, spokój, cisza. Najchętniej pogrążyłyby się we wspomnieniach i tak spędziły dzień. Ale trochę czujności wykażcie, bo łatwo was będzie dzisiaj oszukać. Trzymajcie się blisko pomocnego Byka.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są teraz nastawione optymistycznie do życia. Ten ich dobry humor udzieli się innym i przy okazji pomoże niektórym odzyskać równowagę. Nie słuchajcie tylko żadnych plotek, ani nie dajcie się wciągnąć w zwierzenia. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi potrzebują dzisiaj zainteresowania, troski i czułości. Jeżeli macie jakieś kłopoty, odezwijcie się do rodziny lub przyjaciół i poproście o pomoc. Nie tłumcie w sobie żalu, bo to niczego nie rozwiąże. Trzymajcie się blisko pomocnego Raka oraz Lwa.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony powinny się przygotować na niespodziankę, ale taką raczej z tych miłych. Wiemy, że marzycie też o wyjściu na zewnątrz i pobycie wśród dzikiej przyrody. Trochę jednak za zimno na takie wycieczki, zostaniecie więc w ciepłym domu i skupicie się na relaksie. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew oraz Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj zadowolone, bo ktoś dla nich ważny wyraźnie je pochwali. To podbuduje wasze ego. Niektóre Strzelce skupią się też na wyczynach sportowych i na walce o kondycję. Wyjdźcie zatem z domu, pobiegajcie lub idźcie na basen. Pomocny znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj optymistami i dzięki temu zjednają sobie sporo ludzi. Potrzebny im będzie wasz humor i chęć do działania. Możecie też liczyć na pomyślne zakończenie pewnej sprawy. Macie po swojej stronie Wodnika, skorzystajcie na tym.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki spędzą dzień aktywnie i w znakomitym humorze. Nie będą też narzekać na towarzystwo, bo to okaże się ciekawe i inspirujące. Może nawet wpadniecie na pewien pomysł, który okaże się ważny dla waszej kariery. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie będą dzisiaj siedzieć bezczynnie, tylko ruszą na spotkania albo dalsze wyprawy. Nie przesadzajcie tylko z ilością wydawanych pieniędzy. Czas trochę pooszczędzać. Czeka was ponadto całkiem udany wieczór, a towarzystwo okaże się bardzo zainteresowane waszymi opowieściami. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Rak oraz Strzelec.

Horoskopy