Horoskop dzienny na niedzielę 2 lutego 2020 roku - Bliźnięta szukają rozrywek, Lwy w centrum uwagi...

Horoskop dzienny na niedzielę 2 lutego 2020 roku - odpoczywajcie, bo to prawie koniec weekendu. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj rozrywane, jeżeli chodzi o zaproszenia i towarzystwo. Trudno będzie się wam zdecydować, co wybrać. Wiele osób liczy na waszą obecność i dobry humor. Znajdźcie też czas na rozmowę z kim bliskim, kto wyraźnie tego potrzebuje. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czują, że są dzisiaj nieco już zmęczone tym tygodniem i potrzebują odpoczynku. Najlepiej w ciszy i spokoju, a nie na imprezie, czy też na wyjeździe. Ktoś czeka też na wasze zainteresowanie. Może odwdzięczycie się jakimś podarunkiem? Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta zastanowią się rano, jak by tutaj najciekawiej spędzić dzień. Może zaproszą kogoś na spacer i do knajpki, albo znajdą inny sposób na niedzielne popołudnie. Jeśli nie chcecie spędzać wieczoru samotnie, zabierzcie się do dzieła. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki coś za dużo będą dzisiaj plotkować na temat zarobków, swoich i cudzych. Nie wszystkim się to spodoba. Nie bądźcie zatem zbyt wścibscy. A zdobyte informacje zachowajcie dla siebie. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Zobacz wideo

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są teraz w centrum wydarzeń i bardzo im to odpowiada. Mają przed sobą dzień, po którym mogą spodziewać się samych sukcesów. Nie zapomnijcie przy tym, że przyjaciele na was liczą. Może zorganizujecie wspólny wypad do kina? Albo ciekawą wycieczkę? Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny dzień poświęcą na spełnianie próśb najbliższych osób. Nie będą miały w zasadzie nic przeciwko temu, niemniej jednak nie do końca będą też tym zachwycone. Może jednak nie będzie tak źle, a i na horyzoncie migają pewne finansowe korzyści. Trzymajcie się blisko pomocnej dzisiaj Wagi.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi oddadzą się dzisiaj sąsiedzkim pogawędkom i spotkaniom. Może nawet zasiedzicie się gdzieś dłużej niż planowaliście. Możecie także sporo czasu przeznaczyć na kulturalne rozrywki. Wasz pomocny znak na dzisiaj to Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony chcą dzisiaj zarządzać swoją rodziną i wymyślają dla niej różne zajęcia. Oj - nie spodoba się to wszystkim. Zatem zajmijcie się lepiej swoimi sprawami, zamiast rozstawiać innych po kątach. Macie po swojej stronie przyjacielskie Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj zajęte sprawami swoich partnerów lub rodziny i nie zostanie im zbyt dużo czasu na własne sprawy. A szkoda, bo tęsknicie już za ulubionymi zajęciami. Chętnie odgrzebalibyście stare hobby. Tylko ten brak czasu... A sprzyjający znak teraz to dla was Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj pełne uroku, blasku i humoru. To może wiele zmienić w ich życiu uczuciowym, bo zrobią na kimś ogromne wrażenie. Nie zajmujcie się dzisiaj drobiazgami, tylko skupcie się na uczuciach. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki pragną zrobić coś, co będzie szlachetne, bezinteresowne. Uważnie rozglądają się wokół, aby sprawdzić, czy ktoś z bliskim nie potrzebuje akurat pomocy. Macie też ochotę na chwile w samotności i na porozmyślanie o życiu. Pomocne znaki zodiaku dzisiaj to dla was Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby pomyślą dzisiaj o swojej rodzinie i wolne przedpołudnie poświęca na spotkanie i rodzinny obiad. Nie zapomnijcie przy tym o swoich potrzebach. Koniecznie ruszcie gdzieś na spacer, albo na basen czy siłownię. Czas zadbać o kondycję przed wiosną. Pomocny znak zodiaku dla was to teraz Wodnik.

Horoskopy