Horoskop dzienny na poniedziałek 3 lutego 2020 roku - Wagi powinny uważać dzisiaj z wydatkami. Koziorożce czekają niespodzianki...

Horoskop dzienny na poniedziałek 3 lutego 2020 roku - kolejny tydzień, który zbliża nas do wiosny. Trzymajcie się ciepło!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mogą być dzisiaj nieco podenerwowane. Ktoś postąpi wbrew temu, co chcielibyście, aby zrobił, co was bardzo wzburzy. Pamiętajcie jednak, że nie na wszystko macie wpływ. Rozluźnijcie się zatem i odpocznijcie. Najlepiej w towarzystwie przyjaznej Wagi i Skorpiona.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czeka udany i ciekawy dzień. Przyjdą wam do głowy naprawdę niebanalne pomysły. Nie przesadzajcie jednak z oczekiwaniami, szczególnie wobec bliskich. Będą chcieli postąpić według własnego zdania. Sprzyjają wam teraz Rak oraz Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom dzisiaj wszystko się będzie udawać, a już szczególnie to, co sobie zamierzyły na ten dzień. Trudno będzie coś przed nimi ukryć, okażą się bowiem dociekliwe i domyślne. To dobry dzień na nowe znajomości i poszerzanie kręgu przyjaciół. Pomocny znak zodiaku to teraz Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom wiele rzeczy będzie się dzisiaj świetnie układać. Rano nawet nie przypuszczają, jak bardzo dużo energii będą miały przez cały dzień. Zatem czas na zorganizowanie czegoś nowego. Możecie liczyć na pomoc kogoś spod znaku Byka oraz Panny.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj ochotę poleniuchować i zająć swoimi ulubionymi zajęciami, a nie gonić za terminami i ścigać się z czasem. Ale takie zadania czekają je dzisiaj w pracy. Nie ma co się denerwować i sprzeczać, tylko trzeba ruszyć do przodu. Macie po swojej stronie przyjacielskiego Barana oraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj zadowolone i pełne dobrych myśli. Macie możliwość osiągnąć dzisiaj dobre efekty w pracy. Ale nie tylko. Także życie rodzinne będzie teraz kwitło. Znajdźcie czas na odpoczynek i jakieś zajęcia sportowe pod wieczór. Pomocny znak zodiaku dla was to teraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj chęć na większe zakupy, ale muszą uważać z wydatkami. Łatwo bowiem ulec pokusie. Potem trzeba będzie zaciskać pasa i spłacać karty kredytowe. Zatem uważajcie nieco z luksusowymi produktami. Trzymajcie się blisko rozsądnego Lwa.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zajmą się przede wszystkim pracą. Bądźcie jednak dzisiaj ostrożni, bo ktoś, kto raz was już zawiódł, znowu będzie chciał nadużyć waszego zaufania. Warto pamiętać jednak o osobach, które są wam przyjazne i pomocne. Są to przede wszystkim Wodnik oraz Bliźnięta.

Zobacz wideo

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są niespokojne i łatwo je będzie dzisiaj zdenerwować, a nawet sprowokować do kłótni. Nie dajcie się jednak i spróbujcie opanować nerwy. Może bardziej luźne popołudnie zmieni wasz nastrój. Obejrzyjcie zatem ulubiony film i odprężcie się. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce powinny nastawić się dzisiaj na nieoczekiwane wydarzenia. Możliwe, że spotka je szereg niespodziewanych wydarzeń albo ktoś ich odwiedzi, kogo zupełnie się nie spodziewają. Nie denerwujcie się jednak. To nie będą niemiłe niespodzianki. Spokojnie sobie ze wszystkim poradzicie. Sprzyjające znaki zodiaku to Byk oraz Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki nie mają dzisiaj wielkich zmartwień, ale czeka je podejmowanie ważnych decyzji. Muszą być też odważne i bezkompromisowe, aby wszystko zakończyło się sukcesem. Nie przesadzajcie jednak z szalonymi pomysłami. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Skorpion oraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mogą dzisiaj liczyć na pomoc ze strony innych osób, szczególnie ze strony znajomych, którzy poświęcą wam swój czas. Nie przesadzajcie jednak w sprawach, które dotyczą najbliższej osoby. Nie dajcie się ponieść emocjom. Najlepiej poradzić się pomocnego Byka oraz Raka.

Horoskopy