Horoskop dzienny na wtorek 4 lutego 2020 roku - Lwy zaplanują dzisiaj swoje podróże, Wagi wyruszą na zakupy...

Horoskop dzienny na wtorek 4 lutego 2020 roku - dzień z nie najlepszą pogodą, ale za to pogody ducha nie będzie wam brakować. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj skoncentrowane na bliskich. Postanowią zająć się rodzinnymi sprawami, może też czeka je niewielka uroczystość. Dzień sprzyja także sprawom sercowym, a single mogą liczyć na szczęśliwe spotkania. Będziecie się dobrze bawić w gronie przyjaciół. Pomocny znak zodiaku dla was to Bliźnięta.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom przyda się dzisiaj trochę ciszy i spokoju, bo ostatnie dni przepłynęły im szybko i dość hałaśliwie. Przypomną też sobie, że trzeba pilnować wydatków i poszukać źródeł pieniędzy. Może też czas poprosić dłużników o zwrot pieniędzy. Wieczorem będziecie zajęci sprawami bliskiej wam osoby. Sprzyjającym znakiem dzisiaj jest Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta powinny dzisiaj mieć oczy i uszy otwarte, bo będą omawiane sprawy, które mogą ich dotyczyć lub być dla nich w jakiś sposób ważne. Niektóre sprawy mogą okazać się dla was korzystne, a nawet przełomowe. Trzymajcie się teraz blisko pomocnej Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą chętnie zajmować się dzisiaj domowymi obowiązkami. Uznają, że nie są one aż tak uciążliwe, jakby się wydawało. Przy odpowiednim podejściu mogą nawet sprawić radość. Nie zapomnijcie przy tym zapytać bliskich, czy czegoś nie potrzebują. Pomocny znak zodiaku to dla was Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj zajęte planowaniem przyszłości i szukaniem jak najlepszych okazji na spędzenie wakacji. Czas coś przedsięwziąć w tym względzie. Pomyślcie o zmianach i poszukajcie sposobu na realizację marzeń. Trzymajcie się towarzystwa przyjacielskiego Barana.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są przekonane, że są stworzone do czegoś całkiem innego, niż aktualne zajęcie. Może zdecydują się w inny, niż dotychczas, sposób wykorzystać swoje talenty. Nie wygłaszajcie tylko tak krytycznych uwag o kimś, bo możecie go bardzo urazić. A sprzyjają wam teraz Wodniki.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj zaskakiwać otoczenie swoimi decyzjami. Niektórzy nie za bardzo są w stanie zrozumieć wasze wybory. Dzień sprzyja ponadto większym zakupom, ale nie przesadźcie z wydatkami. Możecie też spotkać dzisiaj kogoś, kto był dla was kiedyś ważny. Pomocny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie powinny dzisiaj przesadzać z wydawaniem pieniędzy. Nie wszystkie plany zakupowe muszą być od razu zrealizowane. Poczekajcie na przypływ większej gotówki. A tymczasem pomyślcie, jak by tu przyjemnie spędzić czas. Pomocny znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj wyjątkowo przedsiębiorcze i pracowite. W pracy osiągną dzięki temu całkiem spory sukces. Popołudniu jednak staną się nieco przesadnie zapatrzone w siebie. Nie myślcie tylko o sobie, a wszystko będzie dobrze. Pomocny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj dość podejrzliwe, a nawet zazdrosne. To zaburzy nieco ich relacje z najbliższymi. Dzisiaj lepiej was nie zaczepiać, bo macie skłonność do wybuchów. Pod wieczór nastrój wam się nieco poprawi, złagodniejecie i pogodzicie się z kimś z najbliższego otoczenia. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj dość romantycznie nastawione do świata, a zatem praktyczne rzeczy nie będą je interesować. Pracę odsuną nieco na bok, zajmą się za to sprawami mody i kuchni. Macie dzisiaj wiele do zaoferowania, w wasz urok osobisty zdziała cuda. Trzymajcie się blisko przyjaznego Byka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj bardzo odważne i nie dadzą się zatrzymać nikomu. Lepiej teraz nie stawać wam na drodze. A sukcesy tylko na was czekają. To będzie czas działania i rozprawiania się z przeciwnikami. Macie teraz po swojej stronie pomocnego Skorpiona.

Horoskopy