Horoskop dzienny na czwartek 6 lutego 2020 roku - Raki i Lwy będą dzisiaj dość ciężko pracować, ale za to z sukcesami...

Horoskop dzienny na czwartek 6 lutego 2020 roku - czeka was w sumie sympatyczny dzień. Ale trzeba będzie nieco się postarać. Trzymajcie się ciepło!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj rozmarzone i nieco roztargnione. Uważajcie zatem, aby czegoś nie przeoczyć lub nie zgubić. Ale wasz nastrój sprzyjać też będzie romantycznym spotkaniom. To także dobry czas na twórczość, jeżeli macie artystyczne ambicje. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj poczucie, że są potrzebne i ważne. Otoczenie da im do zrozumienia, jak istotna jest ich obecność i pomoc. W takiej sytuacji chętnie podejmą się jakichś prac na rzecz innych osób. Ale w sprawach miłosnych bądźcie ostrożni, aby nie urazić nieostrożną opinią kogoś bliskiego. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta sporo się dzisiaj dowiedzą o swoich znajomych, ale nie będą dalej rozpowszechniać tej wiedzy. Najlepiej działać ostrożnie i z wyczuciem, aby nie zaogniać sytuacji. Wszystko jednak na końcu jakoś się ułoży. Sprzyjające znaki to Rak oraz Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nie będą narzekać, nawet jeśli będą musiały ciężko pracować. Rodzina i przyjaciele są wam wdzięczni za wszystko, a w dodatku czeka was powodzenie w sprawach miłosnych. Dzień zakończycie bardzo zadowoleni: wszystko co zaplanowaliście uda się i zakończy sukcesem. Sprzyjają wam teraz Panna oraz Skorpion.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy myślą dzisiaj przede wszystkim o pieniądzach i interesach. Wiele spraw wymaga teraz waszej uwagi. Ale nie martwcie się, jeżeli się sprężycie i szybko zabierzecie za pracę, dzień zakończy się sukcesami. Szukajcie inspiracji do działania daleko i nie zamykajcie się na nowe doświadczenia. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Skorpion.

Zobacz wideo

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj dosyć buntowniczo nastawione do świata. To oznacza, że trudno je będzie do czegokolwiek zmusić, żadne autorytety nie mają teraz nic do powiedzenia. Panna postąpi według swojego uznania. Uważajcie, aby przy tym nie urazić wypróbowanych przyjaciół. Sprzyjają wam dzisiaj Byk oraz Skorpion.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj spokojny i dość miły dzień. Jeżeli uważnie się rozejrzycie, zauważycie też osoby, którym trzeba będzie pomóc. Trzymajcie się blisko swoich przyjaciół, szczególnie po południu. Macie też szansę spotkania kogoś, kogo nie widzieliście od lat. Wystarczy, że wyjdziecie z domu. Pomocne znaki zodiaku to Panna oraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj ochotę na towarzyskie spotkania i pomyślą o swoich sąsiadach. Będziecie dzisiaj tryskać humorem i opowiadać zabawne historyjki. Może udacie się też w niedaleką podróż. Warto pamiętać dzisiaj o innych i przybyć komuś z pomocą. Sprzyjają wam teraz Waga oraz Rak.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj marzycielskie i wyciszone. Pogrąża się we wspomnieniach i nie będą zwracać zbyt wielkiej uwagi na otoczenie. Może wasze przemyślenia doprowadzą was gdzieś dalej i będziecie teraz odważniej działać. Uważajcie na pewną nieprzychylną osobę. A pomocny znak zodiaku dla was to Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce świetnie się dzisiaj czują. Będzie im dopisywać zdrowie i humor. Dzięki pracowitości i otwartości w pracy osiągnięcie niewielki sukces. Zostaniecie docenieni za to przez szefa lub klienta. Wieczorem odpocznijcie nieco po ciężkim dniu. Macie też dzisiaj szanse w miłości. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki, jeśli tylko odrobinę się postarają, odniosą niebagatelny sukces. Mają ponadto szansę na nawiązanie ciekawych znajomości, które jeszcze nie raz będą ich cieszyć. Warto się zatem postarać i zadbać, choćby o wygląd. Trzymajcie się blisko przyjacielskiej Wagi.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj bardzo zapracowane. Dostaną zadania, które wymagać będą wielogodzinnej pracy. Ale poradzą sobie dzięki wsparciu i dobremu sercu pewnej osoby z najbliższego otoczenia. Dzień sprzyja także spotkaniom z rodziną i wieczornym wizytom. Pomogą wam teraz Byk oraz Lew.

Horoskopy