Horokop dzienny na piątek 7 lutego 2020 roku - Raki szukają świętego spokoju, za to Lwy pełne werwy...

Horokop dzienny na piątek 7 lutego 2020 roku - już piątek, a zatem czas na weekendowe plany. Bawcie się dobrze!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany powinny dzisiaj bardziej się skupić na tym co robią i nie wpadać w złość, gdy coś się im nie uda. Mają bowiem tendencję do zapominania teraz o szczegółach, a te są nadzwyczaj ważne. W sumie jednak nie możecie narzekać na dzisiejszy dzień. Trzymajcie się tylko blisko przyjaznego Byka.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki marzą o nowym stanowisku w pracy i wreszcie się zmobilizują, aby zrobić coś w tym kierunku. Podyskutują jednak najpierw ze współpracownikami, a dopiero potem skierują się do szefa. Nie zapomnijcie, że liczy się to, co dla was nie ważne, nie dla otoczenia. Trzymajcie się własnego zdania. Pomocnym znakiem pozostaje Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są ambitne i nie dadzą się szybko zniechęcić. Będą miały teraz sporo trudnych spraw do załatwienia. Przy okazji dowiedzą się czegoś o sobie, co wprawi ich w zadowolenie. Macie z czego się cieszyć, wszystko idzie ku dobremu. Pomocny znak zodiaku dzisiaj to Byk.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nie chcą uczestniczyć w hałaśliwych spotkaniach. Przede wszystkim pragną ciszy i spokoju. Kilka spraw, które zaplanowały na dzisiaj, okaże się jednak pilnych i wymagających ich uczestnictwa. Możliwe, że trzeba będzie ułożyć się ze współpracownikami, aby nie doszło do nieporozumień. Trzymajcie się blisko przyjacielskich Bliźniąt.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy potrzebują nowości i zmian w swoim życiu. Tak przynajmniej czują. Będą chciały osiągnąć swoje cele, ale bez nadmiernego słuchania czyichś rad. Wolą być samodzielne i słuchać się tylko swojej intuicji. Zachowajcie jednak przy tym cierpliwość, nie wybuchajcie za wcześnie. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj niespokojne, a nawet nieco zbyt wybuchowe. Nie będą specjalnie przejmować się tym, co im każe robić szef. Pójdą niejako swoją drogą. Niestety, nie zyskają sobie dzięki temu dodatkowych punktów u przełożonych. Ale za to samodzielnie odkryją zalety pewnego urządzenia albo miejsca. Pomocny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi postanowią pozałatwiać dzisiaj na mieście najważniejsze służbowe lub urzędowe sprawy. Okaże się, że macie po swojej stronie i rację i urzędników. Chętnie wam pomogą, co wprawi was w niejakie zdumienie. Możecie także liczyć na wsparcie ze strony przyjaznego Lwa.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj nastrój sprzyjający wspomnieniom, zadumie i wyciszeniu. Nie mają zbyt wielkiej ochoty na udzielanie się towarzyskie i niepotrzebne rozmowy. Zajmą się za to sprawami finansowymi.  A w tym czeka je dzisiaj sukces. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce wykażą się dzisiaj pracowitością. Obowiązki będą wypełniać śpiewająco. Nie bierzcie jednak na siebie zbyt wielu spraw na raz, bo to nie zawsze jest w waszym interesie. Ktoś będzie próbował wykorzystać wasze dobre serce. Macie jednak po swojej stronie przyjaznego Raka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają teraz na głowie porządki. I to zarówno w pracy, jak i w domu. Ale za to ich zdolności organizacyjne bardzo się przydadzą. Zostaną za to pochwalone i docenione przez przełożonych. Nie przesadźcie tylko z nakazującym tonem. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest dzisiaj Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki wybiorą się dzisiaj w podróż lub będą słuchać opowieści o innych krajach i marzyć o wyjeździe. Na razie jednak rzeczywistość skrzeczy i trzeba skupić się na bieżących sprawach. A te wydają się pilne. Możecie dzisiaj polegać na pomysłowej Pannie.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby skupią się dzisiaj na sprawach finansowych. Ponieważ uznają, że potrzebują nieco więcej pieniędzy, zaczną obmyślać, jak by tu je zdobyć. W pracy trzeba będzie przy tym nadrobić zaległości i przyłożyć się do obowiązków. Zatem pod wieczór poczujecie się nieco zmęczeni i oddacie wypoczynkowi. Sprzyja wam teraz miła Waga.

Horoskopy