Horoskop dzienny na sobotę 8 lutego 2020 roku - Barany i Bliźnięta czeka szczęśliwy i ciekawy dzień...

Horoskop dzienny na sobotę 8 lutego 2020 roku - odpoczywajcie, ale nie zapominajcie też o danych komuś obietnicach. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie mają co narzekać, Czeka je wspaniały i szczęśliwy dzień. Wpadnie im do głowy kilka pomysłów, które okażą się prawie rewolucyjne. A już z pewnością wiele zmienią w ich codziennym życiu. W sprawach sercowych nastąpi pewien przełom. Pomocny znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czeka dzisiaj pewien sukces. Bez problemu zdobędziecie dzisiaj wszystko, co sobie zaplanowaliście. Będziecie odważni i bezkompromisowi. Pomoże wam też wrodzona inteligencja i spostrzegawczość. Macie po swojej stronie pomocnego Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Przed Bliźniętami ciekawa i pomyślna sobota. Macie zaplanowane kilka przedsięwzięć lub wyjazd, ale wszystko jest pod kontrolą. Nie martwcie się, uda się wspaniale. Nowe znajomości bardzo was ucieszą. Pomocny znak zodiaku to teraz Ryby.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj zajęte porządkami. Ale nie tylko. Przyjdzie im do głowy pewien pomysł, który spodoba się najbliższym. Macie też dzisiaj dobrą intuicję, która pomoże wam uniknąć kłopotów czy sprzeczek z sąsiadami.Trzymajcie się swoich przeczuć. Ktoś dzisiaj czeka też na wiadomość od was. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 czerwca)

Lwy mają dzisiaj ochotę na wyjazd i odwiedzenie miejsc, w których się wychowały. Dzień sprzyja także wzruszeniom i spotkaniom z osobami znanymi sprzed lat. Macie zatem dobry czas na wyruszenie w podróż w głąb dzieciństwa. Pomocny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Panna (24 czerwca do 22 września)

Panny są spokojne i opanowane, zajmą się też finansami i podsumowaniami wydatków. W takiej sytuacji potrzebne jest opanowanie. Nie denerwujcie się zatem, tylko dobrze zaplanujcie wydatki. Ktoś będzie wam wdzięczny za pomoc. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj rozluźnione, pełne dobrego humoru i pomysłów. Świat pozna was dzisiaj z najlepszej strony. Macie też okazję zdobyć pewną upragnioną rzecz. Możecie przy tym liczyć na pomoc życzliwej osoby. Sprzyja wam dzisiaj Ryba.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj otwarte na świat i ludzi. Nie chcą zawieść innych i będą się starały wyjść innym osobom naprzeciw. To oznacza, że mogą też liczyć na wzajemność. Dzięki pomocy niemal obcych wam osób wszelkie kłopoty okażą się mniejsze, niż myśleliście. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są spragnione pochwał i uznania ze strony otoczenia. Będą szukać okazji, aby się wykazać. Nie przesadźcie tylko z nadmiarem uprzejmości i nie bierzcie na siebie zbyt wiele. Czeka was bowiem wtedy pracowita sobota. A trzeba też odpocząć. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce uporają się z rodzinnymi obowiązkami nadzwyczaj szybko i sprawnie. Ktoś powierzy wam dzisiaj sekret. Pamiętajcie też o odezwaniu się do osób, które są wam bliskie. Nie zaniedbujcie kontaktów. Pomocny znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj zajęte przede wszystkim sprawami uczuć. To temu poświęcą większość dnia. Pielęgnowanie związków stanie się najważniejsze. Przy okazji zauważycie w swoim otoczeniu kogoś wyjątkowo sympatycznego i fascynującego. Trzymajcie się blisko pomocnej Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj, mimo soboty, skupione na sprawach zawodowych. Ale szybko uporają się z zadaniem i skupia na rodzinie. Uważajcie tylko, aby nie posprzeczać się z kimś, kto ma inne zdanie. To przecież tylko drobiazgi. A młodzi ludzie lubią być samodzielni. Pomocny znak to dzisiaj Koziorożec.

Horoskopy