Horoskop dzienny na niedzielę 9 lutego 2020 roku - Lwy nastawione entuzjastycznie do świata, Wagi szukają ciszy...

Horoskop dzienny na niedzielę 9 lutego 2020 roku - piękna pogoda zachęca do spacerów. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj w refleksyjnym nastroju. Będą się zastanawiać nad sensem życia i innymi poważnymi sprawami. To także dzień na romantyczne spotkania i rozmowy. Wykorzystajcie sprzyjającą aurę. Może uda wam się przełamać słabszą passę w sprawach sercowych. Pomocny znak to dzisiaj Byk.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie mają dzisiaj większych problemów i całkiem wyluzowane oddadzą się odpoczynkowi. Żadne sprawy nie będą dzisiaj dla was zbyt trudne. Ale w sprawach sercowych bądźcie jednak ostrożni. Nie przesadzajcie z zaborczością. Trzymajcie się blisko przyjaznej Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta wydadzą dzisiaj sporo pieniędzy na przyjemności. Może nawet zbyt dużo. Ale teraz priorytetem będzie dla nich dobra zabawa. Osoby wokół nich także nie będą narzekać na atmosferę. Zatem czeka was całkiem przyjemna niedziela, A sprzyjającym znakiem jest dla was Lew.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są teraz łagodne jak baranki. Nie są zdolne dzisiaj nikomu odmówić pomocy, dlatego będą oblegane. Łatwo zresztą pogodzą się dzisiaj z ewentualnymi przeciwnikami i pierwsze wyciągną rękę do zgody. Sprzyja wam teraz ktoś spod znaku Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są pełne sił i entuzjazmu, a humor im dopisuje. Dlatego opuszczą domowe pielesze, aby pospacerować po mieście, zajrzeć do knajpek i porozmawiać z przyjaciółmi. Dzień upłynie wam szybko i przyjemnie. Wieczorne spotkanie bardzo was ucieszy. Sprzyjający znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są teraz w dość niecodziennym nastroju. Nie chcą jednak odsłaniać wszystkich swoich tajemnic, nawet gdy ktoś z bliskich będzie chciał dowiedzieć się, o co chodzi. Trochę zmartwicie tym swoją rodzinę. Zatem okażcie nieco uczuć. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są spragnione choćby chwili odpoczynku. Pragną gdzieś wyskoczyć, aby nacieszyć się powietrzem i słońcem. Zaczną zatem planować wyprawy i atrakcje. Przy okazji nasłuchają się informacji i... plotek. Nie bądźcie jednak ich źródłem. Możecie kogoś niechcący urazić. Pomocny znak zodiaku to Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są zamyślone, zamknięte w sobie i niechętne do gadulstwa. Będą raczej zaglądać w przeszłość i wspominać stare czasy. Nie chcą także specjalnie udzielać się towarzysko. A w sprawach uczuciowych wykażą się niepotrzebną zaborczością. Pomocny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj chętne do uczestniczenia w jakimś niekonwencjonalnym wydarzeniu. Będą świetnymi, zabawnymi towarzyszami spotkań. Niektórzy będą też intensywnie ćwiczyć. Uważajcie, aby w czasie tych zajęć nie narazić się na kontuzję. Na spacerze unikajcie śliskich ścieżek. Będziecie się dobrze bawić w towarzystwie Barana.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są teraz dość zajęte, mimo niedzieli. Niektórzy zaplanowali także spotkanie w gronie rodzinnym. Odwiedzicie starsze osoby i pomożecie im załatwić różne sprawy. Po południu czeka was spora niespodzianka. Ale ta z tych przyjemniejszych. Sprzyjającym znakiem jest dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki od rana szykują się do towarzyskich spotkań. Mają w planach spotkania z przyjaciółmi albo randkę. Tak czy owak, chcą dobrze wyglądać i zadbają o to. Dzień sprzyja udanej zabawie. Najlepszym towarzystwem dzisiaj będzie dla was Baran.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj bardzo pomocne i oddane rodzinie lub przyjaciołom. Po południu zajmą się także swoimi sprawami, które wymagają skupienia. Potrzebują wypoczynku i poszukają ciszy i spokoju, aby się zrelaksować. Pomocnym znakiem zodiaku jest dla was Skorpion.

Horoskopy