Horoskop dzienny na poniedziałek 10 lutego 2020 roku - Raki i Byki bardzo zapracowane, Ryby zajmą się sprawami uczuć...

Horoskop dzienny na poniedziałek 10 lutego 2020 roku - zaczniecie tydzień dość entuzjastycznie i nawet trudne zadania nie będą was marwić. Powodzenia w pracy!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Nowy tydzień rozpoczniecie w sennym nastroju. Lepiej, żeby w pracy nie zawracali wam zbytnio głowy obowiązkami. Marzycie o dalekich podróżach i przygodach, a tutaj rzeczywistość skrzeczy. Ale już wieczorem wróci wam dobry nastrój. Czeka was interesujące spotkanie z przyjaciółmi. Sprzyjają wam teraz Byk oraz Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie mają zbyt wielkiej ochoty na opuszczenie cieplutkiego łóżka. Ale cóż - poniedziałek i czas wyruszyć do pracy. A tam okażą się wulkanem energii. Będą pomysłowe, aktywne na zebraniach i chętnie do nowych zadań. Bądźcie dzisiaj blisko przyjacielskich Bliźniąt oraz Strzelca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta otworzą się dzisiaj na nowe pomysły i w pracy będą dobrymi słuchaczami. Współpracownicy docenią ich zaangażowanie. Po południu jednak większość czasu Bliźnięta spędzą z kawiarniach lub pubie. Trzeba będzie nieco odreagować ten poniedziałek. Sprzyjają wam teraz Rak oraz Panna.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj zapracowane. I to bardzo. Ktoś w pracy przerzuci na nich swoje obowiązki, pojawią się także dodatkowe zlecenia. Gdy już wrócicie do domu, także tutaj czekać będzie na was mnóstwo pracy. Na szczęście możecie liczyć na pomoc kogoś spod znaku Byka oraz Lwa.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj chęć na przeżycia artystyczne, chociaż na razie to raczej muszą skupić się na pracy. Ale to nie przeszkodzi im snuć wielkich planów i od razu wprowadzać je w czyn. Nie frustrujcie się tylko, bo nie wszystko da się od razu zmienić. Sprzyjają wam teraz Panna oraz Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie najlepiej rozpoczną tydzień. Będą senne i zagubione, a zawodowe obowiązki tylko je znużą. Może to oznaczać drobne nieporozumienia i pomyłki, a praca nie za bardzo pójdzie wam do przodu. Wieczorem zatem skupcie się raczej na odpoczynku, a nie na porządkach w szafie i odkurzaniu. Trzymajcie się blisko przyjacielskiego Barana oraz Strzelca.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są bardzo ciekawe, co też przyniesie im w najbliższych dniach projekt, za który właśnie się zabrały. Nie są pewne rezultatów i liczą na łut szczęścia. Dlatego też w pracy nie za długo zagrzeją miejsca. Zaczniecie szukać pomysłu na spędzenie czasu na mieście. Sprzyjają wam teraz Bliźnięta oraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są teraz skupione na pracy, punktualne i obowiązkowe. Szybko uporają się z zadaniami, które postawił przed nimi szef. Nawet on będzie pod wrażeniem. Dlatego potem rozluźnicie się i zajmiecie pielęgnowaniem urody. Spotkacie się także z kim bliskim i miłym. Możecie liczyć na wsparcie ze strony Strzelca oraz Wodnika.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj nastawione na bronienie swoich pomysłów i odważnie postawią się innym. To wzbudzi podziw i szacunek ze strony współpracowników. Wykorzystajcie zatem sprzyjający czas, aby zyskać większe wpływy. Sprzyjają wam teraz Skorpion oraz Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Macie dzisiaj pewne kłopoty ze skupieniem się na pracy, ponieważ zajęci będziecie sprawami domu i rodziny. To będzie dla was o wiele ważniejsze. Miejmy nadzieje, że szefostwo okaże zrozumienie. A sprzyjającymi znakami zodiaku są dzisiaj Wodnik oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj skupione na pracy i ważnych zadaniach, które stoją przed nimi. Na służbowych spotkaniach okażą się kompetentne i pomysłowe. Zyskają wiele, jeżeli zdecydują się zaprezentować swoje koncepcje. Macie po swojej stronie Raka oraz Pannę.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mogą dzisiaj się zakochać, a przynajmniej zauroczyć. A jeżeli są już w związku, powinny pamiętać o jakimś romantycznym geście. W pracy jednak lepiej nie zajmować się wysyłaniem czułych e-maili, bo szef ma na was oko. Sprzyjającymi znakami zodiaku są natomiast Byk oraz Koziorożec.

Horoskopy