Horoskop dzienny na wtorek 11 lutego 2020 roku - Wodniki i Byki zajęte są robieniem kariery, Wagi powinny nieco się wyluzować...

Horoskop dzienny na wtorek 11 lutego 2020 roku - bardzo pracowity dzień. Nie zapomnijcie o chwilach na oddech i czynny odpoczynek. Trzymajcie się ciepło!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany od rana są senne i niechętne do wysiłku. Zamiast męczyć się z cyferkami za biurkiem wolą marzyć o dalekich podróżach i przygodach. Na spotkaniu z przyjaciółmi wpadną na ciekawy pomysł związany z wakacjami. Zajmą się także kimś z najbliższej rodziny, kto potrzebuje teraz zainteresowania. A sprzyjającym znakiem zodiaku jest dzisiaj Byk.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zajmą się teraz sprawami, które związane będą z ich karierą i widokami sporych pieniędzy. Macie mnóstwo pomysłów na to, jak zarobić dobre pieniądze. Może uda wam się zrealizować swoje marzenia. Przynajmniej te snute na najbliższy czas. Pomocny znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta przeżyją dzisiaj niemałe zaskoczenie, gdy okaże się, że mają całkiem niezłe zyski. Usłyszą od kogoś korzystne propozycje i postanowią skorzystać z okazji. Wyjdzie to wam na dobre. Możecie się też rozglądać za pomocnym Baranem.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom dzień wyda się długi i męczący. Czeka was teraz naprawdę sporo pracy. Nie ociągajcie się zatem, aby nie narosły wam zaległości. Po południu trochę odsapniecie, a dzień wyda wam się całkiem znośny. Trzymajcie się blisko towarzystwa Bliźniąt.

Zobacz wideo

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom będzie dzisiaj trudno zrozumieć otoczenie i realny świat. Będą bowiem pochłonięte przeczuciami i proroczymi snami. Uważajcie, aby nie przegapić ważnych informacji. Nie lekceważcie tego, co mówi wam bliska osoba. Sprzyjającym znakiem zodiaku pozostaje dzisiaj Byk.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie będą narzekać na dzisiejszy dzień, bo spotka je całkiem sporo miłych niespodzianek. Wykorzystajcie ten sprzyjający czas, aby pozałatwiać sprawy które wydają się wam trudne. Może także spotkacie dzisiaj miłość swojego życia. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest dla was Rak.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj zdenerwowane i wybuchowe. Czeka je bowiem dość chaotyczny dzień. Nie lubią tego typu sytuacji. Unikajcie dzisiaj dyskusji, szczególnie z szefem, aby nie zaogniać sytuacji. Możliwe też, że dostaniecie ciekawą propozycję zawodową. Pomocny znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony wciągną się dzisiaj w plotki i niepotrzebnie uwierzą w pewne informacje. Nie wierzcie we wszystko, co usłyszycie. Możliwe też, że dzisiaj ktoś zaproponuje wam podróż, co was bardzo ucieszy. Ponadto dzień przyniesie ciekawą i korzystną ofertę. Trzymajcie się dzisiaj towarzystwa Lwa.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj krytyczne wobec pomysłów innych. Podobają im się tylko ich własne, zatem może dojść z tego powodu do niewielkich scysji. Warto zająć się też sprawami zdrowia i urody. Pomyślcie, czy nie czas rozstać się już z pewnym nałogiem. Pomocny znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są zajęte umowami, zobowiązaniami i analizowaniem różnych spraw, na które nie zawsze mają wpływ. Zastanowią się, jak ich postrzega otoczenie. Czy inni widzą ich potencjał. Jeżeli analiza wyjdzie im nie za dobrze, pomyślą o zmianie pracy. Pomocny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki rzeczywiście przejmą się dzisiaj swoją pracą. Zaczną się jednak zastanawiać, jak ją zorganizować, aby nie napracować się, a mieć efekty. Innymi słowy, jak najlepiej wykorzystać swój potencjał. Popołudnie spędzicie raczej ciekawie, bo zapowiada się wyjście towarzyskie. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby odnowią dzisiaj stare znajomości. Wymienią telefony i mejle z dawno nie widzianymi znajomymi. Wiele rozmów dotyczyć będzie spraw politycznych, ale nie rozpędzajcie się za bardzo. Macie bardzo skrystalizowane poglądy i może dojść do sprzeczek. Pomocny znak zodiaku dla was dzisiaj to Lew. 

Horoskopy