Horoskop dzienny na czwartek 13 lutego 2020 roku - Lwy mogą liczyć dzisiaj na sukcesy w pracy, Barany także mają dobry dzień...

Horoskop dzienny na czwartek 13 lutego 2020 roku - tydzień już niemal minął, wiosna zbliża się wielkimi krokami. Trzymajcie się ciepło!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą miały dzisiaj szansę na zdobycie uznania w pracy, jeśli tylko odpowiednio się zaprezentują na zebraniu. Pokażcie innym, co potraficie. Wasze wystąpienie spotka się z pozytywnym odzewem. Pojawi się także szansa na miłość. Trzymajcie się blisko przyjaznego Wodnika.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj zapracowane. Pochłoną je mejle, telefony i rozmowy. Ale na szczęście, praca przebiegać będzie sprawnie i efektywnie. Nie przesadzajcie tylko z wygłaszaniem buntowniczych oświadczeń na zebraniach w pracy. Nie każdy szef to dobrze znosi. Trzymajcie się blisko przyjacielskiej Panny.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą się dzisiaj realizować przede wszystkim w domu. Można powiedzieć, że zrobią niezłe wrażenie na domownikach. Wyrafinowane potrawy, które przygotują, okażą się przepyszne. W sumie dzień okaże się bardzo udany. Tym bardziej, że możecie też liczyć na zaangażowanie się w wasze sprawy pomysłowego Koziorożca.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są co nieco dzisiaj rozkojarzone. Łatwo będą też wpadać w popłoch. Z tego powodu niczego nie załatwią, mimo że udadzą się w kilku sprawach na miasto. W taki dzień jak dzisiaj lepiej nie zabierajcie się za trudne zadania. Poproście o wsparcie sprzyjającego wam Koziorożca.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dobry dzień w pracy, z sukcesami i pochwałami przełożonych. Możecie dzisiaj być pewni, że wszystko, co przyjdzie wam do głowy w sprawach zawodowych, okaże się wartościowe i ciekawe. Kiedyś mogą wam przynieść niezły zysk. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest teraz Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zastanawiają się, czy nie warto by teraz zabrać się za przebudowę domu lub mieszkania. Potrzebują odmiany i powiększenia przestrzeni życiowej. Jeśli nie przebudowa, to przynajmniej przemeblowanie. Nie zamęczcie tylko otoczenia waszymi pomysłami. Pomocny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi marzą o podróżach i zrobią wszystko, aby gdzieś wyjechać. Celem może być nawet rodzina, byleby nie zostawać w domu. Ale uwaga, łatwo możecie wpadać dzisiaj w złość i wplątywać się w towarzyskie afery. Nie dziwcie się potem plotkom. Pomocny znak zodiaku teraz to Baran.

Zobacz wideo {{description}}

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj niezwykle ruchliwe. Wszędzie będzie ich pełno. Wasza aktywność nie wszystkim się spodoba. Niektórzy chcieliby, abyście usiedli na miejscu i skupili się na jednej sprawie. Dzisiaj jest ponadto dobry dzień na sprawy sercowe. Nie zaniedbujcie najbliższej osoby. Sprzyjający znak to teraz Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom spodobają się dzisiaj zajęcia związane ze zdrowiem i urodą. Postanowią porzucić nałogi i skoncentrować się na zdrowym stylu życia. Wobec otoczenia będą jednak krytyczne i właściwie - można powiedzieć - nawet czepialskie. Trzymajcie się rad, które usłyszycie u pomocnej Panny.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce staną dzisiaj po stronie potrzebujących i chętnie zaangażują się w prace, które wydadzą im się pożyteczne. To postawa, którą należy pochwalić. Po południu trzeba będzie zająć się rodzinnymi nieporozumieniami. Sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dla was dzisiaj Ryba.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są pomysłowe, zatem ten dzień bardzo im się spodoba. Potrzebne będą wasze umiejętności techniczne lub komputerowe i chętnie pośpieszycie z pomocą. Nie przesadzajcie tylko z godzinami pracy. Po południu czas na spotkanie z bliską sercu osobą. Pomocny znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie chcą, aby ktoś im narzucał swoje zdanie. Nikomu nie uda się dzisiaj przekonać was do swoich racji, pozostaniecie nieugięci. Za to wasze pomysły okażą się na tyle ciekawe, że przeforsujecie je bez trudu. Sprzyjającym znakiem zodiaku pozostanie Skorpion.

Horoskopy