Horoskop dzienny na piątek 14 lutego 2020 roku - dzisiaj czas na romantyczne gesty...

Horoskop dzienny na piątek 14 lutego 2020 roku - Walentynkowe kolacje będą miłe i udane. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany staną dzisiaj przed koniecznością wyboru. Uważajcie także, aby nie przesadzić z wydatkami. Zakupy będą was cieszyć, ale łatwo ulec pokusom. Słuchajcie jednak rad przyjaznego Skorpiona. Albo własnej intuicji.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj odważne i bezkompromisowe. Bez wahania staną po stronie słabszych i będą ich zawzięcie bronić. Po południu zamarzą jednak o spokoju. Wcześnie zaczną weekendowy wypoczynek. Macie teraz po swojej stronie pogodną Pannę.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta we wszystkim będą chciały postawić na swoim. Dzień sprzyja odważnym decyzjom, a pomysłów nie będzie wam brakować. Macie okazję pokazać, że jesteście osobami twórczymi i potraficie zaplanować oraz zrealizować niejeden szalony pomysł. Sprzyjać wam będzie dzisiaj Lew.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czeka teraz spokojny dzień, ale nie unikną także pewnego spotkania towarzyskiego. W pracy aż roić się będzie od plotek. Nie wierzcie we wszystko, co wam opowiadają pewne irytujące osoby. Sprzyjającym znakiem zodiaku pozostanie dla was Wodnik.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj pod wpływem przeczuć i snów. Przez takie nastawienie trudno im będzie pogodzić się z codziennością. Nie zajmą się raczej sprzątaniem czy wycieraniem kurzu. Po południu będą skłonne do romantycznych gestów. Pomocnym znakiem zodiaku są dla was Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj skłonne poświęcić czas głównie bliskim. Dlatego pewne zadanie, które otrzymają właśnie w pracy, będzie dla nich dość męczące. Są nastawione bowiem na romantyczne gesty i chwile w towarzystwie bliskiej osoby, a nie na czytanie mejli czy pisanie raportów. Pomocnym znakiem zodiaku jest teraz Lew.

Zobacz wideo

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj do załatwienia ważne sprawy, które zależą od przychylności pewnych ludzi. Macie jednak sporo szczęścia, a i urzędnicy okażą się wyrozumiali. Potrzebny wam jest także dłuższy spacer lub jakaś aktywność sportowa. To poprawi wam pod wieczór humor. Pomocnym znakiem zodiaku jest teraz Skorpion.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpion zajmować się będzie dzisiaj swoimi finansami. Nie pozwoli ominąć się przy podziale zysków i zacznie głośno domagać się nagrody. Macie dzisiaj szansę na podjęcie mądrych i odważnych decyzji. W razie wątpliwości poradźcie się przyjaznej wam Panny.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Panny poświęcą czas swoim bliskim. Dzień sprzyja okazywaniu czułości i romantycznym gestom. Może zatem z większymi zadaniami służbowymi poczekać do poniedziałku. Dziś będziecie zajęci czymś innym. Miejcie też na względzie, co tak naprawdę lubi bliska wam osoba. Trzymajcie się rady pomocnego Lwa.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj przemiłe i towarzyskie. Z przyjemnością spotkają się poza domem i spędzą wieczór w jakimś ciekawym miejscu. A w ciągu dnia skupią się na pracy i zadaniach na dzisiaj, aby nie zostawiać niczego ważnego na weekend. Pomocny znak zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom nie zabraknie dzisiaj odwagi. Muszą bowiem załatwić teraz pewną trudną sprawę. Ale zaraz potem zajmą się organizowaniem romantycznej kolacji. Nie pozwolą oderwać się od swoich planów. Macie dzisiaj wyjątkowo udany dzień. Sprzyjającym znakiem są dla was Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj wyjątkowo energiczne i szybkie w pracy. Ze swoimi obowiązkami uporają się bardzo sprawnie i zajmą się organizowaniem popołudnia. Sprzyja wam szczęście w miłości i będziecie cieszyć się udanym dniem. Trzymajcie się blisko towarzystwa przyjaznego Koziorożca.

Copyright © Agora SA