Horoskop dzienny na sobotę 15 lutego 2020 roku - Lwy i Koziorożce czeka niespodzianka...

Horoskop dzienny na sobotę 15 lutego 2020 roku - zapowiada się piękny dzień. Wykorzystajcie go na dłuższy spacer.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj podróżować w miłym towarzystwie. Sporo się będzie działo. Nie dajcie się tylko wciągnąć w publiczne omawianie czyichś wad, bo nie będzie to mile widziane. Możecie niepotrzebnie rozpętać kłótnię. Trzymajcie się blisko łagodnego Byka oraz Strzelca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zajęte są dzisiaj finansami. Podsumują wydatki i zaczną szukać oszczędności. Ale po namyśle uda się wam znaleźć trochę pieniędzy na przyjemności. Nie traćcie dzisiaj zatem  dobrego humoru. Wybierzcie się także na większy spacer. Pomocnym znakami zodiaku są teraz Byk oraz Panna.

Zobacz wideo Jak szybko obrać owoc granatu?

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta trudno będzie dzisiaj zmobilizować do wykonania domowych prac. Są teraz nieco leniwe i wolą skoncentrować się na przyjemnościach. Może zorganizują większe spotkanie z przyjaciółmi? Najlepsza pora dnia to popołudnie. Weźcie na spacer kogoś spod znaku Barana lub Strzelca. Będziecie się dobrze bawić w ich towarzystwie.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki potrzebują zmian. Szukają okazji, aby coś zmienić w swoim otoczeniu. Może skończy się na przemeblowaniu? Albo też na większych planach. Dzień sprzyja także sprawom zdrowia i urody. Zadbajcie o siebie. Pomocny znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czeka dzisiaj pełno niespodzianek. Powinny jednak być ostrożne, aby nie zaplątać się w różne zabawne i mniej zabawne sytuacje. Z pomocą przyjdą wam jednak starzy przyjaciele. Nie zamartwiajcie się zatem. Trzymajcie się blisko przyjaznego Wodnika.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj uczynne i szybko zaoferują pomoc, jeżeli tylko zauważą, że ktoś jej potrzebuje. Nie przejmujcie się także opiniami, które usłyszycie. Nieprzychylna wam osoba będzie rozpuszczać plotki. Przejdźcie nad tym do porządku dziennego. Nie jest to warte waszych nerwów. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Dzień będzie pełen ciekawych wydarzeń. Poznacie nowe osoby i ucieszycie się, że wnoszą w wasze życie coś ciekawego. Zajmijcie się dzisiaj realizowaniem swoich pasji. To dobry dzień na twórczość. A przychylne znaki zodiaku to Bliźnięta oraz Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą w sentymentalnym nastroju i zaczną wspominać minione czasy. Sprzyjać temu będą spotkania z dawno nie widzianymi osobami albo rodzinna uroczystość.Ale to także dzień, gdy pomyślicie o finansach i długach. Pomocny znak zodiaku to teraz Rak oraz Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj nastawione na innych ludzi i gotowe do niesienia pomocy. Nawet na małą skale, taką jak sąsiedzka. Zostawcie sobie też trochę czasu na własne przyjemności. Czas przypomnieć sobie o swoim hobby. Pomocnym znakiem zodiaku jest dzisiaj Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj ochotę na spędzenie czasu w domu, bez większych wydarzeń. Tylko oni i książka oraz ulubiony deser. Po południu musicie jednak nieco się oderwać od swoich myśli, czeka was bowiem większa niespodzianka. A pomocnym znakiem zodiaku okaże się sympatyczna Ryba.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czują dzisiaj przypływ energii i chcą ją wykorzystać na sprawy rodzinne. Na załatwianie różnych zobowiązań przeznaczą cały ranek. Po południu nastawcie się na spotkania z przyjaciółmi. Ktoś przypomni sobie o was. Pomocne znaki zodiaku to Lew i Strzelec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie mają co narzekać na nudę, bo dzień przyniesie im sporo nowości. Poznacie kogoś, kto was zaciekawi, a przy okazji będziecie mieć okazję wykazać się swoimi zdolnościami. Może też pomożecie komuś w rozstrzygnięciu wątpliwości i w podjęciu słusznej decyzji. Przyjacielski znak zodiaku to Koziorożec.