Horoskop dzienny na poniedziałek 17 lutego 2020 roku - Koziorożce i Ryby będą bardzo zapracowane...

Horoskop dzienny na poniedziałek 17 lutego 2020 roku - nowy tydzień i nowe zadania. Życzymy wszystkim powodzenia w pracy!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Czas ruszyć na podbój nowych terytoriów. Nawet jeśli trochę was to przeraża, to nie zapominajcie, że tylko wtedy osiągnięcie sukces, gdy zaryzykujecie. Poradźcie się przy tym rozważnych Bliźniąt. Wieczorem najlepiej odreagować trudny dzień oddając się ulubionym zajęciom.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj zaniepokojone sprawami służbowymi i zajęte odkręcaniem spraw, które poszły nie tak, jak trzeba. Czeka was trochę pracy, nie ma co ukrywać. Przy okazji odkryjecie pewien sekret, który wyjaśni wam kilka spraw. Pomocny znak na dzisiaj to Skorpion.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta nie będą dzisiaj się nudzić. Zabiorą się za zadania, które dotyczyć mają szerszych perspektyw czasowych, obejmujących najbliższe kilka miesięcy. Dlatego muszą się skoncentrować i zaplanować wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Nie ma mowy, aby robiły to "po łebkach". Pomocny znak na dzisiaj to Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki okażą się dzisiaj ambitne i trudno je będzie oderwać od pracy. To dobrze, bo teraz wiele zależy od was. Nie możecie zapomnieć także o zobowiązaniach, bo może to być niedobrze widziane. Macie szansę zrobić też coś dobrego dla innych. Przyjaznym znakiem zodiaku są teraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj robić wszystko, aby wywiązać się z zobowiązań i nie zawieść nikogo. Nie wszystko od razu się wam uda, ale i tak nie macie powodów do narzekań. Możecie jednak zyskać nowych przyjaciół, którzy pomogą wam wykonać najtrudniejsze zadania. Będzie to zapewne ktoś spod znaku Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są nieco marudne i nawet poddenerwowane, ale nie powinny się tak przejmować nie zrealizowanymi zadaniami lub nie zakończonymi sprawami. Może po prostu to nie jest ten dzień. Lepiej zaczekać jakiś czas i wrócić do tych zadań z nowymi pomysłami i czystą głową. Dzisiaj nie podejmujcie zbyt szybkich i nieprzemyślanych decyzji. Pomocny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi nie mogą dzisiaj nadążyć z zadaniami, które dał im szef. Nie pozwólcie jednak, aby to zepsuło wam dzień. Zwróćcie się o pomoc do kogoś spośród współpracowników, a z pewnością praca pójdzie dalej. Wasze pomysły okażą się w sumie ciekawe i zyskają uznanie. Pomocnym znakiem jest teraz Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mogą śmiało zająć się dzisiaj sprawami urzędowymi, bo mają zagwarantowaną przychylność ze strony urzędników, co nie zdarza się zbyt często. Macie zatem szansę uporać się z kilkoma problemami. Dzień sprzyja także sprawom finansowym. Pomocnym znakiem na dzisiaj jest Byk.

Zobacz wideo Przepis na gołąbki bez zawijania

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce nie mają naprawdę na co narzekać. Dzień będzie ze wszech miar udany. Najpierw skutecznie uporają się z kilkoma trudnymi sprawami, a potem zaczną służyć wsparciem w trudnych sprawach innym ludziom. Ktoś będzie chciał usłyszeć waszą radę, zatem zaangażujecie się w akcję pomagania całym sercem. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest teraz Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj naprawdę pracowite i zaangażowane. Nie krytykujcie jednak zanadto współpracowników, aby nie okazało się, że się poobrażają, a wy i tak niczego nie zyskacie. Dzień sprzyja także sprawom zdrowia i urody. Pomocny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki dążą dzisiaj do spokoju. Nie chcą wchodzić w trudne i skomplikowane relacje czy rozmowy. Skoncentrują się na relacjach z ludźmi od których mogą sporo się nauczyć. Dzień sprzyja także sprawom uczuciowym. Rozejrzyjcie się wokół. Pomocnym znakiem zodiaku jest teraz Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom uda się dzisiaj rozwiązać sprawy, które początkowo wydawały się nie do zrealizowania. Będą zajmować się sprawami mającymi istotny związek z ich przyszłością. Nie zapomnijcie przy tym o najbliższych i zobowiązaniach rodzinnych. Trzymajcie się blisko pomocnego Lwa.

Horoskopy