Horoskop dzienny na wtorek 18 lutego 2020 roku - Skorpiony powinny dzisiaj uważać na wydatki...

Horoskop dzienny na wtorek 18 lutego 2020 roku - czas na poważniejsze przyjrzenie się finansom. Trzymamy kciuki!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają przed sobą dobry dzień. Możliwe, że wpłyną na to zasłyszane wiadomości, które  poprawią wam humor. Warto także pomyśleć o swojej kondycji i zdrowiu. Czas na przygotowania do wiosny. Sprzyjającym znakiem na dzisiaj jest Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj za zadanie rozwikłać rodzinne sprawy. I to zarówno w urzędach, jak i między członkami rodziny. Trzymajcie się ustaleń i nie zbaczajcie na boki. Ktoś starszy bardzo na was liczy. Po południu macie szansę na zawarcie niezwykle ciekawej znajomości. Pomocnym znakiem na dzisiaj jest dla was Panna.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 22 czerwca)

Bliźnięta mają przed sobą udany dzień. Przychylne będą wam nawet obce osoby. Ruszajcie zatem na miasto załatwiać sprawy, które mogą okazać się teraz łatwiejsze do rozwiązania. Czeka was po południu miłe spotkanie. Nie spóźnijcie się tylko i nie przesadźcie z przygotowaniami. Wyglądacie dzisiaj całkiem atrakcyjnie nawet bez godzin spędzonych przed lustrem. Pomocnym znakiem zodiaku jest teraz Lew.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj pod wpływem silnych emocji. Nie za bardzo będą chciały słuchać racjonalnych, rozsądnych rad czy podpowiedzi. Dopiero wieczorem przyjdzie otrzeźwienie. Wtedy zrozumiecie, jak bardzo nierozsądnie podchodziliście do pewnych spraw i wydarzeń. Pomocnym znakiem zodiaku jest teraz Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom sprzyja teraz szczęście, nawet mimo nierozsądnych czasem decyzji i emocjonalnych zachowań. Kilka spraw was zaskoczy, ale będziecie otwarci i chętni do zmian. Wieczorem radzimy odpocząć. Może wyjście do kina pozwoli wam na chwilę oderwać się od pracy. Pomocnym znakiem zodiaku będą dzisiaj Bliźnięta.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny od rana powinny się skupić na ważnych służbowych zadaniach, aby potem nie martwić się nadmiarem niezrealizowanych zadań. To dobry dzień na nadrobienie zaległości. Bądźcie zatem wytrwali. Możecie liczyć na wsparcie ze strony Wodnika. Także Lwy nie zapomną się wam odwdzięczyć.

Zobacz wideo

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi spotkają dzisiaj się z wyrozumiałością i pomocą otoczenia. Dzień sprzyja zabawie, spotkaniom towarzyskim, a nawet nowym romansom. Warto dzisiaj także zaplanować chwile relaksu w miejscu, które najbardziej lubicie. Może w kinie lub knajpce? Pomocnym znakiem zodiaku jest teraz Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony uznają, że czas pomyśleć o karierze i pieniądzach. Rozejrzą się za możliwościami dodatkowego zarobku, albo poszukają ciekawszych ofert pracy. Być może wydadzą też zbyt dużo w ulubionym sklepie, co dodatkowo zmobilizuje je do szukania zarobku. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj w znakomitym humorze. Przypływ energii zawdzięczać będą trafionym pomysłów zawodowym i przypływom gotówki. To dobry dzień na kumulowanie zysków i zabezpieczenie przyszłości. Pomocnym znakiem zodiaku dla was jest teraz Ryba.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj raczej senne i nastawione na spokojne spędzenie dnia. Ale po południu czeka je zmiana nastroju na znacznie pogodniejszy. Możliwe też, że spotkają dzisiaj kogoś, kto na dłużej ociepli ich serce. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest teraz Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj ostrożne i niechętnie podejmują się realizacji ryzykownych pomysłów. Trudno zatem będzie was namówić na coś nowego w pracy, czy też w domu. Taki stan potrwa u was dłużej. Ożywienie przyjdzie dopiero pod wieczór. Pomocny znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają sympatyczny dzień, bez większych problemów czy zadań. Mogą zatem trochę poleniuchować. Po południu przybędzie jednak zadań i Ryby zostaną zmobilizowane do wysiłku. Uważajcie na siebie i nie dajcie się stresowi w pracy. Pomocnym znakiem zodiaku jest teraz Byk.

Horoskopy