Horoskop dzienny na czwartek 20 lutego 2020 roku - Byki w świetnym humorze, Raki szukają uznania...

Horoskop dzienny na czwartek 20 lutego 2020 roku - dzisiaj tłusty czwartek. Wszyscy ruszamy po pączki. Życzymy smacznego!

Horoskop - Barana (21 marca do 19 kwietnia)

Barany za zewnątrz pozostaną spokojnie, ale wewnątrz czuć będą ogromny niepokój. Ma to związek z pewnymi sprawami rodzinnymi, które teraz wychodzą na wierzch. Trzeba będzie podjąć jakieś działania, aby zapobiec nieciekawej sytuacji. Na szczęście wasza gotowość do działania pomoże w rozwiązaniu problemu. Pomocny znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj ostoją spokoju. Wasza obecność będzie łagodzić spory. Dobry humor też was nie opuści i będziecie rzucać żarcikami i anegdotami na każdym spotkaniu. Bądźcie jednak skromni i nie przesadzajcie z przechwałkami. Zyskacie wtedy uznanie ze strony otoczenia w pracy. Pomocne znaki zodiaku to teraz Lew oraz Strzelec.

Zobacz wideo Po czym poznać najlepsze pączki?

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj emanować spokojem. Wasze opanowanie pomoże rozwiązać niejeden problem. Miejcie zaufanie do ludzi, a oni odpłacą wam tym samym. Popołudnie spędźcie z rodziną i odpocznijcie po trudach dnia. Sprzyjający znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki chcą dzisiaj udowodnić innym, że zasługują na podziw. Dlatego będą nadmiernie aktywne i nadskakujące innym. Nie przesadźcie z obietnicami, aby potem nie zabrakło wam czasu na ich realizację. Nie wymagajcie za wiele od siebie. Warto trochę się wyluzować. Trzymajcie się blisko Bliźniąt i Wagi.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj opanowane i niełatwe je będzie zdenerwować. To dobrze, bo możecie mieć burzliwy dzień. Ktoś chce teraz namówić was na pewne ryzykowne przedsięwzięcie. Nie dajcie się omamić. Potrzebujecie dzisiaj wsparcia przyjaciół. Szukajcie osoby spod znaku Panny.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą miały dzisiaj ochotę zmienić coś w swoim życiu. Będziecie pełni pomysłów i energii. Nie zapomnijcie też o przyjemnościach i spotkaniach przy kawie na niewielkie ploteczki. Po południu warto zająć się swoją kondycją. Ruszajcie na spacer. Najlepiej w towarzystwie przyjaznego i pomocnego Wodnika.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą chętne do prac domowych i pomyślą nawet o przemeblowaniu mieszkania. Czują potrzebę zmian i porządków. Rodzina jednak nie będzie tym zachwycona. Może lepiej wybierzcie się na spacer lub do siłowni i tam wykorzystajcie nadmiar energii. Jeżeli podejdziecie do życia z uśmiechem, dzień okaże się udany. Trzymajcie się blisko pomocnego Byka.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj nerwowe i łatwo wpadają w rozdrażnienie. Zmieńcie nastawienie do świata i nie przesadzajcie z krytyką. Uśmiech więcej może zmienić, niż długie tyrady. Uważajcie na to, co mówicie, bo potem trudno to będzie odkręcić. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zajmą się dzisiaj szukaniem zysków. Mają ochotę na kosztowne podróże lub zakupy i chcą znaleźć finansowanie. Dzień sprzyja dobrym zawodowym decyzjom. Posłuchajcie jednak wcześniej czyjejś rady. Najlepiej porozmawiać z pomocną Panną lub Skorpionem.

Horoskop -  Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce chciałyby, aby ich pomysły były od razu wdrażane. Będą niespokojne, gdy coś się opóźni. Po południu powinniście unikać konfliktów, bo mogą prowadzić do większych kłótni. Jeżeli ulegniecie nastrojowi, możecie potem żałować. Pomocnym znakiem jest dzisiaj Baran.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj nieco oderwane od rzeczywistości. Trudno im będzie uwolnić się od pragnień i dość nieracjonalnych oczekiwań. Możliwe zatem, że dojdzie do pewnych nieporozumień z ludźmi z najbliższego otoczenia. Skupcie się na codziennych obowiązkach i unikajcie ryzyka zadrażnień. Pomocy udzieli wam Ryba.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj nastawione na spotkania z ludźmi i dzięki temu mają okazję poznać kogoś wyjątkowego. Dzień sprzyja także spotkaniom z przyjaciółmi, którzy jednak mają do was prośbę. Nie odmawiajcie, bo i oni kiedyś wam pomogli. Sprzyjającym znakiem jest teraz Lew.

Horoskopy