Horoskop dzienny na piątek 21 lutego 2020 roku - Barany i Lwy w dobrych humorach...

Horoskop dzienny na piątek 21 lutego 2020 roku - to piątek, piąteczek, piątunio! Za kilka godzin można już zacząć leniuchować. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj spokojne. Mają co prawda parę spraw rodzinnych do załatwienia, ale od rana trzymają się ich żarciki i dobry humor. Nie odmawiajcie pomocy komuś, kto o to dzisiaj poprosi. A sprzyjającymi znakami są Bliźnięta i Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj ambitne i nie pozwolą się przegonić w pracy. Pierwsze wykonają zadania i zrobią to najlepiej. Popołudnie czas przeznaczyć na odpoczynek. Zwolnijcie i poszukajcie miejsca na relaks. Czeka was dzisiaj także dobra wiadomość. Sprzyjającym znakiem jest teraz Baran.

Zobacz wideo Jedzmy rzeżuchę nie tylko od święta! Wzmacnia włosy i zawiera dużo witaminy C

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta jakoś dzisiaj leniwie zaczną dzień. A potem też nie będą się przepracowywać. Większość zadań przeniosą na współpracowników. Na szczęście, szybko znajdziecie pomoc. Pomoże wam wasza otwartość i dobry humor. Sprzyjającym znakiem pozostanie Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj rozkojarzone i mało chętne do pracy. Popołudnie dopiero przyniesie wam zmianę nastroju. To może wizja weekendu tak się wam podoba. Poczujecie przypływ sił gdy ktoś przyniesie wam dobrą wiadomość. Dzień sprzyja też nowym znajomościom. Pomocny znak to Baran.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj zaskoczone tym, co usłyszą o swoich współpracownikach. Ale nie będą tego drążyć. Zadbają za to, aby dobrze się bawić po południu i zapomnieć o problemach. Czeka je całkiem miły wieczór i humor ich nie opuści. Pomocnym znakiem zodiaku są dzisiaj Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny rano okażą się ostrożne i nie dadzą się namówić na nic ryzykownego. Jednak potem pomyślicie o rozrywkach i ciekawym spędzeniu czasu. Popołudnie będzie już zatem całkiem szalone. Dzisiaj macie szansę także zrobić na kimś niezłe wrażenie. Pomocnym znakiem jest teraz Skorpion.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj odważne i pewne siebie oraz swoich racji. Nie dadzą sobie niczego wmówić. Sprzyja wam też szczęście i możecie liczyć na wsparcie kogoś ważnego. Dlatego też w sumie rozprawienie się z niektórymi problemami przyjdzie wam bez trudu. Popołudnie przeznaczcie na sprawy zdrowia i urody, czyli pomyślcie o wizycie w spa lub w salonie piękności. Trzymajcie się blisko Raka.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie mają co narzekać na humor. Ich pogodny nastrój udzieli się zresztą otoczeniu. Mają dzisiaj chęć na poleniuchowanie, ale ktoś namówi ich na popołudniowy wyjazd lub na weekendowe narty. Trzymajcie się blisko pomocnych Baranów i Strzelca.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są bardzo towarzyskie i chętne do rozmów. Będą miały dzisiaj mnóstwo okazji do spotkań i chętnie z nich skorzystają. To da wam okazję do zabłyśnięcia i pokazania swojej najlepszej strony. Kierować się będziecie dobrem innych, a to zrobi na kimś niezłe wrażenie. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest dzisiaj Wodnik, a pomagać mu będzie Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj w pracy ważny dzień. Będą prezentować pomysły, które zrobią niezłe wrażenie na słuchaczach. Dzisiaj sprzyja wam szczęście i powinniście wykorzystać tę okazję do zrobienia rzeczy, które od dawna czekały w kolejce na realizację. Trzymajcie się blisko Panny oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będzie dzisiaj roznosić energia. Propozycję, którą dostaną, przyjmą z przyjemnością i skorzystają z zaproszenia. W sprawach finansowych bądźcie jednak ostrożni. Nie przesadzajcie z wydatkami, aby potem nie mieć kłopotu. Pomocnym znakiem zodiaku jest teraz Lew oraz Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby szukają dzisiaj okazji do nauczenia się czegoś nowego. Dostaną propozycję kursów, które okażą się bardzo interesujące. Zarezerwujcie sobie także nieco czasu na prywatne spotkania. Ktoś będzie chciał z wami porozmawiać o przyszłości. Pomocnym znakiem zodiaku jest Waga.

Horoskopy