Horoskop dzienny na sobotę 22 lutego 2020 roku - Wagi są dzisiaj zajęte sprawami osobistymi, Ryby powinny uważać na drodze...

Horoskop dzienny na sobotę 22 lutego 2020 roku - pierwszy dzień weekendu nie przyniesie dobrej pogody, więc wykorzystajcie dobrze czas na domowe sprawy i spotkania. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj nieco zdenerwowane i spięte, spodziewają się bowiem pewnych kłopotów. To pewnie nadmiar pracy i zmęczenie z ostatnich dni. Dobrze, że jest weekend i możecie porządnie odpocząć. Zajmijcie się sprawami zdrowia i urody, a resztę zostawcie na inny dzień. Pomocnymi znakami okażą się dzisiaj Koziorożec oraz Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czeka dzisiaj bardzo ciekawy, miły dzień. Jeżeli wyjdziecie z domu i wybierzecie się gdzieś poza miasto, poznacie tam osobę, która zrobi na was spore wrażenie, a znajomość pozostanie na długo. Wieczorem odezwijcie się do osób, z którymi dawno się nie słyszeliście. Może warto poszukać kogoś spod znaku Bliźniąt lub Wagi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj skłonność do wyolbrzymiania swoich niepowodzeń i trosk. Przesada powoduje, że niepotrzebnie straszycie siebie i innych. Skupienie się tylko na sobie nie zawsze wam służy. Otwórzcie się na innych i ich potrzeby. A sprzyjającym znakiem zodiaku jest teraz Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są rozleniwione wolnym weekendem i niespecjalne chętne do wysiłku. Zatem trudno was będzie namówić na sportowe ekscesy. Nie marnujcie jednak okazji i odpowiedzcie na zaproszenie od przyjaciół. Z pewnością poprawi to wasz humor. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Byk oraz Waga.

Zobacz wideo Seks, słońce, słodycze... 3 razy

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj ważne sprawy do załatwienia, mimo wolnego dnia. Pomyślicie o pewnym ważnym projekcie i postanowicie go zrealizować. Warto zapamiętać dzisiejsze pomysły, bo mogą się wam przydać na przyszłość. Macie w sobie sporo optymizmu, a to pozwoli rozprawić się z różnymi problemami. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Strzelec oraz Wodnik. 

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj bardzo życzliwie nastawione do świata. Dzięki swojej otwartej postawie zyskają wiele życzliwości i zrobią na pewnej osobie spore wrażenie. Macie okazję rozwiązać sprawy sercowe po waszej myśli. Sprzyjającym znakiem zodiaku są teraz Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj zajęte osobistymi sprawami, jednak nieporozumienia okażą się właściwie niegroźne i szybko się z tym uporacie. Okaże się, że świat proponuje wam rozwiązania, które są szybkie i skuteczne. Skupcie się zatem na chwilę na zadaniach, a resztę dnia poświęćcie na przyjemności. Pomocny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony chcą dzisiaj rozkazywać i rządzić, co nie zawsze jest łatwe i możliwe. Niektórzy z bliskim lubią się zbuntować przeciwko takiemu traktowaniu. Nie kłóćcie się jednak o drobiazgi, postarajcie się nieco ustąpić z pola. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Ryby, a uważajcie na Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj bardzo zorganizowane, poukładane i nie znoszą niespodzianek. To oznacza, że będą też lekko terroryzować swoją rodzinę, ponieważ trudno im będzie opanować rozdrażnienie, gdy zobaczą jakikolwiek bałagan. Weekend jednak powinien się wam udać, jeżeli nieco się rozluźnicie. Trzymajcie się blisko Raka oraz Wagi.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie będą narzekać na atmosferę dzisiejszego dnia. Będą naprawdę zaskoczone, jak ciekawie się rozwinie. Wiadomości od przyjaciół wyraźnie poprawią wam nastrój. Także sprawy sercowe przebiegać będą zgodnie z waszymi oczekiwaniami. Może nawet zauroczycie kogoś, o kim nie myśleliście, że może was zainteresować. Pomocne znaki zodiaku to Skorpion oraz Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj zadowolone, że mogą wreszcie spędzić dzień, tak jak lubią. Ktoś poprosi was też o radę, a wy postaracie się pomóc. Dzień sprzyja ważnym przemyśleniom, a te naprowadzą was na nowe tory. Trzymajcie się blisko pomocnego Byka oraz Raka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby unikną dzisiaj kłopotów dzięki intuicji, której zawierzą. Ta zresztą nie raz już wyciągała ich z kłopotów. Gwiazdy radzą, aby dzisiaj uważać szczególnie za kierownicą i nie szarżować. Uważajcie też na osoby nadmiernie przyjacielskie, które chcą od was coś wyciągnąć. A sprzyjającymi znakami są teraz Rak oraz Lew.

Horoskopy