Horoskop dzienny na niedzielę 23 lutego 2020 roku - Skorpiony i Ryby powinny wyjść z domu i zaszaleć, a nie narzekać...

Horoskop dzienny na niedzielę 23 lutego 2020 roku - przed wami niedzielny odpoczynek. Postarajcie się dobrze wykorzystać wolny czas. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj nastawione na działanie. Może zaczniecie ćwiczyć, albo uczyć się czegoś nowego. Tak czy owak, nie będziecie siedzieć bezczynnie na kanapie. Popołudniowe spotkanie ze znajomymi okaże się bardzo udane. Pośmiejecie się i wymienicie najnowsze wieści. Waszym pomocnym znakiem na dzisiaj jest Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są teraz dość podejrzliwe i nie za bardzo wierzą w czyjeś dobre intencje. W dodatku na umówione spotkanie ktoś się wyraźnie spóźni, co mocno was zdenerwuje. Dlatego potem powinniście się wyluzować i odpocząć w zaciszu domu. Warto nabrać energii na nadchodzący tydzień, bo będzie intensywny. Trzymajcie się blisko Wagi oraz Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj senne i leniwe, co sprzyja pozostaniu na kanapie z pilotem w ręku. Ale po południu ktoś niespodziewanie zaprosi was na kawę albo wpadnie z wizytą. Może czas na nadrobienie towarzyskich zaległości? Przyjaciele czekają na was. A sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Lwy oraz Strzelce.

Zobacz wideo Brokuły najzdrowsze są na surowo!

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są bardzo ciekawe, co też ciekawego słychać u znajomych. W związku z tym umówią się dzisiaj na kilka spotkań. Oby nie za dużo, abyście zdążyli z realizacją obietnic. Ktoś z bliskich będzie dzisiaj oczekiwał od was pomocy. Trzymajcie się niedaleko Bliźniąt oraz Panny.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj spokojne, wyluzowane i nastawione na odpoczynek. Nie bierzcie zatem na siebie dodatkowych domowych obowiązków. Ścieranie kurzu nie jest najważniejsze. Po południu dobry humor przyniosą ze sobą przyjaciele. Macie też okazję na ciekawą wycieczkę. Ruszajcie zatem przed siebie. Przychylne są wam Byk oraz Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są zaciekawione, co stoi za pewnymi dziwnymi zachowaniami ich znajomych. Intrygować was będzie, dlaczego robią to, co robią. Nie słuchajcie jednak plotek tylko zapytajcie wprost. Zaufajcie też swojej intuicji. jeżeli ktoś wam dzisiaj złoży propozycję finansową, raczej jej nie przyjmujcie. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest dzisiaj Skorpion.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są teraz nie do pobicia. Wszystko zauważą i skomentują. Ale pamiętajcie przy tym, aby być uprzejmym i życzliwym. Dzień sprzyja także spotkaniom z sąsiadami i załatwianiu spraw, związanych z domem. Bądźcie też wyrozumiali wobec najbliższych. Sprzyjającym znakiem jest dzisiaj Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj ochotę na odpoczynek w ciszy i spokoju, a tutaj trzeba będzie wywiązać się z obietnic. Spróbujecie jakoś się z tego wywinąć, ale nie za bardzo się wam uda. Rodzina będzie nalegać. W sumie jednak nie dacie się namówić na żadne wyczerpujące przedsięwzięcia. A waszym przyjaznym znakiem na dziś jest Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj nastawione na robienie porządku w otoczeniu. Ale nie przesadzajcie, bo nie o to chodzi, aby w weekend układać na półkach. Spróbujcie znaleźć czas na odpoczynek oraz na mały spacer. Zajmijcie się nieco swoim zdrowiem. A pomocnymi znakami zodiaku są teraz Rak oraz Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj zajęte dość trudnymi sprawami, ale dzięki dobrej organizacji i zdecydowaniu uporają się z problemami bardzo szybko. Przy okazji ktoś dostrzeże i doceni wasz talent. Macie po swojej stronie przyjaznego Wodnika.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki nie będą dzisiaj zdradzać swoich uczuć. Nawet gdy wyraźnie zaprzątną ich myśli dość nieciekawe i ponure sprawy. Uważajcie na sprawy finansowe, ktoś będzie próbował was naciągnąć. Trzymajcie się blisko przyjaznego Skorpiona i w razie czego poproście o radę.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj nieco marudne. Ponarzekają sobie pod nosem, ale i tak wezmą udział w jakichś szalonych wyprawach. Dzień sprzyja wyjazdom i spotkaniom daleko poza domem. Może to będzie także ciekawy koncert lub inne wydarzenie kulturalne, które was wciągnie. Macie po swojej stronie przyjacielskie Lwy oraz Ryby.

Horoskopy