Horoskop dzienny na poniedziałek 24 lutego 2020 roku - Panny i Wagi oraz Rak muszą dzisiaj uważać na to, co mówią. Nie warto z nikim zadzierać...

Horoskop dzienny na poniedziałek 24 lutego 2020 roku - nie najlepsza aura może nas nieco przygnębiać. W dodatku to poniedziałek. Ale uszy do góry. Wiele spraw jednak się dzisiaj uda. Powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj miały dobry dzień. Nie przesadzajcie jednak z nowymi zadaniami, bo może wam zabraknąć czasu na ich realizację. Na szczęście możecie liczyć teraz na pomoc i to z całkiem nieoczekiwanej strony. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest dzisiaj Byk.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki można będzie dzisiaj namówić na różne niecodzienne działania. Będą spolegliwe i chętne do spełniania próśb. Uważajcie na osoby, które będą chciały to wykorzystać. Wsłuchajcie się w swoją intuicję. Pomoże wam odpowiednio zareagować. Trzymajcie się blisko pomocnej Wagi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są niespokojne od rana. Nie będą miały najmniejszej chęci na ciężką pracę, a tutaj trzeba będzie nadrobić zaległości. Umówcie się jednak na spotkanie z przyjaciółmi pod wieczór, bo warto też zająć się innymi, niż zawodowe, sprawami. Pomocne znaki zodiaku to teraz Lew oraz Strzelec.

Zobacz wideo Zapach cytryny łagodzi u niektórych ból głowy!

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki chciałyby jakiejś odmiany w pracy. Ale nie zawsze to, co nowe musi być lepsze od tego, co już macie. Przemyślcie dobrze sprawę. Uważajcie dzisiaj, aby wasze dowcipne uwagi nie wywołały burzy. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest dla was Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy chcą dzisiaj podkreślić swoją samodzielność w pracy i nie pozwolą, aby ktoś wydawał im polecenia. Jednak trudne zadanie, które dostaną, nie pozwoli im zbyt się usamodzielnić. Potrzebować bowiem będą kogoś, kto im pomoże uporać się z pracą. Postarajcie się być wyrozumiali wobec pewnej osoby w rodzinie, kto będzie chciał postawić na swoim. Pomocny znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają trochę niespokojny czas. Przełożeni postawią przed nimi zadania, które wymagać mogą sporo pracy i pomysłowości. A tutaj na dodatek ktoś z rodziny będzie domagał się uwagi. Dzień sprzyja rozwiązywaniu spraw rodzinnych, zatem skupcie się na tym, co ważne. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest dzisiaj Byk.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi okażą się dzisiaj wrażliwe na uwagi innych. Niełatwo przyjdzie im przejść nad różnymi uwagami do porządku dziennego. Ale śmiało będą realizować swoje pomysły. Popołudnie sprzyja tanim, korzystnym zakupom. Najlepiej wybrać się do sklepów w towarzystwie Lwa.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj całkiem udany dzień. Szczególnie korzystna będzie pierwsza połowa dnia. Skupcie zatem swoją energię przed południem. Za to po południu gwiazdy zalecają, aby być ostrożnym za kierownicą i nie szarżować. Trzymajcie się blisko pomocnego Barana.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są teraz bardzo kapryśne i niespokojne. Ktoś może nawet doprowadzić do niewielkiej kłótni, gdy uprze się przy swoim zdaniu. Po południu za to nadejdzie czas na relaks i błogie lenistwo. Nikt nie namówi was dzisiaj na żadne szaleństwa. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest dzisiaj Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj wierzyć we własne siły i umiejętności. Oby tylko nie przesadzić teraz z interesami i nie zapłacić zbyt wysokiej ceny. Trudne decyzje zostawcie na popołudnie. To najlepszy dla was czas. Trzymajcie się blisko Byka oraz Raka. To braterskie znaki zodiaku na dziś.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj bardzo spostrzegawcze i pomysłowe. Pewne ryzykowne rozwiązania wydadzą im się najlepszym rozwiązaniem. Dzięki pomocy pewnej ważnej osoby z niektórymi sprawami rozprawicie się w mig. Nie unikajcie jednak dyskusji, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie.  Pomocnym znakiem zodiaku będzie dzisiaj Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom nie trzeba będzie teraz powtarzać niczego dwa razy. Szybko zrozumieją, że tylko odważne, niekonwencjonalne pomysły mają szansę na realizację. Pamiętajcie też, że w każdej chwili możecie zmienić poglądy i doprowadzić do konsensusu. Dzień skończy się dla was samymi sukcesami. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest dzisiaj Panna.

Horoskopy