Horoskop dzienny na sobotę 7 marca 2020 roku - Strzelce i Wagi czeka sporo zabawy, Raki w nieciekawym nastroju...

Horoskop dzienny na sobotę 7 marca 2020 roku - wyłączcie komórki, zamknijcie telewizor i skupcie się na tym, co naprawdę lubicie. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany raczej niechętnie zajmować się będą dzisiaj nowymi sprawami. Staniecie się nad wyraz uparci i przekonani o własnych racjach. Uznacie, że najważniejsze dla was są zasady i nie pozwolicie na ich złamanie. Dzień sprzyja zajmowaniu się rodziną, urządzaniu mieszkania oraz spotkaniom przy stole.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki pragną dzisiaj większych emocji. Chciałyby rządzić, rozdzielać obowiązki i ogólnie czuć się jak król. Dlatego też zrobią kilka kroków w tym kierunku. Rodzinie niespecjalnie przypadnie do gustu wasze szarogęszenie się, dlatego musicie nieco powściągnąć wasze zapędy. Dzisiaj jednak sprzyja wam szczęście. Pomocnymi znakami zodiaku są Lew oraz Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta zdecydują się dzisiaj na wyjazd, może nawet gdzieś dalej. Wszelkie domowe sprawy będą musiały poczekać. Zaszyjecie się gdzieś w ciszy, wyłączycie nawet komórkę i poświęcicie czas na odpoczynek. Trudno was będzie wyciągnąć z przytulnego miejsca. Sprzyjającym znakiem na dzisiaj są dla was Ryby.

Zobacz wideo Aplikacje, które pomogą oszczędzać na zakupach

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj niespokojne bo chciałyby aby pewne rodzinne sprawy przebiegły szybciej. Nie mają cierpliwości do szczegółów. Nie cierpią przecież zamieszania i niedokończonych spraw. Dopiero po południu czeka was zmiana nastroju. W niektórych sprawach musicie się kierować instynktem.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy okażą się dzisiaj silne, wspaniałomyślne i pełne energii. Rozwiążą ważną rodzinną sprawę. Nie obiecujcie jednak zbyt wiele, aby nie zabrakło wam czasu na wszystko. Warto chwilę zastanowić się na przyszłością i zrobić jakieś plany. Przynajmniej na najbliższe miesiące. Po południu pomyślcie nieco o swoim wypoczynku.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj rozkojarzone. Trudno im będzie skupić się na ważnych sprawach. Ale najważniejsze to unikać kłótni i nadmiernych emocji. Spróbujcie podejść do pewnych spraw z dystansem. Ktoś zdaje się, źle was zrozumie. Musicie ponownie spróbować nawiązać dobre relacje. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest teraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Waga ma dzisiaj szerokie plany. Chce wyjechać dalej i zobaczyć się z dawno nie widzianymi znajomymi. Chętnie wysłucha najnowszych ploteczek i włączy się w zabawę. Możliwe są dzisiaj nieoczekiwanie spotkania i nowe możliwości. Nie macie co się zastanawiać - korzystajcie z okazji. Sprzyja wam Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zaangażują się dzisiaj w weekendowe wycieczki i to niemal jak przewodnicy. Od nich będzie zależało, jakie atrakcje zwiedzą ze znajomymi. Zatem wykażą się zmysłem organizacyjnym. Unikną też niepotrzebnych dyskusji czy konfliktów. Starajcie się przebywać w towarzystwie Raka oraz Ryby. To wasze bratnie znaki na dziś.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce pomyślą dzisiaj o beztroskiej zabawie. Wszelkie cięższe obowiązki przeniosą na inny dzień. Teraz pragną się bawić, rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Zrobicie dobre wrażenie na otoczeniu. Podziwiać was będą szczególnie osoby spod znaku Lwa i Barana. Trzymajcie się ich towarzystwa.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce okażą się dzisiaj sumienne i od rana zabiorą za domowe obowiązki. Zaczną od porządniej listy zakupów, a potem już pójdzie z górki. Jeszcze tylko kilka półek z kurzem i będzie można przejść do następnego punktu programu - odpoczynku i zabawy. Najważniejsze to poczucie dobrze spełnionego obowiązku.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj źródłem informacji dla wielu znajomych, którzy będą do nich dzwonić przez cały dzień. Uważajcie, aby nie przekazywać plotek, tylko sprawdzone informacje. Dzień sprzyja ciekawym spotkaniom, ale głównie po południu i pod wieczór. Nastawcie się wtedy na większe spotkanie. Pomocny znak to teraz Lew.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj dość krytyczne i raczej marudne. Trudno je będzie zadowolić. Będą też niezdecydowane. Ciągłe zmiany nastroju będą nieco denerwować otoczenie. Nie przesadzajcie z opowiadaniem o swoich chorobach i boleściach, bo zanudzicie na śmierć przyjaciół. Humor poprawia wam pyszne dania, które zaserwuje ktoś wam bliski.

Horoskopy