Horoskop dzienny na niedzielę 8 marca 2020 roku - Byki rozleniwione, Skorpiony zajmą się poprawą kondycji...

Horoskop dzienny na niedzielę 8 marca 2020 roku - życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzisiaj zapowiada się całkiem przyjemny dzień. Od rana będziecie weseli jak skowronki. Wszystko, co dostaniecie w prezencie, bardzo się wam spodoba. Ktoś zwróci się też do was z kuszącą propozycją. Może zdecydujecie się skorzystać z propozycji? Macie dzisiaj po swojej stronie przyjazne Bliźnięta.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki najbardziej na świecie pragną dzisiaj poleniuchować. Niedziela na kanapie z wciągającą książką to jest to, o czym marzą. Niespecjalnie przyłożą się zatem do domowych obowiązków. Ale w końcu ruszy je nieco sumienie i zaangażują się w pracę. Najlepsze znaki zodiaku na dziś to Bliźnięta oraz Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta poranne godziny przeznaczą na załatwienie rodzinnych spraw i wywiązanie się z zobowiązań. Potem zastanowicie się nad stanem swoich rachunków i wpadniecie w gorszy humor. Nie przesadzajcie jednak z pesymizmem. Popołudnie przyniesie wam nowe wyzwania, a humor wróci. Pomocny znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj niecierpliwe i kłótliwe. Będą chciały zakończyć pewną sprawę, ale zrobią to zbyt szybko i chaotycznie. Nie warto jednak wchodzić w niepotrzebne dyskusje i kłótnie. Musicie nabrać nieco dystansu do sprawy. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest dzisiaj Koziorożec. Trzymajcie się za to z daleka od Wodnika.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj nerwowy czas, przynajmniej w pierwszej części dnia. Są niespokojne i rozdrażnione. Nie bądźcie jednak zbyt wybuchowi, nie ma takiego powodu. Rodzina będzie starała się omijać was z daleka. Dopiero popołudnie okaże się spokojniejsze. Pewna pomyślna wiadomość bardzo was poruszy. Macie dzisiaj okazję wybrać się na randkę lub ciekawą wycieczkę. Skorzystajcie z okazji do wyrwania się z domu.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają dzisiaj wiele energii i wykorzystają ją, aby zająć się swoją kondycją. Po południu jednak zajmiecie się rodzinnymi sprawami. Bliscy będą się po was spodziewać pomocy i zainteresowania. Macie nieco zobowiązań, nie zapominajcie o tym. Pomocnym znakiem jest dzisiaj Rak. Unikajcie raczej Panien.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi do południa będą miały nieciekawy humor. Zaczną od narzekania na rodzinę i pogodę. Uważajcie na to, co mówicie najbliższym. Nie zapomnijcie, że i wy nie jesteście bez grzeszków. Dopiero popołudnie przyniesie zmianę nastroju. Możecie liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności. Trzymajcie się blisko Raka.

Zobacz wideo Antyoksydacyjny koktajl na płaski brzuch i młody wygląd [HAPS FIT]

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony chętnie zabiorą się za ćwiczenia i pilnowanie kondycji. Dzień sprzyja aktywności sportowej, zatem ruszajcie na trasę biegową lub do siłowni. Nie przesadźcie tylko z wysiłkiem, ważne jest umiarkowanie. Wieczór sprzyjać będzie za to poważnym rozmowom i przemyśleniom. Pomocne znaki zodiaku to Waga oraz Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj dość roztrzepane i zapominalskie. Czekają je zabawne pomyłki i mniej zabawne spóźnienia. Spróbujcie się nieco zorganizować, w przeciwnym wypadku trzeba będzie się gęsto tłumaczyć. Na szczęście nie cały dzień tak ma wyglądać. Popołudnie przyniesie wam niespodziankę.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są w dobrym humorze, wesołe i optymistycznie nastawione do świata. Dzień sprzyja także podejmowaniu mądrych decyzji. Spotkanie z rodziną zaowocuje nowymi rozwiązaniami i ustaleniami. Nie dajcie się tylko wciągnąć w żadne spory. Pod wieczór zajmijcie się swoimi osobistymi sprawami.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są od rana zajęte wysłuchiwaniem rodzinnych sekretów. Dowiedzą się przy tym o rzeczach, które nieco je zdziwią. Za to potem czeka je dzień pełen zabawy i niespodzianek. Wyjście ze znajomymi okaże się udane, jeżeli tylko się nie rozmyślicie i odpowiecie na zaproszenie. Pomocnym znakiem jest Baran.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj pochłonięte ważnymi obowiązkami, które same zresztą na siebie nałożyły. Być może nawet wyręczą kogoś w jego zadaniach. Po takim intensywnym dniu nie będzie się wam już chciało nigdzie wychodzić pod wieczór. A szkoda, bo czeka wyśmienita zabawa. Macie po swojej stronie pomocnego Koziorożca.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.