Horoskop dzienny na poniedziałek 9 marca 2020 roku - Panny i Strzelce dadzą dzisiaj wiele z siebie. I to nie tylko w pracy...

Horoskop dzienny na poniedziałek 9 marca 2020 roku - kolejny tydzień czas zacząć. Sprawdźcie, co was teraz czeka. Życzymy miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany tydzień rozpoczną od nadrabiania zaległości, co nie wprawi je w najlepszy humor. Będą myśleć głównie o zawodowych obowiązkach, chociaż także domowe sprawy nieco je zajmą. Nie bądźcie jednak zbyt wymagający wobec siebie lub członków rodziny. Odpuście nieco pod wieczór i dajcie się ponieść chwili. Najlepiej zażyć nieco ruchu na świeżym powietrzu.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Nowy tydzień Byki rozpoczną energicznie i naprawdę pracowicie. Dzień sprzyja ciekawym spotkaniom i poznawaniu ludzi, którzy mogą okazać się dobrymi kandydatami na przyjaciół. Zapomnijcie też o sprzeczce z dawnym znajomym i otwórzcie się na rozmowę. Wieczór zapowiada się miło i rozrywkowo.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Najważniejsze dla was będą dzisiaj kontakty z ludźmi. Poprawią wam humor rozmowy i niewinne ploteczki przy kawie. Dzień jednak sprzyja także większym wyzwaniom. Nie przejmujcie się niektórymi opiniami, nie wszystkie mają przecież znaczenie. Plotki bywają mylące. Sprzyjające znak to dzisiaj Ryby.

Zobacz wideo Kapusta ma tyle samo witaminy C, co cytrusy! Samo zdrowie

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Nadal Rakom doskwiera zły humor. Co więcej, staną się kłótliwe i naskoczą na pewną osobę bez specjalnego powodu. Uspokójcie się i zróbcie coś, aby się odstresować. Może ciekawy wieczór, spotkanie z przyjaznymi ludźmi albo zajęcia sportowe - wybierzcie to, co lubicie najbardziej.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają ogromną ochotę zostać dzisiaj w domu i rozkoszować się wolnym dniem. Ale nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na odpoczynek. Te Lwy, które nie mają jednak urlopu, nie będą zbyt użyteczne w pracy. Co tu dużo mówić, będą się obijać dzisiaj ile wlezie. W razie czego, pamiętajcie, że jutro też jest dzień... pracy. Pomocnym znakiem będzie Baran.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj bardzo energetyczne i chętne do działania. Wyszukają sobie milion zadań i zaraz się za nie zabiorą. Będą przy tym bardzo zdecydowane i przekonane do swoich sposobów działania. Innymi słowy - trudno je dziś przekonać do innych racji. Pomocne znaki teraz to Byki i Koziorożce. Nie wchodźcie w paradę Lwom.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi powinny się dzisiaj sprężyć i nie dać chandrze. Nie przejmujcie się także markotnymi minami wokół. Zaufajcie przede wszystkim sobie i swoim przeczuciom. A jeśli już nic nie pomoże, wybierzcie się chociaż na zabawny film do kina. Sprzyjające znaki zodiaku to Ryby i Rak.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony od rana myślą tylko o rozrywkach i będą szukać okazji do spotkań z przyjaciółmi. Potrzebujecie odmiany i zrobicie wiele, aby coś się zadziało w waszym życiu. Dzień sprzyja poznawaniu nowych ludzi. Po południu uważajcie, aby nie podpaść za szybką jazdę. Trzymajcie się przepisów.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zdecydowanie ruszą do przodu. Zrobią sobie plan na najbliższe tygodnie i uzgodnią zadania z przełożonym. Niestety, to także dzień, gdy dadzą się we znaki otoczeniu wasze zmienne nastroje. Możecie liczyć na wsparcie osób spod znaku Byka i Koziorożca.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce potrzebują dzisiaj nieco czasu, aby się rozkręcić, ale po kolejnej kawie ich energia powróci nawet w nadmiarze. Uda wam się sporo rzeczy. Rodzinne sprawy okażą się łatwiejsze do rozwiązania, niż myśleliście. A wasz optymizm wiele rzeczy ułatwi. Trzymajcie się blisko przyjaznego Barana.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Możliwe, że dzisiaj spotka was szczęście w miłości. Rozglądajcie się zatem za odpowiednią osobą. Wodniki będące w związkach powinny pamiętać o jakimś romantycznym geście. Dobrze wam zrobi na przykład niecodziennie zaaranżowana kolacja. Pomocny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dość przewrażliwione dzisiaj na swoim punkcie. Będą obserwować zachowanie innych i oceniać intencje. Ale nie zawsze trafnie - p czym musicie pamiętać. Zdenerwuje was czyjeś złe wychowanie. Łatwo was będzie obrazić. Sprzyjają wam teraz Bliźnięta i Waga.

Horoskopy