Horoskop dzienny na czwartek 12 marca 2020 roku - Lwy i Raki prą do przodu. Ryby jak zwykle bardzo pomocne...

Horoskop dzienny na czwartek 12 marca 2020 roku - to będzie wyjątkowy dzień. Warto sprawdzić, co was czeka.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj wyjątkowo pracowite. Mają wiele energii, z którą muszą coś zrobić. Może nawiążą płomienny romans? Kto wie. Skorzystajcie z chwili, bo szybko się nie powtórzy. Dzisiaj będziecie przeżywać coś naprawdę interesującego. Sprzyjający znak to Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj dość spokojne i zdystansowane. Nie dają się ponieść ogólnej panice. Będą miały jednak sporo do powiedzenia na temat tego, co się wokół dzieje. Nie zaniedbujcie swoich najbliższych i odzywajcie się do nich jak najczęściej. Od czego w końcu jest internet! A pomocne znaki na dzisiaj to Lew i Baran.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą teraz zajęte swoimi sprawami. Nie będzie łatwo, ale dzięki determinacji doprowadzą sprawy do końca. Może nawet odkryją jakieś nieznane wcześniej zasoby. Na przykład ukrytą głęboko w kieszeni większą gotówkę. To oczywiście tylko przykład. Spodziewajcie się jednak odmiany. I uważajcie za kierownicą.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki chciałyby choć przez chwilę pobyć w luksusie i szykują się w związku z tym do poważnego wydatku. Przeglądną katalogi z drogimi samochodami lub ofertami podróży. Albo odwiedzą drogi butik. Sprawdźcie jednak przedtem stan konta. Poproście też o radę kogoś rozsądnego. Na przykład Lwa.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj sporo pomysłów, które wyglądają na nieco szalone. Ale w sumie spodobają się waszym znajomym. Możecie dzisiaj liczyć na pomoc ze strony dawnych przyjaciół, jeżeli tylko ich o to poprosicie. Nie odkładajcie jednak niczego na potem, nawet gdy pozornie będzie wam się wydawało, że tak będzie lepiej. Zadbajcie też o wygląd. Może czas już pomyśleć o wiosennych kreacjach i fryzurze.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny czeka teraz dzień pełen dziwnych przypadków i zbiegów okoliczności. Może się okazać, że staniecie się ofiarą manipulacji przed którą trudno będzie się bronić. Intuicja was nie zawiedzie. Wsłuchajcie się tylko w to, co ktoś próbuje wam wmówić. Nie angażujcie się w żadne konflikty. Szukajcie towarzystwa przyjaznego Skorpiona.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Waga ma teraz ochotę na delektowanie się przeszłością i wspominanie najlepszych chwil. Będziecie dzisiaj bacznie przyglądać się niektórym sprawom. Być może nawet ogarnie was coś w rodzaju podejrzliwości. Nie będziecie wierzyć w dobre intencje kilku ludzi z bliskiego otoczenia. Miejcie jednak na uwadze, że wasze przeczucia nie zawsze się sprawdzają. Pomocnym znakiem jest teraz Koziorożec.

Zobacz wideo Domowe sposoby na przeziębienie

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj bardzo zajęte. Ktoś postawił przed nimi odpowiedzialne zadania i trzeba będzie im sprostać. Macie dzisiaj szansę na wykazanie się wyjątkowymi umiejętnościami i talentem. Nie przesadźcie tylko z wymaganiami, bo może to w efekcie przynieść odwrotny skutek. Uważajcie na to, co mówi do was Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelec ma dzisiaj dobry dzień. I dobry humor. Będzie wam dzisiaj łatwo zjednać sobie pomocników i znaleźć najlepsze rozwiązania wielu problemów. Uważajcie jednak na to, co i jak mówicie. Niektóre osoby mogą was źle zrozumieć i problem gotowy. Waszym pomocnym znakiem na dzisiaj są Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom trudno będzie wytłumaczyć motywy, jakie stoją za ich zachowaniem. To dzień, gdy namiętności wezmą górę. Ale nie róbcie nic, co mogłoby jeszcze zwiększyć napięcie. Zachowajcie dla siebie pewne informacje. Czas na uspokojenie nastrojów. A uważajcie szczególnie, aby nie zrobić komuś krzywdy, zwłaszcza osobie spod znaku Skorpiona.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj w nastroju do zakupów i uzupełniania wiosennej garderoby. Wybiorą się na zakupy i - być może - przesadzą z wydatkami. Warto dzisiaj spotkać się z Lwem, który doradzi wam w sprawach mody. Posłuchajcie jego opinii. Popołudnie i wieczór upłyną wam w miłym nastroju w większym towarzystwie. Niektórym Wodnikom gwiazdy wróżą dzisiaj szczęście w miłości.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są nadzwyczaj energiczne i skuteczne. Wszystko, co sobie zaplanowały na najbliższe dni, pójdzie w dobrym kierunku. Będą dzisiaj także bardzo pomocne i pewne starsze osoby mogą na nie liczyć. Pomyślicie o kimś, kto was dzisiaj bardzo potrzebuje i jak zwykle staniecie na wysokości zadania. Waszym przyjaznym znakiem jest dzisiaj Skorpion.

Horoskopy