Horoskop dzienny na piątek 13 marca 2020 roku - Byki i Lwy czeka udany dzień w pracy...

Horoskop dzienny na piątek 13 marca 2020 roku - trzynastego i piątek - a jednak ta data może być szczęśliwa. Przeczytajcie, co was dzisiaj czeka.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj w ogniu dyskusji. Nie dajcie się sprowokować do nieprzemyślanych słów i decyzji. Patrzcie na świat spokojnie i z dystansem. Ważne, aby pomyśleć o czekających was zadaniach i skoncentrować się na nich. Wesprzeć was może dzisiaj ktoś spod znaku Raka.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja

Byki nie dadzą sobie dzisiaj w kaszę dmuchać. Będą zdecydowane, stanowcze, nieco nawet mściwe. Biada tym, którzy wam dzisiaj podpadną. Konkurencja nie będzie miała z wami szans, dacie im popalić. Taki energetyczny dzień zakończycie nieco spokojniej we własnych czterech ścianach. Macie po swojej stronie przyjacielskie Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka dzisiaj dzień pełen ważnych wydarzeń. Nie pozwólcie, aby ktoś zepsuł wam humor, nie dajcie nikomu sobą rządzić. Sprawy, które was dzisiaj czekają, wydają się być na tyle ważne, że poświęcicie im prawie cały dzień. Bądźcie także uczynni dla bliskich. To dla nich ważne. A najkorzystniejszą pora dnia jest dla was przedpołudnie.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom marzy się chwila spokoju i nie mogą się już doczekać weekendu. Najchętniej od rana oddałyby się błogiemu lenistwu. Niestety, to nie jest możliwe w każdym przypadku i niektóre Raki muszą najpierw zająć się zawodowymi obowiązkami. Za to popołudnie należy do was i waszych najbliższych. Zróbcie dobry użytek z wolnego czasu.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają przed sobą udany dzień, mimo trzynastego. Szczególnie szczęścić im się będzie w sprawach zawodowych. Zadania, które postawią przed wami przełożeni, będą ciekawe i rozwijające. Bądźcie też uczynni, gdy jakiś współpracownik poprosi was o wsparcie. Nie plotkujcie, ani też nie krytykujcie zbytnio otoczenia. Każdy może mieć swój słabszy moment. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny wstaną dzisiaj w nie za dobrym humorze. Postarajcie się jednak wyluzować i zająć obowiązkami bez zbytniej ekscytacji i zdenerwowania. To tylko przeszkodzi wam w szybkim uwinięciu się z zadaniami. A potem czeka was już miły, wyluzowany dzień, jeżeli tylko pozwolicie sobie na to. Po południu podczas zakupów bądźcie uważni.

Zobacz wideo Domowe sposoby na przeziębienie

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj pracowite i nastawione na działanie. Chociaż początkowo skusi ich lenistwo, to jednak ostatecznie skoncentrują się na zadaniach. Wasze nietuzinkowe pomysły będą całkiem udane i zyskają poklask. Jeżeli wasz przełożony was o to poprosi, zaprezentujcie mu wasze prace. Będzie pod wrażeniem.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są skoncentrowane i chętnie do działania. Piątek trzynastego to dla nich szczęśliwy dzień. W dodatku czeka was interesująca propozycja zawodowa. Możecie dzisiaj liczyć na wzrost dochodów. To będzie także czas sukcesów rodzinnych. Zatem całkiem udany dzień, prawda!

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są ożywione i rozdyskutowane od samego rana. Niemal od wschodu słońca towarzyszy im energia i chęć do działania. To będzie dzień, w którym zdobędziecie także cenne informacje lub umiejętności. Tak czy owak, to dobry czas dla was i waszej kariery. Nie stracie tej szansy, działajcie!

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj dość niespokojne i zapragną zrobić coś, co poprawi ich pozycję lub stan finansów. Zastanówcie się, co możecie teraz w tych sprawach zdziałać. Może czas na bardziej aktywne działania? Poranna kawa pozwoli wam zebrać rano myśli i ułożyć plan działania. Dzisiaj inicjatywa należy do was. Powodzenia!

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają przed sobą całkiem ciekawy dzień. Trzymajcie się swoich planów i systematycznie realizujcie poszczególnie zadania, a wkrótce zauważycie efekty. Dzień sprzyja waszym pomysłom, bo widać na niebie przejaśnienia, a wy macie całkiem dobry humor. Sprzyjają wam dzisiaj Raki.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom potrzebny jest teraz spokój i koncentracja, bo czeka je sporo ważnych zadań. Trzeba będzie na poważnie zacząć przygotowania do egzaminów lub prezentacji. Ale ktoś ciągle próbuje oderwać was od pracy. Nie opłaca się wam jednak lenistwo, bo i tak trzeba będzie kiedyś wykonać swoją robotę. Im wcześniej, tym dla was lepiej.

Horoskopy