Horoskop dzienny na sobotę 14 marca 2020 roku - Raki i Lwy zajęte mimo soboty zawodowymi obowiązkami...

Horoskop dzienny na sobotę 14 marca 2020 roku - trzymajcie się blisko rodziny i przyjaciół. To gwarantuje lepszy nastrój. Nie zostawajcie sami.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj w naprawdę dobrym nastroju. Jeżeli nawet będą musiały nieco zmienić plany, to i tak okażą się one całkiem udane. Możecie też liczyć na sporo wsparcia ze strony najbliższych osób. Po południu uważajcie, aby nie zaszaleć z zakupami. Dzień sprzyja także zawieraniu zgody, jeżeli niedawno zdarzyło się wam z kimś poróżnić. Pomocne znaki to Byk oraz Panna. Unikajcie raczej Strzelca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki powinny rano nieco uważać, bo łatwo będzie się im pomylić, zwłaszcza w rachunkach. Pewne niedociągnięcia mogą was nieco zdenerwować. Nie bądźcie marudni, tylko zabierzcie się do pracy. Obiecaliście przecież komuś pomoc. Po południu trzeba będzie jednak odwołać pewne spotkanie.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta skupią się dzisiaj na sprawach sąsiedzkich. Będziecie zajmować się sprawami, które dotyczyć będą wspólnych spraw, pewnie związanych z zarządzaniem wspólnotą lub temu podobnymi obowiązkami. Osiągniecie dzisiaj sporo, bo postaracie się uznać nie tylko swoje racje. Pomocny znak zodiaku dzisiaj to Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mimo weekendu są zapracowane, wykorzystują bowiem wolny czas do nadrobienia kilku zaległości. Nie bierzcie jednak tak bardzo na poważnie swoich zadań. Wieczorem będziecie niemożliwie zmęczeni. Zatem odpuście nieco. Czeka was także niespodziewana zmiana planów. A niektóre znajomości mają szanse przerodzić się w przyjaźń.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj pracowite i naprawdę przejęte domowymi obowiązkami. Czeka je dodatkowe zadanie, o którym dowiedzą się naprawdę późno. Ale nie będą specjalnie tym zdziwione i chętnie zabiorą się do działania. Niektóre rozwiązania podpowie wam doświadczenie i intuicja. Posłuchajcie jej sugestii. Zadzwońcie też do bliskiej osoby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj nastawione na przyjemności. Rano szybko uporają się z zaplanowanymi zadaniami, a potem już skupią się na własnych przyjemnościach. Ogarnie was wesoły nastrój i zajmiecie się życiem towarzyskim online. Zadzwońcie do paru osób. Będzie wesoło. Niektóre rozmowy okażą się bardzo inspirujące.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj bardzo przyjazne, pełne optymizmu i przychylności dla cudzych spraw. Będziecie uważni i współczujący. Uważajcie aby nie przegapić czyich potrzeb, bo nie każdy mówi głośno o tym, czego potrzebuje. Po południu rozglądnijcie się uważnie wokół. A sprzyja wam teraz Skorpion oraz Bliźnięta.

Zobacz wideo Czy wysokie temperatury na wiosnę pomogą w walce z koronawirusem?

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają teraz sporo szczęścia. Nie obiecujcie jednak zbyt wiele, aby nie zabrakło wam czasu na realizację zadań. Trzymajcie się sprawdzonych pomysłów, nie czas na brawurę. Pewne spotkanie okaże się bardzo emocjonujące. Trzymajcie się blisko przyjaznego Lwa.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są rozleniwione i senne niemal przez cały dzień. Niespecjalnie chcą się wysilać i zajmować domowymi sprawami. Lepiej nie brać na siebie większych zadań, bo i tak zostawicie je w połowie niewykonane. Zatem odpoczywajcie, aby nabrać sił i energii na następny tydzień. Trzymajcie się blisko przyjaznego Byka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie powinny przejmować się dzisiaj nastrojami innych. Dość tego marudzenia wokół. Ale same też nie mają najlepszych humorów. Może rozmowa z przyjaciółmi poprawi wam nastrój. W południe zmieni się wam otoczenie i nagle powróci humor. Macie okazję spędzić miłe chwile z Bliźniętami. Za to nie najlepiej dogadywać się będziecie z Lwem i innymi Koziorożcami.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj okazję zapoznać się z informacjami, które bardzo je zainteresują. Dzień sprzyja różnym domowym sprawom i większość czasu poświęcicie najbliższym. Ambitne plany trzeba będzie odłożyć na jakiś czas. Dzień okaże się jednak w sumie miły i udany.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby poczują się nieco zagubione i smutne. Będą przeżywać uwagi, które usłyszą od innych. Ważne sprawy lepiej dzisiaj zacząć załatwiać od samego rana, albo odłożyć na inny dzień. Zmiana nastroju czeka was dopiero po południu. Musicie się jednak postarać i odezwać do przyjaciół. Macie szansę na spędzenie wieczoru w miłym towarzystwie.

Horoskopy