Horoskop dzienny na poniedziałek 16 marca 2020 roku - Koziorożce i Wodniki czeka dzisiaj udany dzień...

Horoskop dzienny na poniedziałek 16 marca 2020 roku - dzień raczej leniwy, ale niektórzy z was dostaną dodatkowe obowiązki.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany chętnie podejmą się nowych zadań, dzięki którym będą mogły zyskać dodatkowe informacje lub zdobyć nowe umiejętności. Niestety, ich zapał zakończy się dość szybko i po południu zwycięży rozleniwienie. Barany oddadzą się zatem lenistwu i postanowią solidnie wypocząć.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj bardzo ambitne i szukają możliwości udowodnienia, że to one mają rację. Niespecjalnie przy tym będą się liczyć ze zdaniem szefa. Bądźcie ostrożni przy wypowiadaniu ostrych słów. Niekoniecznie spodobają się na przykład przełożonym. Porozmawiajcie z Wodnikiem, który ma dla was pewne rady.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają teraz udany dzień i szukają okazji, aby nabyć nowe i ciekawe umiejętności i pomóc komuś w potrzebie. Warto posłuchać co ktoś ma do powiedzenia w interesującej was sprawie. Poszukajcie towarzystwa przyjaznego wam Raka.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj uważne i chętne do współpracy. Mimo że rano będą mieć tendencję do pomyłek, potem zbiorą się w sobie i zabiorą na poważnie za zlecenia. Energia będzie wam dopisywała od popołudnia i wtedy też zabierzecie się za prace nad trudniejszymi zagadnieniami. Pomocny znak to dzisiaj Byk.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj bardzo ambitne i chcą pokazać się z jak najlepszej strony. Ale wasze dość zmienne nastroje mogą doprowadzić do tego, że zrobi się nieco nerwowo. Lwy mogą jednak złagodnieć po południu, co pozwoli im dogadać się z pewnymi osobami. Niektóre rozwiązania podpowie wam intuicja. Trzymajcie się także porad pewnej Panny.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są teraz przedsiębiorcze i szukają okazji do wykazania się w pracy. Szefostwo będzie dzisiaj bardzo wymagające, ale Panny to nie przerazi i podejmą się najtrudniejszych zadań. Być może będą zmuszone zastąpić w pracy nieobecne osoby i zostać dłużej, ale taki to już czas. Nie będą się buntować przeciwko nadmiarowi obowiązków.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mogą spodziewać się ciekawego dnia. Dotrą do nich jakieś niejasne plotki, ale nie będą się nam nimi zbyt długo pochylać. Lepiej poszukać wiarygodniejszych źródeł informacji. Zdobyte w ten sposób wieści okażą się bardziej użyteczne. Dzień sprzyja także poważnym rozmowom. Musicie wykazać się dzisiaj rozsądkiem i rozwagą.

Zobacz wideo Płyn do dezynfekcji - jak zrobić go samodzielnie w domu?

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są bardzo tajemnicze i nie chcą dzisiaj zdradzać swoich myśli. Nie pozwolą także, aby ktoś je poganiał. Będą działać w swoim tempie. Pomyślcie o kimś, kto jest wam bliski i koniecznie zadzwońcie do niego. Z pewnością się ucieszy i opowie coś ciekawego. Pomyślcie też o chwili relaksu. Dobrze wam to zrobi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom dopisuje humor. Są otwarte na ludzi i chętnie wysłuchają ich opowieści, w wyniku czego przejmą się bardzo sytuacją innych ludzi. Postanowią aktywnie włączyć się w pomaganie. Popołudnie przeznaczą na rodzinne sprawy, w tym na podsumowania wydatków. Trochę je to zaniepokoi.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka dzisiaj udany dzień. Uważajcie jednak, aby nie wziąć na siebie spraw, które mogą was przerosnąć. Zarezerwujcie sobie też czas na sprawy związane z pomocą najbliższym osobom. Może okazać się, że jest sporo spraw do załatwienia. Jeżeli jednak się sprężycie z zadaniami, to popołudnie będziecie mogli przeznaczyć na swoje sprawy.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają przed sobą udany dzień. Mimo porannego rozleniwienia uda wam się dzisiaj wiele spraw załatwić. Czekają na was obowiązki, których co prawda się nie spodziewaliście, ale też nie będą zbyt uciążliwe. Trzymajcie się blisko miłych Bliźniąt.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby dość niechętnie będą się włączać dzisiaj w nie swoje sprawy. Ale sytuacja będzie tego wymagać. Zatem marzenia Ryb o spokoju i błogim lenistwie szybko się ulotnią. Unikajcie dzisiaj jednak pośpiechu i działania pod wpływem impulsów. Druga połowa dnia będzie znacznie lepsza i pogodniejsza. Możecie też liczyć na powodzenie w sprawach miłosnych.

Horoskopy