Horoskop dzienny na środę 18 marca 2020 roku - Bliźnięta z łatwością poradzą sobie z trudnościami, Lwy senne i roztargnione...

Horoskop dzienny na środę 18 marca 2020 roku - pogodny dzień, chociaż niektórzy odczuwają spory niepokój. Trzymajcie się słonecznej strony!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają dzisiaj ochotę coś zmienić w swoim otoczeniu. Są nieco już zmęczone i podrażnione. Widać, że lepiej nie wchodzić wam w drogę. Starajcie się zatem opanować, bo innym też nie jest łatwo. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest teraz Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie mają co narzekać na brak wrażeń. Będzie się dzisiaj wiele działo. Nie zapominajcie o przyjaciołach i szukajcie okazji do kontaktu. Uważajcie tylko na plotki, aby nie okazało się, że denerwujecie się czymś, co tak naprawdę jest wyssane z palca. Sprzyjającym wam znakiem zodiaku są Bliźnięta.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają być dzisiaj uparte i pewne siebie. To pomoże wam uporać się z pewnym zadaniem, postawionym przez szefa, które nie wygląda na najłatwiejsze. Pomyślcie, jak je najlepiej, a jednocześnie najefektywniej wykonać, bez nadmiernego nakładu czasu. Dzień sprzyja sukcesom, zatem do dzieła.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają teraz sporo do zrobienia. Nie zapomnijcie, że innym też nie jest łatwo i nie kłóćcie się i narzucajcie innym swojego zdania. Macie teraz okazję być wspaniałomyślnym, zatem pokażcie się z tej lepszej strony. Wieczór poświęćcie na odpoczynek.

Zobacz wideo Czterodniowy tydzień pracy - czy ma sens?

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy dzisiaj muszą wypić sporo kawy, zanim obudzi się w nich chęć do działania. Nie zapomnijcie o kimś z rodziny, komu obiecaliście pomoc. Możliwe także, że z roztargnienia zrobicie jakieś nieprzemyślane rzeczy. Trzeba to będzie potem odkręcać. Pomocą służy Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są energiczne i to od samego rana. Z niecierpliwością będą czekać na rozmowę z kimś, z kim mają dzisiaj uzgadniać szczegóły działania. Nie pokłóćcie się o nieważne szczegóły. Przecież i tak okaże się, że nie warto było tak się upierać przy swoim. Możliwe, że niespodziewanie ktoś się do was odezwie. Pomocnym znakiem jest dzisiaj Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi czeka udany dzień i nie będą wreszcie narzekać na brak wrażeń. Będziecie podejmować odważne decyzje i pracować nad przyszłością. Zorganizujecie sobie najbliższe dni tak, aby w miarę dobrze się bawić. Przyszłość okaże się nie taka znów czarna. Będzie wam także sprzyjać powodzenie w miłości.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpion jest zajęty dzisiaj pracą, ale niespecjalnie będzie się angażował w zadania. Skupi się raczej na uprawianiu hobby niż na tym, co polecił mu szef. Popołudnie może jednak okazać się burzliwe, bo ktoś nie zgodzi się z waszym zdaniem. Może dojść do kłótni. Słuchajcie rad pogodnego Lwa oraz Raka.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj uczuciowe. Będą w nastroju do wspomnień, okażą komuś czułość i ogólnie będą... jak do rany przyłóż. Dzięki temu złagodzą nastroje w domu. Po południe będziecie pełni optymizmu i dobrych uczuć. Możecie też liczyć na korzystny zbieg okoliczności.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce od rana są w środku pewnych wydarzeń, które wymagać będą od nich aktywności i inicjatywy. Nie poddawajcie się presji otoczenia. Działajcie tak, aby nikomu nie szkodzić, ale także sobie. Po południu będziecie mieć do czynienia z kim, kto wyda się wam tajemniczy i enigmatyczny. Pomocny znak zodiaku dzisiaj to Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są teraz w znakomitym humorze. Uważajcie jednak, aby nie przesadzić ze świętowaniem. Może okazać się, że trochę trzeba będzie jednak popracować. Będziecie też wrażliwi na piękno i zainteresujecie się sprawami sztuki. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest dzisiaj Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają dzisiaj udany dzień. Wasze rodzinne sprawy nie odwrócą waszej uwagi od co ważniejszych zadań. Sprzyjać wam będzie szczęście i dość łatwo uda się rozwiązać większość problemów i zrealizować zadania. Drugą połowę dnia zarezerwujcie na odpoczynek. Sprzyja wam teraz Panna.

Horoskopy