Horoskop dzienny na czwartek 19 marca 2020 roku - Raki i Byki poszukają spokoju, Lwy pełne nowych pomysłów...

Horoskop dzienny na czwartek 19 marca 2020 roku - czas na zajęcie się domowymi sprawami. Wykorzystajcie dobrze ten moment.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj towarzyskie i w miarę możliwości nawiążą nowe relacje. Problemy innych osób zaprzątną waszą uwagę na dłużej. Możliwe są jednak pewne niesnaski, jeżeli za bardzo będziecie chcieli dominować i narzucać swoje gusty. Postarajcie się więcej negocjować niż dyskutować.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj dość zmęczone i będą głośno opowiadać wszystkim o swoich kłopotach. Nie bierzcie się za zbyt wiele rzeczy naraz. Szukajcie też pomocy z zewnątrz do wykonania najtrudniejszych zadań. Potrzebujecie bowiem chwili oddechu. Podczas zakupów uważajcie na siebie.

Zobacz wideo Domowe sposoby na przeziębienie

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają ogromną ochotę na zmianę i zajęcie się nowymi sprawami. Zwykłe obowiązki bardzo was znużyły. Przyda się też trochę rozwagi i wyrozumiałości dla otoczenia. Nie traćcie tak szybko cierpliwości. Ponadto macie teraz moment, w którym odczujecie przypływ artystycznego natchnienia.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom marzy się święty spokój i zrobią wiele, aby osiągnąć wewnętrzną równowagę. W sprawach związanych z pracą nie od razu uda wam się wszystko opanować, ale dzięki wrodzonej systematyczności i pracowitości wiele spraw da się zorganizować po waszej myśli. Trzymajcie się blisko przyjaznych wam osób.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj bardzo dzielne i pracowite. Poszukają nowych wyzwań i zaraz zabiorą się za realizację śmiałych pomysłów. Nie będzie ich przy tym martwić rywalizacja. Wprost przeciwnie. Nie bójcie się forsować swojego zdania. Po południu uda wam się chwilę odpocząć w sympatycznym otoczeniu.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj otwarte na ludzi i chętnie opowiedzą każdemu, kto chce słuchać, o swoich problemach i pomysłach na przyszłość. Może nawet posuniecie się do pewnego... fabularyzowania waszych przeżyć. W sprawach zawodowych powinniście jednak być ostrożniejsi. Pomocny znak na dzisiaj to Skorpion.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są teraz zniecierpliwione i bardzo ambitne. Wszystkie sprawy będziecie chcieli zrobić od razu, za jednym zamachem. Szczególnie przed południem będzie nerwowo. Nie dyskutujcie z przełożonymi zbyt gwałtownie. To nie najlepszy czas na domaganie się swoich praw. Na szczęście po południu przyjdzie pewne uspokojenie nastroju.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są nastawione sentymentalnie i pełne spokoju. Może mają na to wpływ pewne osoby z rodziny, albo też naszły was wspomnienia. Nie słuchajcie krytycznych uwag i skupcie się na swoich przeżyciach. Ważne sprawy mogą poczekać do popołudnia. Szczęście będzie wam wtedy sprzyjać.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zrobią wiele, aby uciec przed monotonią dnia. Zaczną od oglądania zdjęć i filmów z podróży, aby zaraz potem planować nowe wyzwania. Codzienne sprawy zejdą dzisiaj na drugi plan. Co więcej, stracicie cierpliwość do pewnych osób i zadań. Nie przesadzajcie jednak z głośnością dyskusji.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce zajmą się dzisiaj swoimi zwykłymi służbowymi sprawami, chociaż zrobią to z pewnej odległości. Ale ten dystans nieźle wam zrobi. Dobrze się czujecie, gdy macie swobodę działania. Po południu wyraźna poprawa nastroju. Możecie zacząć wydzwaniać do znajomych i szukać okazji do rozmów.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są ciekawe tego, co dzieje się u ich znajomych. Będą szukać okazji do porozmawiania i spotkania się... online. Dzięki temu czeka je ciekawy dzień. Odkryją nowe zainteresowania i to hobby bardzo je wciągnie. Nieznane dotąd terytoria okażą się ciekawe. Sprzyjającym znakiem jest na dzisiaj Bliźniak.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom dzisiaj uda się skupić na finansach. Poszukają co korzystniejszych ofert w bankach lub wymyślą sposób na zarobek. Czeka was też emocjonujący dzień, ponieważ trzeba będzie wziąć kilka spraw w swoje ręce. Nie dajcie się wtedy ponieść nerwom. Najlepszy czas na trudne sprawy to popołudnie.

Horoskopy