Horoskop dzienny na piątek 20 marca 2020 roku - Barany czeka wspaniały dzień, Raki posłuchają intuicji...

Horoskop dzienny na piątek 20 marca 2020 roku - trzymajcie się ciepło. Nie traćcie cierpliwości i dobrego humoru. Pozytywne myślenie wzmacnia układ odpornościowy.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany czeka dzisiaj dobry dzień. Sprzyjać wam będzie układ gwiazd. Teraz słońce wkracza do waszego znaku. A zatem czas na najtrudniejsze sprawy, które nagle okażą się proste i przyjemne. Skoncentrujcie się na zadaniach, nie sprawią wam żadnej trudności. Dzisiaj świat należy do was.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj tropić tajemnice i spiski. Będą szukać potwierdzenia swoich podejrzeń, ale nie zaprowadzi ich to zbyt daleko. Nie denerwujcie się jednak drobiazgami i spróbujcie spojrzeć na wszystko w dalszej perspektywy. Podjęte dzisiaj decyzje okażą się długofalowe.

Zobacz wideo Czy dziecko powinno mieć dużo zajęć dodatkowych?

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są teraz spokojne i pełne dystansu. Można będzie się z wagi łatwo dogadać i uzgodnić sposoby działania. W drugiej połowie dnia zajmiecie się czyimiś problemami. Nie pozwólcie przy tym, aby ktoś wplątał was w jakieś swoje intrygi. Zachowajcie neutralność.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj zainteresowane sprawami nieoczywistymi i tajemniczymi. Intuicja będzie teraz ich bronią. Dzięki temu wyjdą obronną ręką z pewnych kłopotów finansowych. Możliwe, że korzystne zbiegi okoliczności wybawią was z kłopotu. Bądźcie uprzejmi dla ludzie, a oni wam pomogą. Sprzyjającym znakiem zodiaku dla was teraz są Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są wesołe i - jak będzie to widać przez cały dzień - szczęśliwe. Odzyskacie optymizm, który cechuje was na co dzień. Macie wiele do zrobienia, a pomocą i inspiracją będzie wam służyć ktoś młodszy w waszej rodzinie. Skoncentrujcie się na sprawach zawodowych w pierwszej połowie dnia, a potem pomyślcie o sobie.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny czeka teraz udany dzień. Mimo że przybędzie wam obowiązków, nie będziecie tracić dobrego humoru. Dzięki waszym działaniom ktoś będzie miał dzisiaj lżej, zdobędziecie jego uznanie i wdzięczność. Możecie liczyć na przychylność ze strony całkiem obcych ludzi. Nie przesadźcie tylko z narzucaniem innym swoich poglądów.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi czeka całkiem udany dzień. Będziecie dzisiaj ciekawi, co inni mają do powiedzenia, rozmowni i chętni do pomocy. Okaże się, że z tych rozmów wyniknie wiele dobrego. Dyskusje okażą się pomocne i dadzą wam nowy pogląd na kilka spraw. Przy okazji pomyślicie o swojej edukacji i może rozejrzycie się za kursem online. Najlepiej dogadacie się z Baranami, Lwami i Bliźniętami.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj nastawione na działanie na niwie zawodowej. Z pewnością skoncentrują się na sprawach zawodowych i wymyślą sposoby na poradzenie sobie z sytuacją. Po południu zróbcie coś dla siebie i bliskich dla poprawienia ich nastroju. Warto się postarać, choćby szykując coś dobrego w kuchni.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce nie będą narzekać na brak atrakcji. Bądźcie dzisiaj odważni i nie obawiajcie się zmian. Najlepsze pomysły przychodzą do głowy, gdy najmniej się tego spodziewacie. Zacznijcie zatem działać. Gdy okażecie więcej wytrwałości, sporo spraw się rozwiąże. Sprzyja wam dzisiaj Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce coś dzisiaj marudne od samego rana. Nie narzekajcie tak bardzo. Zobaczcie co możecie zrobić inaczej, aby sprawy potoczyły się po waszej myśli. Zamiast narzekać rozejrzyjcie się zatem za pomysłami. Przyda się więcej wyrozumiałości dla ludzi. Bądźcie bardziej otwarci. Popołudnie sprzyja zajęciu się sprawami zdrowia i urody.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają przed sobą udany dzień. Ale także nieco szalony. Czekają na was sprawy niecodzienne, z którymi rozprawicie się także w niecodzienny sposób. Będziecie spragnieni rozrywki, a dobry humor pomoże wam i przyjaciołom.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są opiekuńcze i chętne do pomocy nawet nieznajomym. Dzień sprzyja spotkaniom, chociaż tylko online. Nie zamkniecie się w sobie, tylko pomyślicie o bliskich i o dalszych znajomych i zainteresujecie się ich samopoczuciem. Sprzyjającym znakiem jest dzisiaj Rak.

Horoskopy