Horoskop dzienny na sobotę 21 marca 2020 roku - dzisiaj wykażecie się kreatywnością...

Horoskop dzienny na sobotę 21 marca 2020 roku - dzisiaj liczy się kreatywność. Przypomnijcie sobie o swoim hobby. Zdziwicie się, jak wiele potraficie.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nawet gdy są zdane tylko na siebie, nie będą się nudzić. Mają tysiące pomysłów w głowie na ciekawe spędzenie dnia. Obowiązkami domowymi jednak niechętnie się zajmą. Ciekawić je będzie raczej organizowanie spotkań towarzyskich, chociaż online, a także rozwijanie własnych zainteresowań.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie będą dzisiaj zdradzać swoich myśli i uczuć. Pozostaną tajemnicze i skryte i zajmą się poważnymi przemyśleniami. Dzień sprzyja czytaniu dobrych, pouczających książek, a także wspomnieniom. Nie bądźcie zbyt surowi dla siebie. Nie dajcie się też chandrze.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są zajęte dzisiaj rodziną i jej sprawami. Postanowią pomóc bliskim, którzy co prawda nic nie mówią, ale czują się nieco opuszczeni. Nie pozwólcie aby ktoś został całkiem sam. Po południu zajmijcie się tym, co jest wam najbliższe. Ktoś odwdzięczy się za ten gest.

Zobacz wideo Nie bój się myśleć inaczej - Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa 2020

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są teraz nieco rozleniwione, żeby nie powiedzieć rozmemłane. Przed nimi dzień spędzony w fotelu z dobrą książką. Nie bierzcie na siebie zbyt wielu obowiązków. Odpocznijcie. Niektórzy są teraz otoczeni dzieciakami, którym poświęcą sporo czasu. Odezwijcie się wieczorem do znajomych.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są teraz władcze i pewne siebie. Nie pozwolą aby ktoś narzucał im swoje zdanie i coś wymuszał. Może zatem dojść do twardej wymiany zdań, a wasze nieco despotyczne zachowanie nie wszystkim przypadnie do gustu. Uważajcie na słowa, a wszystko dobrze się skończy. Nie wchodźcie w starcie z Bliźniakiem.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mogą dzisiaj być zadowolone, bo czas im sprzyja. Pewne zbiegi okoliczności obrócą się na ich korzyść. Będą pogodne i zadowolone z przebiegu dnia. Kontakty z przyjaciółmi lub ukochana osobą, nawet jeśli nie bezpośrednie, podniosą ich na duchu. Trzymajcie się ciepło!

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są chętne do celebrowania rodzinnych tradycji. Chciałyby, aby wszyscy poczuli, że są częścią czegoś większego i że mogą na siebie liczyć. Dzisiaj Wagi poszukują też piękna i naturalności. To zainspiruje je do poszukiwań, albo do poświęcenia się własnej twórczości. To dzień dobry dla artystycznych dusz.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony czeka dzisiaj naprawdę ciekawy dzień, jeżeli chociaż trochę wysilą wyobraźnię. Warto zainteresować się rzeczami, które są dla was nowe, aby postawić sobie pewne wyzwania. Wasze przemyślenia okażą się ważne, niebanalne i będą prowadzić do dobrych rzeczy. Pomocne znaki zodiaku to Strzelec oraz Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj energiczne i niecierpliwe. Nie bardzo spodoba im się myśl, że trzeba zmienić plany, ale nie będzie innego wyjścia. Dzisiaj macie szansę na nowe znajomości, chociaż nie bezpośrednie. Możecie też zrobić coś miłego dla Wodnika oraz Bliźniąt.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są senne i niechętne do działania. Najlepiej się czują snując się w szlafroku po domu. Trudno was będzie namówić na większy wysiłek. Poświęcicie się dzisiaj pielęgnowaniu urody. To zresztą bardzo dobry pomysł. Zaufajcie też intuicji w pewnej ważnej sprawie.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki poczują dzisiaj wsparcie ze strony innych ludzi. Będą im sprzyjać i wybaczą nieporozumienia. Z waszej strony też przydadzą się jakieś przyjazne gesty. To dobry dzień na zakończenie sporów. Pomyślcie też o rozrywce i wypoczynku. Otwórzcie się na pomysły. Możecie odkryć nowe dla siebie rzeczy.

Horoskop - Ryby (19 kutego do 20 marca)

Ryby poczują się dzisiaj dobrze, będą pełne sił i optymizmu. Chętnie nawiążecie relacje z innymi i poszukacie inspiracji na miłe spędzenie czasu. Nie wierzcie we wszystkie wiadomości, które usłyszycie. Starajcie się wyrobić sobie własne zdanie. A jeśli macie taką możliwość, okażcie komuś uczucie i zaufanie.