Horoskop dzienny na niedzielę 22 marca 2020 roku - Lwy i Ryby czekają niespodzianki...

Horoskop dzienny na niedzielę 22 marca 2020 roku - dzisiaj spędzicie czas rodzinnie. Niektórzy z was wykażą się niebanalnymi pomysłami.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są zadumane i pełne poważnych myśli o służbowych sprawach. Dojdziecie jednak do ważnych wniosków i być może uda się wam poprawić sobie nieco humor. Po południu zastanówcie się nad tym, co jeszcze możecie zrobić dla poprawienia sobie i innym nastroju. Może jakiś dobry film? Pomocny znak zodiaku to teraz Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czeka dzisiaj udany dzień. Nie warto brać na siebie dodatkowym obowiązków, lepiej skupić się odpoczynku. Macie od rana pogodny i rozrywkowy nastrój. Nie będziecie się nudzić. Wieczorem możecie realizować swoje ambicje artystyczne. Natchnienie będzie wam dzisiaj towarzyszyć cały dzień. Sprzyjające znaki zodiaku to Lew oraz Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj zapracowane. Ktoś cały czas będzie domagał się od was uwagi. Przypomną sobie złożone przez was obietnice. Dzień sprzyja zatem sprawom rodzinnym. Ktoś zrobi wam miłą niespodziankę. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest teraz Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są ciekawe świata i żadne ważne wydarzenie nie ujdzie ich uwadze. Dzień spędzicie na wielu poważnych rozmowach. Uważajcie jednak na słowa, aby miła pogawędka nie przerodziła się w awanturę. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest teraz Wodnik.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czekają dzisiaj niespodzianki. Dzień sprzyja przyjemnościom i odpoczynkowi. Zajmiecie się gotowaniem pyszności lub pieczeniem ciasta, a popołudnie poświęcicie na rozmowy i różne towarzyskie wydarzenia. Zdziwią was też niektóre zasłyszane opowieści. Nie zamykajcie się także na nowe wyzwania. Ktoś będzie miał dla was propozycję.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj uparte i władcze. Pewne siebie będą przekonane, że mają stuprocentową rację. Posłuchajcie jednak innych i dowiedzcie się, jakie jest ich zdanie. To pomoże wam wybrnąć z nieciekawej sytuacji. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi, a humor poprawi wam towarzystwo sympatycznej osoby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi powinny na siebie uważać i nie dać się pogodzie ani okolicznościom. Dbajcie o swoje zdrowie. Dzień sprzyja rodzinnym spotkaniom i rozmowom przy stole. Po południu poczujecie przypływ sił i zabierzecie się za większe porządki. Sprzyjające znaki zodiaku to Lew, Baran oraz Strzelec.

Zobacz wideo Domowe sposoby na przeziębienie

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony przeżyją dzisiaj sporo emocji. Będą musiały zmienić ustalone plany i zająć się kimś bliskim. Możliwe też, że poczują się nieco zirytowane całą tą sytuacją. Po południu już spokojniej i odetchniecie nieco. Niektóre wasze problemy znajdą rozwiązanie w najbliższej przyszłości. Sprzyjającym znakiem zodiaku są dla was Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są ciekawe tego, co przyniesie im nadchodzący dzień. Aura sprzyja poważnym decyzjom i przemyślanym planom. Niestety, nie wszystkie uda się zrealizować i trzeba będzie je przenieść na innym czas. Dobre pomysły mogą wam przyjść do głowy po spotkaniu z przyjaciółmi.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka udany dzień. Trzymajcie jednak nerwy na wodzy, gdy ktoś bliski będzie chciał zmienić wasze plany. Rodzinne spory skończą się na szczęście szybko i różne zbiegi okoliczności wyjaśnią się na waszą korzyść. Najlepsza pora to popołudnie. Trzymajcie się blisko przyjaznego Barana.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj zajęte rozwiązywaniem pewnych psychologicznych zagadek. Będą się zastanawiały nad sprawami, które wymagają poważnego przemyślenia. Rozpoczną ciekawą i długą dyskusję z Koziorożcem i Bliźniętami. Niepotrzebnie posprzeczacie się z pewną Panną. Po południu czeka was więcej spokoju.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj pełne niespodzianek. Zadziwią rodzinę nie tylko pysznym obiadem, ale i ciekawymi propozycjami spędzenia wolnego czasu. Zyskają sobie wdzięczność otoczenia. Po południu macie czas dla siebie. Zajmiecie się sprawami wymagającymi skupienia. Zaufajcie intuicji i nie bierzcie na serio wszystkich uwag. Trzymajcie się blisko przyjaznego Skorpiona.

Horoskopy