Horoskop dzienny na poniedziałek 23 marca 2020 roku - Raki mają ciekawe wyzwania, Wagi okażą się stanowcze...

Horoskop dzienny na poniedziałek 23 marca 2020 roku - nie przejmujcie się drobiazgami. Poszukajcie w sobie zapasów cierpliwości. Powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany lekko się zestresują, gdy zobaczą jak dużo mają do zrobienia, ponieważ zaległe sprawy zaczynają się im piętrzyć na biurku. Możecie mieć problemy z koncentracją, zatem postarajcie się zrobić plan działania. Rano nie dajcie się wciągnąć w cudze spory. To nie jest czas na biurowe intrygi.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie będą miały powodów do narzekań, szczególnie na niwie zawodowej. Okaże się, że miały dobrą intuicję. Zyskacie sobie w pracy poważanie i szacunek. Posłuchacie intuicji a dobrze na tym wyjdziecie. Wieczorem zróbcie podsumowanie dnia i spiszcie najciekawsze pomysły.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są spokojne i leniwe. Dzień sprzyja robieniu dobrych interesów, jeżeli tylko zmobilizujecie się i otworzycie głowy. Kreatywność mile widziana. Zadbajcie o swój wygląd. To także ważne. Pamiętajcie, aby powiedzieć komuś z bliskich parę miłych rzeczy. Sprzyja wam dzisiaj Byk.

Zobacz wideo Syrop z cebuli łagodzi każdy rodzaj kaszlu!

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają przed sobą ciekawy dzień. Trzymajcie jednak od rana nerwy na wodzy, aby nie przesadzić z reakcjami. Postarajcie się także wybaczyć stare urazy, popatrzcie na życie z optymizmem. Wieczorem uważajcie na to, co robicie i mówicie do bliskich. Nie zepsujcie tego miłego w gruncie rzeczy dnia.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy powinny bardziej uważać na słowa. Łatwo przecież urazić najbliższych i spowodować niesnaski. Skupcie się dzisiaj na porządkach i przemyśleniach. Coś dobrego z pewnością z tego wyjdzie. Wieczorem nie przesadzajcie z jadą samochodem. Nie za mocno naciskajcie gaz. Mocniejsze wrażenia lepiej przeżywać, oglądając film grozy na przykład.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj dość spokojne, pracowite i pomysłowe. Bez trudu uwiną się z zawodowymi obowiązkami. Możecie liczyć dzisiaj na pomoc wypróbowanych przyjaciół. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na spędzenie czasu. Zabierzcie się za działanie. To okazja, na przykład, aby pomyśleć o nowym umeblowaniu. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj bronić swojego zdania jak tygrysy. Nie zawsze jednak macie sto procent racji. Bądźcie zatem bardziej stanowczy, ale jednocześnie uważni i sprawdzajcie informacje. Musicie też zachować spokój. Nadmiar ambicji może spowodować, że dojdzie do pewnych perturbacji. Miejcie więcej cierpliwości. Pomocnym znakiem jest Baran.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie mają się co martwić, czekają je dobre wiadomości. To odpowiedni dzień, aby okazać znajomym zainteresowanie. Towarzyskość mile widziana, chociaż oczywiście bardziej online. Warto też zrobić dla siebie coś miłego. Porozmawiajcie z Bliźniętami i Baranem.

Horoskop - Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj ciekawe dnia i wydarzeń ze świata, zatem od rana serfują po internecie w poszukiwaniu nowinek. Pociągają was dzisiaj tajemnice i zaczniecie szukać różnych sznurków i powiązań, niczym w filmie szpiegowskim. Uważajcie, aby przy tym nie zapędzić się w podejrzeniach. Łatwo kogoś urazić niezbyt trafnym podejrzeniem. Posłuchajcie rady Skorpiona.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają przed sobą ważny dzień. Ubierzcie się starannie i uśmiechajcie do ludzi. Nie możecie zapomnieć też o szczerości i wyrozumiałości. Te przydadzą się na pewno. Bądźcie uważni, a w porę dostrzeżecie szczegóły. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są pracowite, oddane ważnym sprawom, dodatkowe obowiązki także nie ułatwią zadania. Nieostrożna opinia może kogoś urazić. dzień sprzyja zakupom przez internet, macie więcej czasu na szukanie. Ale pamiętajcie, aby nie przesadzić z wydatkami.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są nastawione na innych ludzi, otwarte i towarzyskie. Najważniejsze sprawy załatwią rano, a potem już będą przystępne. Macie dzisiaj dobry czas na pomysły, które uda wam się zaszczepić otoczeniu. Trzymajcie się blisko pogodnego Raka i Wagi.

Horoskopy