Horoskop dzienny na wtorek 24 marca 2020 roku - Barany i Bliźnięta oraz Raki roznosi dzisiaj energia...

Horoskop dzienny na wtorek 24 marca 2020 roku - zapowiada się zimny, ale słoneczny dzień. Dbajcie o siebie nawzajem!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są niecierpliwe i pełne energii. Chciałyby trochę się poruszać i zastanawiają się nad różnymi aktywnościami. Mają nawet kilka niestandardowych pomysłów. Dzień będzie sprzyjać spotkaniom, ale na razie online. Nie zapomnijcie zadzwonić do kogoś samotnego.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czeka ważny dzień. Dlatego też będziecie zmobilizowani i energetyczni już od rana. Warto zainwestować dzisiaj w dobry wygląd. Czas sprzyja odważnym decyzjom zawodowym. Pomyślcie też o współpracownikach. Podjęte zobowiązania mogą jednak przynieść wam satysfakcję i pewien profit. Macie po swojej stronie Barana, omijajcie dzisiaj Strzelca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czują od rana przypływ sił i optymizmu. Pomaga w tym słoneczna pogoda, która budzi nadzieję na cieplejszy dzień. Macie zatem energię, aby zabrać się za coś nowego. Może już można porządkować ogródek? Nie zaszkodzi też skupić się na swoim wyglądzie. Unikajcie nieporozumień z najbliższymi. A pomocny w czasie sprzeczek okaże się Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj ciekawe dnia i tego, co przyniesie. Ranek będzie pracowity, a i później czeka was sporo zajęć. Nie dajcie się ponieść ani nerwom, ani chęci rywalizacji, szczególnie będąc za kierownicą. Z niektórymi decyzjami poczekajcie na lepszy moment. Wieczorem odezwijcie się do znajomych lub rodziny. Nie słuchajcie plotek.

Zobacz wideo Masz ochotę na słodycze? Warto sięgnąć po suszone morele

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czują, że czas na jakieś zmiany. Chciałyby już kogoś nowego poznać, poszukają więc okazji do nowych znajomości, chociaż na razie na odległość. W pracy czeka je pochwała, a może nawet nagroda. Uwierzcie dzisiaj w siebie!

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają dzisiaj poważne obowiązki zawodowe i muszą się sprężać. Nie dadzą się zatem ponieść melancholii, która niedawno próbowała ich opanować. Będą jednak nadal wspominać i rozpamiętywać przeszłość. Ale praca czeka i zawodowe obowiązki są dzisiaj najważniejsze. Weźcie się zatem w garść i otwórzcie na nowe doświadczenia. Pomoże wam ktoś spod znaku Raka i Skorpiona.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Raki pragną dzisiaj ruchu i chciałyby pobyć na świeżym powietrzu, jeżeli tylko będą miały okazję. Od rana marzyć się im będą weekendowe podróże, ale na razie muszą odłożyć je na półkę. Nie dopuście dzisiaj do tego, aby ktoś lub coś zepsuło wam humor. Trzymajcie się słonecznej strony. Uwaga: niektóre Wagi mają dzisiaj szczęście w miłości.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są niecierpliwe, nerwowe i bliskie wybuchu. Uważajcie na siebie. Nie dajcie się ponieść emocjom. Macie dzisiaj potrzebę zmian. Chcielibyście wszystko zacząć od nowa. Ale nie przesadźcie z oczekiwaniami, szczególnie jeśli chodzi o pieniądze. Podczas rozmowy z szefem spokojnie wyjaśnijcie swoje stanowisko, a nie atakujcie od razu. Potrzebujecie raczej wywazonej rozmowy. Po południu poczujecie się jednak lepiej.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj dobry dzień do rozmyślań i obserwacji dotyczących ich relacji z ludźmi. Wyciągną z tego bardzo pouczające dla siebie wnioski. Zastanowicie się, co dalej powinniście robić, aby wszystko szło lepiej. Po południu trzymajcie nerwy na wodzy i nie słuchajcie niczyich podszeptów. To nie czas na intrygi. Pomocne znaki na dzisiaj to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka pracowity dzień. Możliwe że traficie na ciekawe pomysły, na które w innych okolicznościach trudno byłoby liczyć. Niech żyje kreatywność! Będziecie chcieli coś naprawić i działać. To dobrze, że macie w sobie dość energii. A sprzyjającym znakiem jest teraz Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnik będzie dzisiaj odważny, a nawet - można powiedzieć - zuchwały. Dzień sprzyja także sprawom osobistym, bliskim relacjom z ludźmi, nowym zauroczeniom. Zapomnicie o nieśmiałości! Niektóre nawiązane właśnie relacje przetrwają naprawdę długo. Wieczorem uważajcie aby nie urazić kogoś mocniejszym słowem. Umiar przede wszystkim.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są senne i niechętne do wysiłku, przynajmniej w pierwszej połowie dnia. Rozkojarzone i niepewne, nie powinny dzisiaj podejmować się jakichś ryzykownych zadań. Przyda wam się więcej energii, a tę uzyskacie od przyjaznego wam Lwa lub Barana. Nie popadajcie w paranoję i nie podejrzewajcie wszystkich o nie najlepsze intencje. Trzymajcie się słonecznej strony dnia.

Horoskopy