Horoskop dzienny na czwartek 26 marca 2020 roku - Raki będą otwarte i wyrozumiałe...

Horoskop dzienny na czwartek 26 marca 2020 roku - wieczór poświęćcie na sprawy związane ze sztuką. Artystyczne dusze poczują się lepiej.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baran jest dzisiaj bardzo przejęty słabszymi i pokrzywdzonymi. Postanowi zacząć działać i jakoś pomóc w tej sytuacji. Dzień nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Niektóre sprawy są jednak możliwe do realizacji. Musicie tylko zdecydować, jak to najlepiej zrobić. Sprzyjającym znakiem pozostaje Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj ozdobą towarzystwa. Zdobędą cenne informacje i podzielą się nimi z otoczeniem. To wszystko pomoże uporać się wam z trudnymi sprawami. Najlepiej zaplanować podróż na późniejszy czas, a tymczasem skupić się na najbliższym otoczeniu. Wieczorem będziecie się dobrze bawić. Wróci wam optymizm.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mogą dzisiaj podzielić się z ludźmi wyjątkowo ciekawymi obserwacjami. Mają bowiem nosa do pewnych spraw. Zauważą też, że pieniądze mają duży wpływ na zachowanie się pewnej osoby. Ktoś kogo skrytykujecie może poczuć się urażony. Uważajcie zatem na słowa. Po południu odpocznijcie, jeśli się da, to na świeżym powietrzu.

Zobacz wideo Kołatanie serca - kiedy się pojawia i co oznacza?

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki pogodzą się dzisiaj z kimś ze starych przyjaciół i okażą się wyrozumiali i odważni. Intuicja was nie zawiedzie co do pewnych ludzi, spraw i wydarzeń. Będziecie wyjątkowo odważni w opiniach. Wieczorem skupcie się na sprawach związanych z artystycznymi przeżyciami.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy pogrąża się w rozmyślaniach. Nie przesadzajcie jednak z czarnymi myślami i poszukajcie pozytywów. Być może odkryjecie w sobie nowe talenty, na przykład artystyczne. I lepiej zachowajcie dzisiaj ostrożność w sprawach finansowych. Nie za bardzo ufajcie propozycjom finansowym. Pomocnym znakiem jest Baran.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna nie ma dzisiaj specjalnych powodów do zmartwień. W ich życie sporo zamieszania wniosą przyjaciele, którzy zaczną sobie o nich przypominać. Dzień sprzyja niespodziewanym spotkaniom online. Odniesiecie sukces dzięki humorowi i umiejętnościom społecznym. Także w miłości czeka was pewien przełom.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj zapracowane, ale odkryją, że dobrze sobie radzą z trudnymi zadaniami. Możecie liczyć na dobrą energię ze strony domowników, a pomysły i propozycje okażą się całkiem udane. Dzień sprzyja rozmowom i kontaktom zawodowym, ale na razie na odległość. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony czeka dzień pełen ciekawych i podnoszących na duchu wiadomości od przyjaciół i znajomych. Nie za bardzo będziecie mieli ochotę na oglądanie swojego szefa, ale zdaje się, nie unikniecie tego. Nudne formalne obowiązki to nie jest dzisiaj wasz żywioł. Zawarte znajomości okażą się za to nspirujące.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj spokojne, wyważone i dzięki temu będą mogły podjąć właściwą decyzję. Dzień sprzyja bowiem pewnym podsumowaniom i zmianom. Pod wpływem dochodzących do was informacji postanowicie zmienić radykalnie styl życia. Niektóre Strzelce zapragną rzucić wszystko i pojechać na koniec świata. Ale wkrótce przyjdzie otrzeźwienie.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce cieszą się dzisiaj urokami życia, na tyle, na ile mogą. Spodoba im się pewien pomysł i będą pod urokiem świeżo poznanych znajomych. Po południu nie pozwólcie, aby ktoś wtrącał się w wasze prywatne sprawy. Rozwinie się także wokół was żywa dyskusja w sprawach zawodowych.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki zatroszczą się dzisiaj o swoje zdrowie i zabiorą za kuracje ziołowe i inne, a także za ćwiczenia lub dietę. Nie eksperymentujcie jednak zbytnio i w razie czego najpierw skonsultujcie się z lekarzem. Dzień sprzyja dbaniu o siebie. Ale też o najbliższych.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są pełne troski i optymistyczne nastawione do świata. Dzień sprzyja sprawom sercowym i nawiązywaniu bliższych relacji, mimo że online. Może uda się wam też załatwić pewne trudne zawodowe sprawy. A wtedy nieco odetchniecie. Uwierzcie w swoje siły i nie dajcie się stłamsić panikarzom. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Strzelec.

Horoskopy