Horoskop dzienny na czwartek 2 kwietnia 2020 roku - Bliźnięta, Skorpiony i Ryby są dzisiaj w całkiem dobrym humorze...

Horoskop dzienny na czwartek 2 kwietnia 2020 roku - w zasadzie nie będzie tak żle. Jesteście pełni energii i chęci do działania. Powodzenia we wszystkim!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany jakieś dzisiaj niespokojne. Trudno je będzie namówić do podjęcia rozsądnych decyzji. Nie dajcie się sprowokować do kłótni. Mimo najlepszych chęci nie wszystko uda się rozsądnie poukładać. Zajmijcie się dzisiaj także swoją kondycją. Przychylny znak zodiaku to teraz Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są już znudzone codziennymi kłopotami i sprawami, które muszą teraz opanować. To czas, gdy zwykle planowaliście już wakacyjne podróże. Bądźcie jednak cierpliwi, niebawem znowu odzyskacie wigor. Tymczasem skoncentrujcie się na aktualnych zadaniach. Sprzyja wam teraz Baran.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj w sobie sporo ambicji i nie chcą za żadne skarby komukolwiek się podporządkowywać. Bądźcie opanowani i pewni siebie, ale odnoście się z szacunkiem do innych osób i ich pomysłów. Aby osiągnąć sukces potrzebna jest także spora doza cierpliwości. Pomocnym znakiem jest dzisiaj Rak.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Bliźnięta są optymistycznie nastawione do świata. Będą pełne sił, energia przepełniać je będzie aż w nadmiarze. Możecie trochę poćwiczyć, albo popracować w ogródku, aby wyładować gdzieś ten nadmiar sił. Warto przypomnieć sobie o obietnicach danych komuś bliskiemu. Ktoś czeka na wasz ruch. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest teraz Skorpion.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy muszą się dzisiaj postarać, aby nie wpaść w jakieś tajemnicze, niejasne sytuacje. Dzień sprzyja spotkaniom, dzięki którym dowiecie się ciekawych i użytecznych dla was rzeczy, ale nie przeceniajcie w ten sposób zdobytych informacji. Nie wszystkie muszą się sprawdzić. Ktoś z waszego otoczenia będzie chciał coś przed wami ukryć. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są już zmęczone nadmiarem pracy i spraw, za które odpowiadają. Szef będzie dzisiaj wyjątkowo wymagający i surowy. Nie za każdym razem uda wam się pojąć, czego akurat od was chce. Nie denerwujcie się za wcześnie, może jednak nadążycie za zamówieniami. Pokażcie, że jesteście cierpliwe i słuchacie, co ktoś ma do powiedzenia. Nawet jeżeli się z tym nie zgadzacie. Sprzyja wam teraz Byk.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj pewne siebie. A to oznacza, że zrealizują to, co sobie zaplanowały. Łatwo pójdzie im to, co innym wydaje się trudne i czasochłonne. Dzień zatem okaże się w sumie udany, a wieczór uznacie, że macie prawo do zadowolenia. Nie wchodźcie tylko niepotrzebnie w pewne dyskusje. Zanim zaczniecie dyskutować z Baranem, zastanówcie się, czy warto.

Zobacz wideo Jak robić zakupy w czasie pandemii?

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj zadowolone z pewnych propozycji, które usłyszą od osób, co do których nawet nie przypuszczały, że mogą być im przychylne. To czas podsumowań i robienia planów na najbliższe miesiące. Dzięki szybkiemu refleksowi będziecie mogli teraz uzyskać także to, czego się nawet nie spodziewacie. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest teraz Ryba.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są niecierpliwe i jakieś takie nerwowe dzisiaj. Dzień sprzyja jednak ryzykownym przedsięwzięciom. Uważajcie na to, aby nie popełnić jakiegoś błędu. Macie także po południu pewną pilną sprawę do załatwienia. Nie zapomnijcie o niej, aby nie stało się to zarzewiem kłopotliwej dyskusji. Uważajcie na wymianę zdań z Wodnikiem.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie będą się nudzić, co to, to nie. Jest całkiem sporo spraw, które na was dzisiaj czekają. Trzeba będzie przedyskutować kilka spraw w szerszym gronie. Nie zapomnijcie, że to ważne dla waszej kariery. Nie przesadzajcie z przerwą na kawę i plotkami. Nie za dobrze zareaguje na to wasz szef. Trzymajcie się blisko przyjaznego Barana.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą zadowolone z przebiegu pewnych spraw, wykażą się zapobiegliwością i cierpliwością. Chętnie skorzystają z okazji do tańszych zakupów, a w dodatku poprawi się ich sytuacja zawodowa. Uważajcie na wydatki, aby nie przesadzić z obciążeniami na karcie kredytowej. Pomocnym znakiem okaże się Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są naprawdę energiczne i przedsiębiorcze. Nic nie zatrzyma ich na drodze do przyjemnego spędzenia czasu. Warto dzisiaj zabrać się za uporządkowanie szaf i szuflad, bo znajdziecie wreszcie na to nieco czasu. Zadbajcie też o swój wygląd. Nie dajcie się sprowokować do kłótni. Trzymajcie się blisko pogodnego Lwa.

Horoskopy