Horoskop dzienny na piątek 3 kwietnia 2020 roku - Barany szczęśliwe, choć nieco nerwowe, Ryby szukają pomysłów na zarobek...

Horoskop dzienny na piątek 3 kwietnia 2020 roku - to nasz ulubiony piątek, piąteczek, piątunio. Już niedługo nieco odpoczniecie. Miłego dnia!

Horoskop – Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają szczęśliwy dzień. Wasza energia i pracowitość przyniosą efekty. Macie wiele sił i odwagi, a zatem do dzieła. Nie dajcie się zaskoczyć zdarzeniom, ale sami je kreujcie. Podjęte dzisiaj decyzje okażą się mądre i udane. Pomocnym znakiem jest Koziorożec.

Horoskop – Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają teraz niespokojny czas. Będą sporo wymagać nie tylko od innych, ale i od siebie. Dzień sprzyja też poważnym przemyśleniom związanym ze sprawami osobistymi. Pomoże wam intuicja, której powinniście posłuchać. Doświadczenie też się przyda. W pracy bądźcie ostrożni i nie szukajcie konfrontacji. Nie macie co ufać też nadmiernym obietnicom. Pomocny znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop – Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta obowiązkowe jak zwykle. Ale też nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Nie będziecie tolerować cudzych, nie najlepszych waszym zdaniem, pomysłów. Skupicie się na szukaniu błędów u innych. Nie lepiej jednak zająć się sobą, na przykład pielęgnowaniem urody? Pomyślcie też o walce z nałogami. Pomocny znak zodiaku to Panna.

Horoskop – Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj zdecydowane i nie pozwolą, aby ktoś nimi zarządzał. Wolą się trzymać własnego zdania i działać na swój rachunek. Macie dzisiaj sporo ciekawych obserwacji, wykorzystajcie to. Bądźcie też szczerzy wobec siebie. Wieczorem zajmijcie się kimś z rodziny. Czeka was dobra wiadomość, która poprawi wam nastrój. Sprzyjającym znakiem jest Skorpion.

Horoskop – Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew na przed sobą udany dzień. Przede wszystkim pod względem towarzyskim. Możecie liczyć na nowe kontakty i rozmowy, chociaż jeszcze na odległość. Zapomnijcie też o konfliktach z rodziną czy sąsiadami i pierwsi wyciągnijcie rękę. Sprzyjającym znakiem zodiaku są Bliźnięta.

Horoskop – Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mogą mieć dzisiaj tendencję do wydawania większych sum pieniędzy. Pragną bowiem pobyć nieco w luksusie, a to oznacza, że zdecydują się na większe zakupy. Niekoniecznie jest to jednak rozsądny wydatek. Spróbujcie pomyśleć najpierw, jak zarobić większą sumę pieniędzy. Pokażcie się jako kreatywne osoby, zaskoczcie otoczenie. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest teraz Koziorożec.

Zobacz wideo Nie wszystko, co dziwnie wygląda na etykiecie, jest szkodliwe

Horoskop – Waga (23 września do 22 października)

Wagi są otwarte na nowe doświadczenia. Mają przed sobą mnóstwo możliwości, które będą starały się wykorzystać. Będziecie twórczy i niekonwencjonalni. Macie dzisiaj szansę zadbać o przyszłość. To, co zrobicie dla siebie teraz, zaowocuje niebawem. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest Baran.

Horoskop – Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony wykażą się teraz wyjątkowym uporem. Ale nie bierzcie na siebie zbyt wielu obowiązków, szczególnie finansowych. Na zaspokojenie czyich zachcianek wydacie zbyt dużo pieniędzy. Lepiej zatrzymać pieniądze na gorsze czasy. Wieczór poświęćcie na rozmowy z przyjaciółmi. Pomocnym znakiem jest teraz Baran.

Horoskop – Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce może spodziewać się ciekawych wydarzeń w swoim życiu. Będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności, a wyniki zadziwią niejedną osobę z otoczenia. Dzień sprzyja także zawieraniu znajomości online, zatem wykorzystajcie ten czas. Po południu ktoś będzie się domagał od was uwagi. Sprzyjającym znakiem jest Skorpion.

Horoskop – Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom trudno się będzie dzisiaj skupić. Problemy z koncentracją mogą zakłócić im wykonywanie zwykłych obowiązków. Dzień sprzyja także przemyśleniom, które mają związek z waszymi przyjaciółmi. Macie okazję do okazania komuś, jak bardzo wam na nim zależy. Sprzyjającym znakiem zodiaku są Ryby.

Horoskop – Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnik na dzisiaj znakomity humor. Jest wesoły, pełen optymizmu i obdarza swoich znajomych dobrą energią. Przy okazji rozmów z przyjaciółmi dowiedcie się wielu interesujących rzeczy. W sprawach uczuciowych to także dobry czas. Wieczorem zaufajcie intuicji przy podejmowaniu pewnej decyzji. Rak stoi teraz po waszej stronie.

Horoskop – Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są zaniepokojone stanem swoich finansów. Pomyślą z zazdrością o współpracownikach, którzy zarabiają jednak więcej niż wy. Ale to tylko zmobilizuje was do działania. Nie myślcie o większych zakupach, aby nie wpaść w jeszcze gorszy nastrój. Wieczorem radykalna zmiana nastroju. Coś ciekawego i pożytecznego przyjdzie wam do głowy. Pomocne znaki to Bliźnięta i Waga.

Horoskopy