Horoskop dzienny na sobotę 18 kwietnia 2020 roku - Byki spotka dzisiaj coś miłego, Ryby rozplotkowane...

Horoskop dzienny na sobotę 18 kwietnia 2020 roku - zapowiada się słoneczny, mily dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany czują się dzisiaj niekomfortowo, mają wrażenie, że są wykorzystywane i ktoś zrzuca na nie swoje obowiązki. Nie jest to do końca prawda i musicie trochę zmienić nastawienie. Popołudnie okaże się za to przyjemne, pełne miłych wydarzeń. Zaczniecie wspominać stare dobre czasy. Będzie sentymentalnie. Pomocnym znakiem jest dla was Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czeka sporo nowego, ktoś zrobi wam miłą niespodziankę. Dzień będzie pełen ruchu, energii, a wy spędzicie go w dobrym nastroju. Coś może was też zaskoczyć, ale pozytywnie. Jeżeli rozejrzycie się wokół, dostrzeżecie przyjaznego Lwa oraz Wagę.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają teraz ochotę na spokojne spędzenie dnia. Humor poprawią sobie także czymś słodkim i pysznym. Jeżeli tylko macie gdzie, połóżcie się się z książką na leżaku w słońcu. Nie bierzcie na siebie dodatkowych domowych obowiązków. Przychylny znak zodiaku to dzisiaj Ryba.

Zobacz wideo Nowalijki nie tylko surowe. Sałatka z pieczonymi rzodkiewkami!

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki od rana tryskają humorem. Wasze żarty niestety, nie wszystkim się spodobają i będziecie się lekko tłumaczyć. Macie także okazję do pokazania swoich umiejętności majsterkowicza. Coś będzie wymagało natychmiastowej naprawy. Dotrą do was ponadto całkiem dobre wieści. A sprzyjają osoby spod znaku Lwa.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy rano trochę senne i bardzo rozleniwione. Chętnie nie ruszałyby się z ciepłego łóżka, ale w końcu dobra pogoda wyciągnie je na zewnątrz. Poczujecie, że czas na zajęcie się swoją kondycją na poważnie. Będziecie więc szukać okazji do relaksu. Dzień sprzyja także podejmowaniu decyzji co do przyszłych podróży i urlopu. Pomocnym znakiem zodiaku jest dla was Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny spędzą dzisiaj leniwy, ale w sumie udany dzień. Będą sobie dogadzać na różne sposoby, a szczególnie smakować im będą wypieki kogoś z rodziny. Odpoczniecie solidnie i nabierzecie apetytu na życie. Pomocne znaki zodiaku teraz to Baran oraz Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są senne, leniwe i nieskore do wysiłku. Długo będą zwlekać z domowymi sprawami, zanim się za nie zabiorą. Dzień sprzyja także towarzyskim wydarzeniom. Na kolację dostaniecie dzisiaj coś bardzo wykwintnego. To będzie ukoronowanie udanego dnia. Pomocnym znakiem jest teraz Byk.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj bardzo zadowolone z rozwoju wydarzeń, o których się właśnie dowiedziały. Wszystko kręcić się będzie wokół dobrej zabawy, więc nie macie co specjalnie narzekać. W dodatku poznacie nowe i interesujące osoby. Pomocnym znakiem zodiaku jest dla was Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce szukają sposobu na odizolowanie się od hałaśliwego otoczenia. Potrzebują spokoju i czasu do namysłu. Stąd ich niechęć do wykonywania domowych obowiązków. Najchętniej pośpią sobie dłużej i dopiero około południa zainteresują otoczeniem. Czekają też na was dobre wiadomości. Pomocnym znakiem zodiaku jest Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj rozleniwione, nie mają ochoty na większe prace domowe, ale za to poświęcą się pielęgnowaniu życia towarzyskiego i obdzwonią przyjaciół. Są spragnione wieści i plotek, zatem chętnie włączą się w rozmowy. Po swojej stronie mają dzisiaj kogoś spod znaku Wodnika. Usłyszą od niego pomyślne informacje.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj, mimo wolnego dnia, dość zajęte, ponieważ ktoś będzie się usilnie domagał od nich rozpoczęcia różnych działań. To zajmie wam sporo czasu i sobota upłynie wam pracowicie. Zadzwońcie też do pewnej starszej osoby, to poprawi wam humor. Pomocnym znakiem zodiaku pozostaje Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj uwielbiać plotki i żarty, które trzymać się ich będą od rana. Chętnie też podejmiecie jakąś aktywność fizyczną i wybierzecie się na spacer. Dzień sprzyja także odpoczynkowi od codziennych zajęć i oddacie się lenistwu na całego. Przychylne wam znaki zodiaku to Lew oraz Waga.

Horoskopy