Horoskop dzienny na poniedziałek 4 maja 2020 roku - Barany pełne energii, Lwy ciekawe świata...

Horoskop dzienny na poniedziałek 4 maja 2020 roku - początek tygodnia pracowity. W dodatku przed nami pełny tydzień pracy. Dbajcie więc o siebie!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą pełne energii i entuzjazmu, jakby poniedziałek był ich ulubionym dniem pracy. Obowiązki, nawet te wymagające, nie będą dla was dzisiaj straszne. Weźcie jednak pod uwagę zdanie innych osób. W ten sposób zdobędziecie pomocników. Uważajcie też na wydatki. Sprzyja wam dzisiaj Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki chciałyby dzisiaj wiedzieć coś więcej na temat swojej kariery. Zwrócą się więc do szefa z pytaniami i od rana będą zastanawiać się nad przyszłością. Nie stawiajcie jednak wszystkiego na jedną kartę. Nie psujcie sobie dobrych układów ze współpracownikami. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są bardzo ożywione i energetyczne. Ale zwykłe obowiązki już was nudzą, poszukacie poważniejszych wyzwań. Nie krytykujcie jednak zanadto wszystkiego wokół, ktoś może poczuć się tym urażony. Sprzyjający znaki to teraz Wodnik. Poradźcie się go w pewnej sprawie.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki z odwagą i zaangażowaniem zajmą się rodzinnymi sprawami. Nie dadzą nikomu zrobić krzywdy. Rodzina z pewnością to doceni. W pracy natomiast nie dajcie się wciągnąć w żadne plotkowanie i narzekanie. To może się zakończyć niezbyt dobrze, gdy dotrze do uszu szefa.  Możecie też liczyć dzisiaj na pomoc Skorpiona.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj bardzo zainteresowane wieściami ze świata, a niektóre doniesienia sprawią, że zdecydują się na pewne przedsięwzięcie. Ambicja nie pozwoli wam odpuścić i będziecie forsować swoje pomysły. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom uda się zrealizować plany na ten dzień, i to bez większego wysiłku. Nie będziecie się też specjalnie przepracowywać. Wieczorem uważajcie aby nie pokłócić się z kimś z najbliższego otoczenia. A sprzyjający znak to dzisiaj Rak.

Zobacz wideo Praktyczne myki, które sprawdzą się podczas grillowania

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą miały całkiem udany dzień pod każdym względem. W razie, gdy miały jakieś trudności, przyjaciele pospieszą z pomocą. Wieczorem będziecie się dobrze bawić, najlepiej w towarzystwie sympatycznego Lwa.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą w nostalgicznym nastroju. Ale nie zapomną o obowiązkach, ani też o złożonych obietnicach. Pogodzicie się dzisiaj w osobami, które niegdyś was denerwowały. Spotkanie, które was dzisiaj czeka, przyniesie pewne rozwiązanie. Pomocny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce okażą się dzisiaj dobre w planowaniu i rozwiązywaniu problemów. Przyda się wasza matematyczna biegłość. Potem jednak zapragniecie rozrywek i zakończenia z nudną rutyną. Sprzyjające znaki zodiaku to Lew i Panna. Warto mieć ich dzisiaj wokół siebie.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają okazję dzisiaj  trochę więcej zarobić, jeżeli tylko odpowiednio się sprężą i popracują solidnie. Jeżeli macie przy swoim boku kogoś spod znaku Wodnika lub Ryb, poproście ich o pomoc. Chętnie jej udzielą, a wy nie będziecie musieli się sami zmagać z problemami.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są bezkompromisowe, zadziorne, a zatem mają też większe szanse, że zdobędą to, czego pragną. Nadmiar energii spożytkujecie na działanie na rzecz innych. Ktoś będzie wam bardzo wdzięczny. Pomocne znaki to Baran i Bliźnięta.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą się dzisiaj zastanawiać nad przeszłością oraz nad tym, jak spożytkować swoje doświadczenia. Niektóre osoby bardzo was zaskoczą. Popołudnie przeznaczcie na kontakty w osobami bliskimi waszemu sercu. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskopy