Horoskop dzienny na wtorek 5 maja 2020 roku - Byk szuka nowych wrażeń, Lew dzisiaj wyjatkowo przewidujący...

Horoskop dzienny na wtorek 5 maja 2020 roku - czeka was dość spokojny dzień. Ale też kilka niespodzianek. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany obudzą się w nie najlepszym humorze, ale potem wpadną na pomysł, jak zarobić pieniądze, bez nadmiernego wysiłku. Albo też co zrobić dla swojej kariery. Ale nie przesadźcie z natarczywością wobec szefa, bo może to przynieść odwrotny skutek. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom dzień wyda się zrazu nużący. Mają dość codziennej rutyny i chciałyby przeżyć coś ciekawego, zatem rozejrzą się za możliwościami. Może nowe kursy lub studia was zainteresują? Pomocnej rady poszukajcie u Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta okażą się dzisiaj obowiązkowe i przejęte pracą. Nie będą tolerować sytuacji, gdy im ktoś będzie chciał przeszkadzać. Może na tym tle dojść do niewielkiej awantury. Dopiero pod wieczór humor się wam poprawi i będziecie otwarci na zabawę. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki spotkają dzisiaj kogoś, kto wzbudzał w nich niegdyś silniejsze uczucia. Może zatem coś znowu w was się obudzi. Uważajcie aby w pracy nie przesadzić z żarcikami. Nie każdy lubi, aby wytykać mu potknięcia, nawet w żartach. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Skorpion i Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dociekliwe i poszukiwać będą usilnie odpowiedzi na pewne pytania oraz możliwości rozwiązania problemu. Będziecie przy tym wyrozumiali dla innych. Zaufajcie także swojej intuicji. W końcu dzień okaże się bardzo udany. Pomocny znak zodiaku to teraz Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 23 września)

Panny są spokojne i rozważne. Wasze dobre samopoczucie udzieli się także innym. Wiele osób zaoferuje wam teraz pomoc. Nawet nie będziecie musieli prosić. Po południu trzymajcie się daleko od plotek. Nie wierzcie żadnym tego typu newsom. A sprzyjający znak zodiaku to Waga.

Zobacz wideo Co robić w czasie domowej izolacji, gdy trwa pandemia?

Horoskop - Waga (24 września do 22 października)

Wagi będą zajęte pracą i wykażą się kompetencjami, które doceni nawet szef. Nie pozwólcie, aby ktoś wykorzystał waszą pracę i przedstawił jako swoją. Macie dzisiaj dzień sukcesów. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj otwarte i chętne do uczestniczenia w większych wydarzeniach, nawet jeśli będą musiały się przy tym napracować. Uda wam się zrealizować pewne ambitne przedsięwzięcie. Trzymajcie się blisko Bliźniąt oraz Wagi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą się dzisiaj rozglądać za znajomymi z przeszłości. Maja ochotę trochę powspominać stare dobre czasy. Są dzisiaj bardzo wrażliwe i emocjonalne. Łatwo je będzie wytrącić z równowagi. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są energiczne, ruchliwe, ale przy tym dość rozkojarzone. Nie okażą się specjalnie punktualne, co może im ktoś wytknąć. Dzień upłynie wam na szukaniu nowych wrażeń. Uważajcie jednak na plotki lub złośliwych ludzi. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Bliźnięta oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są pewne siebie i nieprzejednane, jeżeli chodzi o zawodowe obowiązki. Dzień sprzyja rozwijaniu swojej kariery, ale bądźcie ostrożni. Popołudnie może okazać się mniej udane, bo przybędzie wam zadań. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj przekonane, że ktoś je potrzebuje i doceni. Dzień sprzyja także dobrej zabawie, nie zabraknie wam nowych pomysłów. Nie dajcie się jednak sprowokować pewnej osobie i nie krzyczcie na nią. Macie też szczęście w miłości, o ile o to zadbacie. Pomocny znak zodiaku teraz to Koziorożec.

Horoskopy